Re: World of Tanks
Posted: 01:08 24. Sep 2012
Tak, garáž rozšířena o další pozice, první z nich obsadil IV.tier T-28, nyní s plnou výbavou a 5-kovým kanónkem ZIS - sice posádka se pořád topí někde kolem 60%, ale asi ji ani zvedat nebudu, protože v očákávání již je KV-1 - chybí již jen 5k expů
IS-3, jdu si pro tebe!!!
Jinak doexpujeme čerstě natřeného sexy černo-bílého Tigera (P) - schází již jen 22k expů na full stav a volnou pozici obsadí mnou očekávaný "VIII - Ferdinand", kteréhožto rovnou zovu přízviskem "Ferda". Těším se na něj moc, má někdo nějaké zkušenosti s tímto stíhačem?

IS-3, jdu si pro tebe!!!
Jinak doexpujeme čerstě natřeného sexy černo-bílého Tigera (P) - schází již jen 22k expů na full stav a volnou pozici obsadí mnou očekávaný "VIII - Ferdinand", kteréhožto rovnou zovu přízviskem "Ferda". Těším se na něj moc, má někdo nějaké zkušenosti s tímto stíhačem?
