Page 55 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:36 10. Jun 2009
by Radim
Přidávám se a mockrát děkuju DM Nomis_b
Asi poprvé jsem byl hlavním aktérem hry a skvělě sem se bavil
A dík taky patří samozřejmě G14 a Portisovi za trpělivost

Re: Poděkování
Posted: 23:51 10. Jun 2009
by -speck-
Chtěl bych poděkovat vyšší síle, že jsem zemřel a díky tomu se objevil někde, kde se dělo setkání za účasti DM Cairon.
Moc pěkný Rp, všechno, díky moc. Mohu ted dobře usínat.
Dík taky patří postavám co se tam mihly kolem či byly pevnou součástí děje.
Re: Poděkování
Posted: 09:55 11. Jun 2009
by ripatko
Chtel bych podekovat teamu za to, jak zametl s infrou co se tyce postihu v podtemnu....
Pekne hosi, jestli se nam chtej producirovat po podtemnu tak at za to plati

Re: Poděkování
Posted: 10:23 11. Jun 2009
by Enceladus
Chtěla jsem poděkovat Caironovi za pokračování dobrodružství s Kelmanem.... a taky Mie, Alleye a všem ostatním, které jsme potkali a skvěle si s nimi zahráli

.
Re: Poděkování
Posted: 12:22 11. Jun 2009
by marii
Ano ..take se pridavam s diky vsem zucastnenym:)...samozrejme zvlastni podekovani Nimue za verny doprovod..a Caironovi za jeho skveleho....byt trosku jesitneho:P... draka:))
Re: Poděkování
Posted: 14:26 11. Jun 2009
by Pajule
jojo taky děkuju miawill s nimue mi sice jejich chováníá dokážouvždycky tak naštvat

ale sou správné , a já se klaním , páč bych takovou povahu nemohla asi zahrát
a samozřejmě dráčkovi ano ano chudák málem nedostal ani dáreček

Re: Poděkování
Posted: 18:27 11. Jun 2009
by Neithan1
Ja dekuju pajky ze podekovala aj inym ludom nez Elvinovi ,Grombovi a Tariel.
Re: Poděkování
Posted: 10:15 12. Jun 2009
by innfra
ripatko wrote:Chtel bych podekovat teamu za to, jak zametl s infrou co se tyce postihu v podtemnu....
Pekne hosi, jestli se nam chtej producirovat po podtemnu tak at za to plati

Chtěl bych poděkovat, jak všechny v podtemnu lovim, mám banku plnou hlav a hlavně děkuju tobě, že jsem tě tolikrát dole potkal...
OMG co to je ? Napsal jsem pravdu tak mě za to ukamenujete? Valstně jó jako obvykle...
Jediný koho jsem kdy zabil byl Hant Send, když zavraždil dva lovíky mě pred nosem, Jako kdybych ten svůj PB nějak využíval k vraždění !!!
Edit: Ještě abych nekecal, tak jsem zabil xarta, když se střetla podtemnácká grupa s povrchnáckou grupou nahoře u medvědích vršků, ale hlavu mu říznul grombo.
Re: Poděkování
Posted: 12:17 12. Jun 2009
by Manas
Diky DM Nomis a Gorggoroth za spestreni hry,
Jen skoda ze tam nebyl zbytek rodinky by sme jim to ukazaly

Re: Poděkování
Posted: 12:22 12. Jun 2009
by Tretas
Díky loreleilovi za včerejší záchranu Hanta! Teď se vojáčci můžou jít klouzat

Re: Poděkování
Posted: 13:48 12. Jun 2009
by Lorelei
Tretas wrote:Díky loreleilovi za včerejší záchranu Hanta! Teď se vojáčci můžou jít klouzat

Důležité je také dávat si pozor, aby si nebyl prozrazen!!!
Re: Poděkování
Posted: 22:37 15. Jun 2009
by Grunt
Dík Márvine

parádni Q
Re: Poděkování
Posted: 21:21 16. Jun 2009
by Dark_Sidius
Díky všem za dnešní hru!
Re: Poděkování
Posted: 10:10 17. Jun 2009
by Temnastrana
přidávám se, bylo to příjemne
Re: Poděkování
Posted: 21:33 17. Jun 2009
by Prometheus
Ja na tieto dakovne reci moc niesom ale...
DM Marvin, DM Neithan a DM Krata- vsetkym vam jedno velke dakujem.
Po dlhej dobe sa Amy zase moze vratit do hry.
Dakujem, dakujem, dakujem.
