Re: League of Legends
Posted: 16:59 12. May 2014
Ne každý je dokonalý jako ty mourissone 
Stačí tvá arogance, namyšlenost a tak dále.Mourisson1 wrote:Já nevím odkud bereš vždycky tu iluzi že jsem dokonalýNicméně díky za ní
Ale to by nebylo ono!Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili....
Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomuCzepulda wrote:Ale to by nebylo ono!Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili....A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem
Zlý Sin jo....? Mě by teda napadlo jiné slovo na Z...Absinthorix wrote:Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomuCzepulda wrote:Ale to by nebylo ono!Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili....A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem
Tak ono to možná i bylo podvědomé...vidim ženu, málo hp, pomstim se ji za to, že mi minulej tejden snědla gumídky!Absinthorix wrote:Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomuCzepulda wrote:Ale to by nebylo ono!Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili....A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem
Spíš si nějakou dobu supporta vůbec nezahraješ kvůli instalockerůmPuxina wrote:A jeje Braum ve hře, to si asi odpočinu od hraní supportů. A nebo budu hrávat proti Braumovi.
Hmm vcelku dobrá by proti němu mohla být Morgana a Soraka.
Absinthorix wrote: Spíš si nějakou dobu supporta vůbec nezahraješ kvůli instalockerům
Proč? Skrz ten Braumův skok? Já nevím, ale Morgana má fajn ten stun a hlavně imku na kouzla, kdy by svému střelci či sobě mohla pomoct ignorovat stun od Braumovy pasivky a vyhození v jeho R.Mourisson1 wrote:morgana vůbec, musíš vzít bezskillshotový champy