Page 55 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:36 27. Mar 2012
by J.F.Payne
Zapomněla jsi ve svým výčtu na kokose!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:57 27. Mar 2012
by kokosak
Kokos třídenní puťák nedá. Jednodenní vejletek jo, ale o velikonocích budu dělat aj jiný věci, než se flákat s kámošema po lesích

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:46 27. Mar 2012
by Braenn
Tak tak. Prostě to není člověk do přírody
Ale Myrpa se přidá.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:59 27. Mar 2012
by kokosak
Tsssssssssssss. Prej není člověk do přírody. Lidi dneska.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:00 27. Mar 2012
by Nalkanar
A takový to byl "druid"

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:02 27. Mar 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:...to byl "druid"

...měňavec

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:01 27. Mar 2012
by mandos
Tak já s pár kilákama s bagáží nemám problém, jsem zvyklej z turisťáku a se spaním pod širákem problém nemám vůbec, jen jak moc pod širákem myslíte (stany/bez stanů)? Ať vím jestli si ho mám dovézt z chaty dyžtak.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:02 27. Mar 2012
by Braenn
Bez stanu, samozřejmě. Kdo by se s ním chtěl tahat.
Ale stejně uvidíme až podle počasí jak bude příští týden. Pořád se hrozí ochlazováním...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:04 30. Mar 2012
by G-ladiator
Kdyby se někdo nemohl, nebo snad nechtěl, zúčastnit zítřejšího GoT maratonu, můžete dorazit na fireshow Na Parukářce od 19.00 a následnou afterparty v Černé kočce

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:20 31. Mar 2012
by Braenn
*kouká z okna* taky se tak těšíte na puťák?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:55 31. Mar 2012
by Absinthorix
*i přes svou poměrně štědrou tělesnou konstituci byl dnes málem odfouknut*
Hodně zdaru přeju
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:43 01. Apr 2012
by Bahnak
Nechtěl by si dneska někdo zahrát deskovku? Třeba odpoledne? Třeba vládce podzemí???
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:48 01. Apr 2012
by Fryn
Bahnak wrote:Nechtěl by si dneska někdo zahrát deskovku? Třeba odpoledne? Třeba vládce podzemí???
Klidně i tu Bezva fintu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:56 01. Apr 2012
by Bahnak
A nebo už mám i ty "Královské rošády"!!!
Každopádně kdyby měl někdo chuť... ve dvou se mi hrát moc nechce, chtělo by to alespoň 4 a Braenn dnes nechce.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:41 03. Apr 2012
by Braenn
Na velikonoce nemá bejt zrovna hezky, ale nechceme ten výlet vzdát, maximálně třeba zkrátit. Takže se zeptám, jak jste na tom vy?