Page 56 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:32 07. Feb 2010
by Necrooo

Re: Vtípky

Posted: 22:19 07. Feb 2010
by Modrovousice
Cheche... tomuhle říkám pořádná kapela.. Haggard ;)
http://wallpaper.metalship.org/images/haggard.jpg

Re: Vtípky

Posted: 12:36 08. Feb 2010
by Sobik
Zkuste si někdy z nudy vygooglit svůj nick, já našel tohle. :D

Re: Vtípky

Posted: 15:58 08. Feb 2010
by kucik
:mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:05 09. Feb 2010
by Sobik
Z d20.cz:
Jste hráč, když...
... vaše postava měla první sex dříve než vy a v poslední době dokonce i častěji.
... v životě používáte věty typu "To se může stát jen 1k6 krát za rok."
Další tady: Fakt zajímavý počtení :D ...

Re: Vtípky

Posted: 16:53 09. Feb 2010
by Modrovousice
Sobik wrote:Zkuste si někdy z nudy vygooglit svůj nick, já našel tohle. :D
http://www.galeriekincova.cz/IMAGE/Fise ... rovous.jpg

Re: Vtípky

Posted: 09:01 10. Feb 2010
by nomis_b
Sobik wrote:Zkuste si někdy z nudy vygooglit svůj nick, já našel tohle. :D
No ze jsou hadry, co se jmenujou Nomis, sem necekal :D

Re: Vtípky

Posted: 09:11 10. Feb 2010
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:34 10. Feb 2010
by cmon
Můj nick čteno je čímon a když jsem to zadal do vyhledáváče tak mi to našlo tohle... http://en.wikipedia.org/wiki/Cimon ...celkem tématicky sedící k fantasy i když to byla zřejmě faktická postava.

Re: Vtípky

Posted: 10:02 10. Feb 2010
by Krata
Jelikož je kráťa typická přezdívka tak sem našel nejzajímavější tohle http://krata.cz/

Vyhledal sem ale i přezdívku z ICQ (Zeex) a našel sem tohle :) http://www.zeex.com.br/

Re: Vtípky

Posted: 11:03 10. Feb 2010
by monstera
Monstera je monstera, na tom se nedá nic měnit, nejvýše sdělit, že se jí také říká někdy nesprávně Phylodendron.

Re: Vtípky

Posted: 12:25 10. Feb 2010
by Bulvic
Tak jsem taky zagooglil sebe a našel tuhle pani :mrgreen:

http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701

Re: Vtípky

Posted: 12:36 10. Feb 2010
by Agnoros
Bulvic wrote:Tak jsem taky zagooglil sebe a našel tuhle pani :mrgreen:

http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701
tak bulvic asi vyhral jackpot :D

Re: Vtípky

Posted: 14:51 10. Feb 2010
by marii
Agnoros wrote:
Bulvic wrote:Tak jsem taky zagooglil sebe a našel tuhle pani :mrgreen:

http://www.facebook.com/people/Serena-Bulvic/1720828701
tak bulvic asi vyhral jackpot :D
Kdo vi..co se za ni schovava..treba je to jen osklivej ,starej , uprdenej chlap:))

Re: Vtípky

Posted: 18:33 10. Feb 2010
by Bulvic
marii wrote: Kdo vi..co se za ni schovava..treba je to jen osklivej ,starej , uprdenej chlap:))
Jéé, tak to jsem asi vážně já :mrgreen: