Page 56 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:14 16. Mar 2010
by hrusi
Daanri wrote:CCo sa tyka modelov, tak urcite sa budu casom menit. Do buducnosti vam mozem slubit, ze stromy v podtemne budu vyzerat "realnejsie". ;)
Děkuju za to. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:29 22. Apr 2010
by Sobik
Trochu mi v craftu chybí ve výpisu informace o tom, kolik XP potřebuju na další level. (Jsem línej furt hledat level progression tabulku. :D )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:57 22. Apr 2010
by Sobik
A ještě jedna věc mi chybí: Víc odpadkových košů. (Na ulicích, do dílen a třeba i nějaké improvizované typu "díra v zemi" k restzónám v lese).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:04 23. Apr 2010
by KaTo
Sobik wrote:A ještě jedna věc mi chybí: Víc odpadkových košů. (Na ulicích, do dílen a třeba i nějaké improvizované typu "díra v zemi" k restzónám v lese).
Jojo, souhlas.
Tak mě napadá, zakopávání věcí zatěžuje server nebo ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:48 23. Apr 2010
by nomis_b
Sobik wrote:Trochu mi v craftu chybí ve výpisu informace o tom, kolik XP potřebuju na další level. (Jsem línej furt hledat level progression tabulku. :D )
jezis to by bylo zbytecnych vypisu... a overovani ): je to fakt tak nutny ? ze je jeden clovek linej, aby nato vsichni ostatni trpeli ?

jako jde to, kdyz me prekecate, ze to je ku dobru veci.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:58 23. Apr 2010
by efu_redo
nomis_b wrote:
Sobik wrote:Trochu mi v craftu chybí ve výpisu informace o tom, kolik XP potřebuju na další level. (Jsem línej furt hledat level progression tabulku. :D )
jezis to by bylo zbytecnych vypisu... a overovani ): je to fakt tak nutny ? ze je jeden clovek linej, aby nato vsichni ostatni trpeli ?

jako jde to, kdyz me prekecate, ze to je ku dobru veci.

Postačila by tabulka vypsaná na phoru? Co jsem koukal, tak XP jsou takto: ( jestli se pletu, opravte mě )

0-1000 -1 lvl
1000-3000 -2 lvl
3000-6000 -3 lvl
6000-10000 -4 lvl
10000-15000 -5 lvl
150000-21000 -6 lvl
21000-28000 -7 lvl .........................

http://nwn.wikia.com/wiki/Level_progression

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:10 23. Apr 2010
by -darkvision-
...........LVL
až 36 - 8
až 45 - 9
až 55 - 10
až 66 - 11
až 78 - 12
až 91 - 13
až 105 - 14
až 120 - 15
až 136 - 16
až 153 - 17
až 171 - 18
až 190 - 19
až 210 - 20

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:17 23. Apr 2010
by Esuliams
Já to budu Sobikovi tellovat, on je totiž můj manžel extra líný :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:51 26. Apr 2010
by nomis_b
no jako ja tu tabulku znam. jde o to , aby se vypisovala ve hre :D a presne jen ten vas radek, a kolik vam chybi..

spis bych dal za ukol tomu linemu clovekovi si tu tabulku odsad vzit, vytisknout a prilepit na monitor :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:48 18. May 2010
by Lenulasek
Je to maličkost, ale co kdyby stránky kromě thalijského datumu ukazovali i thalisjký čas? Stane se, že drow musí nutně opustit hru, když je na povrchu v noci a pak musí nějak zjištovat čas aby se nelogl do slunce. Jak říkám, je to prkotina, ale nedát to sem mi přišlo škoda.

Prosím at se k tomu vyjádří pouze ti co se stránkami pracují. Nechci číst příspěvky o drowí chamrati atd.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:23 18. May 2010
by kucik
Kdysi tam cas i byl, ale zrusil se. Protoze to akorat zpusobovalo hromadne logy a odlogy podle denni doby.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:29 18. May 2010
by Lenulasek
Aha, děkuji za informaci.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:40 19. May 2010
by monstera
-darkvision- wrote:...........LVL
až 36 - 8
až 45 - 9
až 55 - 10
až 66 - 11
až 78 - 12
až 91 - 13
až 105 - 14
až 120 - 15
až 136 - 16
až 153 - 17
až 171 - 18
až 190 - 19
až 210 - 20
ten poslední a předposlední řádek ( 190 -210 ) jsou zbytečné, protože od 190 000 expů již žádné expy nepřibývají.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:56 19. May 2010
by nomis_b
To jako fakt myslite vazne ten vypis kolik vam zbyva do dalsiho lvlu ??? ch jo.. no tak uvidime, treba se to casem objevi..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:42 19. May 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:To jako fakt myslite vazne ten vypis kolik vam zbyva do dalsiho lvlu ??? ch jo.. no tak uvidime, treba se to casem objevi..
Nezabývej se tím, kdo chce tak si to spočítá ;)

Hlavní je že craft funguje a bez chyb, které se musí řešit.
Nějaké zobrazování je detail a jako WB bych to dělal, když už bych se fakt nudil :wink: