Page 55 of 67

Re: League of Legends

Posted: 16:59 12. May 2014
by Puxina
Ne každý je dokonalý jako ty mourissone ;)

Re: League of Legends

Posted: 17:00 12. May 2014
by Mourisson1
Já nevím odkud bereš vždycky tu iluzi že jsem dokonalý :D Nicméně díky za ní :lol:

Re: League of Legends

Posted: 17:02 12. May 2014
by Puxina
Mourisson1 wrote:Já nevím odkud bereš vždycky tu iluzi že jsem dokonalý :D Nicméně díky za ní :lol:
Stačí tvá arogance, namyšlenost a tak dále.

To sem sice nepatří, ale nevadí.

Re: League of Legends

Posted: 17:18 12. May 2014
by Mourisson1
Takže jsi taky dokonalý :D Chápu

Re: League of Legends

Posted: 17:19 12. May 2014
by Nalkanar
Aspoň se s Mourkem ty hry dají v pohodě vyhrávat a nedělá kamikadze akce Leona vs 5 ;)

Re: League of Legends

Posted: 17:37 12. May 2014
by Czepulda
Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili.... :P
Ale to by nebylo ono! :D A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem ;)

Re: League of Legends

Posted: 19:01 12. May 2014
by Absinthorix
Czepulda wrote:
Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili.... :P
Ale to by nebylo ono! :D A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem ;)
Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomu :lol:

Re: League of Legends

Posted: 19:04 12. May 2014
by Mourisson1
K Talonovi. :P

Re: League of Legends

Posted: 19:11 12. May 2014
by sandoftime
Absinthorix wrote:
Czepulda wrote:
Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili.... :P
Ale to by nebylo ono! :D A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem ;)
Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomu :lol:
Zlý Sin jo....? Mě by teda napadlo jiné slovo na Z...

Re: League of Legends

Posted: 20:03 12. May 2014
by Czepulda
Absinthorix wrote:
Czepulda wrote:
Mourisson1 wrote:Na to že tam stačilo navíc bez wastnutí flashe jít za další tři champy kteří by to přežili.... :P
Ale to by nebylo ono! :D A popravdě, v tu chvili mě to nenapadlo, pak jsem si říkal, že jsem měl jit k nim nebo flashnout za ně..Ale znáš to, po bitvě každej generálem ;)
Já bych to udělal naschvál... viz můj Lee Sin alias Zlý Sin co takhle přikopl Fiddla v ultě k někomu :lol:
Tak ono to možná i bylo podvědomé...vidim ženu, málo hp, pomstim se ji za to, že mi minulej tejden snědla gumídky! :D Podvědomí je k.... :)

Re: League of Legends

Posted: 07:42 13. May 2014
by Puxina
A jeje Braum ve hře, to si asi odpočinu od hraní supportů. A nebo budu hrávat proti Braumovi.

Hmm vcelku dobrá by proti němu mohla být Morgana a Soraka.

Re: League of Legends

Posted: 10:00 13. May 2014
by Absinthorix
Puxina wrote:A jeje Braum ve hře, to si asi odpočinu od hraní supportů. A nebo budu hrávat proti Braumovi.

Hmm vcelku dobrá by proti němu mohla být Morgana a Soraka.
Spíš si nějakou dobu supporta vůbec nezahraješ kvůli instalockerům :lol:

Re: League of Legends

Posted: 10:03 13. May 2014
by Puxina
Absinthorix wrote: Spíš si nějakou dobu supporta vůbec nezahraješ kvůli instalockerům :lol:
:) ano, to je ta nejpravděpodobnější možnost, ale tak uvidí se.

Re: League of Legends

Posted: 10:44 13. May 2014
by Mourisson1
morgana vůbec, musíš vzít bezskillshotový champy

Re: League of Legends

Posted: 10:54 13. May 2014
by Puxina
Mourisson1 wrote:morgana vůbec, musíš vzít bezskillshotový champy
Proč? Skrz ten Braumův skok? Já nevím, ale Morgana má fajn ten stun a hlavně imku na kouzla, kdy by svému střelci či sobě mohla pomoct ignorovat stun od Braumovy pasivky a vyhození v jeho R.

No uvidí se pak naostro ve hře :)