Page 56 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:08 07. Aug 2013
by -RoF-
Jo ty aby sis nerýpl

.
Mě se tam líbila ta Kiwi, jak tam chtěla ty úkoly a že at jí ten učitel dá nějaké úkoly a pak co na ni vymyslel

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:18 08. Aug 2013
by -RoF-
Aha tak pravda v tom seriálu Video game high school je to fantasy zatím jen okrajově, ale nevadí i tak sranda. Ale ta Kiwi je úžasná, to je prostě perfektní charakter a je mi dost sympatická

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:30 10. Aug 2013
by J.F.Payne
Film o tom, že život není černobílý, o morálce, o dobru a zlu, o odvaze... bla bla bla. Prostě dobrej švédskej film Zlo mezi námi (
http://www.csfd.cz/film/142019-zlo-mezi-nami/).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:48 10. Aug 2013
by Bahnak
Taktéž tento film doporučuji, ničím sice neoslnil ale přesto si na něj občas vzpomenu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:29 12. Aug 2013
by J.F.Payne
Další doporučení... českej film Čest a sláva. Chudoba, hlad, bída, hnus, třicetietá válka, a do toho Hrušínský a jeho hereckej koncert. Přidejte skvělý hlášky ("Kdo všechno moc chápe, čůrá zeleně" / nebo když je řeč o dělech... "Tak se podivejte na děla. Má to vůbec smysl tahat je s sebou?" - "Na vojska to dobře působí, když za nima něco vlastního bouchá. Dá jim to víc ducha než něčí posraná rytířská sláva.") a vážné téma nerozhodnosti, boje katolicismu a protestantství před Westfálským mírem, vykreslení intrik, charakterů, národních povah... Možná trochu těžce stravitelné pro někoho, kdo hltá americkou produkci, ale pro mě jeden z nejzajímavějších historických filmů.
http://www.csfd.cz/film/805-cest-a-slava/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:19 12. Aug 2013
by radekdnb
doporučuju film.....The Conjuring(V Zajetí démonů).....velice luxusní film..
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:07 13. Aug 2013
by Aulus
J.F.Payne wrote:Další doporučení... českej film Čest a sláva. Chudoba, hlad, bída, hnus, třicetietá válka, a do toho Hrušínský a jeho hereckej koncert. Přidejte skvělý hlášky ("Kdo všechno moc chápe, čůrá zeleně" / nebo když je řeč o dělech... "Tak se podivejte na děla. Má to vůbec smysl tahat je s sebou?" - "Na vojska to dobře působí, když za nima něco vlastního bouchá. Dá jim to víc ducha než něčí posraná rytířská sláva.") a vážné téma nerozhodnosti, boje katolicismu a protestantství před Westfálským mírem, vykreslení intrik, charakterů, národních povah... Možná trochu těžce stravitelné pro někoho, kdo hltá americkou produkci, ale pro mě jeden z nejzajímavějších historických filmů.
http://www.csfd.cz/film/805-cest-a-slava/
Mrazivě syrové. Díky za doporučení, z mého pohledu výborný film, bavilo mě to.
Taky doporučuji i ostatním, ale jen těm, které skutečně baví historie. Film je natočen naschvál černobíle, podobně jako Kladivo na čarodějnice, a má i velmi podobnou atmosféru.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:26 13. Aug 2013
by Bahnak
Komu se líbilo FARGO od Coenů -
http://www.csfd.cz/film/1606-fargo/ - tomu se nejspíše bude líbit i POT A KREV od Baye -
http://www.csfd.cz/film/311871-pot-a-krev/
Momentálně to jede v kinech, není to žádný blockbooster, ale jednoduché kontroverzní dílko podle skutečné události.
V hlavní roli je tady lidská demence, banda trotlů a vrozený smysl pro průsery.
Snímen je kritizován hodně rozporuplně, sám jsem ho ještě neviděl, ale už se ke mě od kolegů donášejí zajímavé ohlasy, takže si dovolím doporučit dál, neboť si tento snímek taktéž nenechám utéct.
---
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:36 13. Aug 2013
by Shaman88
Musel jsem se fakt donutit dívat se až do konce. Byla to strašná blbost.....
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:12 15. Aug 2013
by kucik
Prijde mi, ze namet jsem uz urcite v necem videl, ale film rozhodne stoji za to. Necekal jsem ten happyend.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:14 15. Aug 2013
by Molly23
Tak jsem koukl na Sedm Samurajů. Líbilo

moc...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:03 23. Aug 2013
by kokosak
Pro potřeby NT doporučuju shlídnout
Samurai Fiction (k dostání v každém dobrém torrentu

To abyste měli představu, jak bude thalka s těma všema těma běhajícíma a superautentickejma východńákama vypadat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:43 24. Aug 2013
by D_E_K_A
kokosak wrote:Pro potřeby NT doporučuju shlídnout
Samurai Fiction (k dostání v každém dobrém torrentu

To abyste měli představu, jak bude thalka s těma všema těma běhajícíma a superautentickejma východńákama vypadat

Tohle je snad ještě větší úlet, ale třeba se tu nalezne inspirace pro NT. Taková sluneční a měsíční technika nemá chybu. Stejně tak hlášky typu "energie!" a další hlody (my jsme z červeného kříže, atp.). Docela si to dokážu představit zakomponované u některého z nových classů.
Celkově film nedával smysl, děsně chaotické, ale chvilkami zábavné, hlavně jak vždy sdělovali očividné..."mistře vy krvácíte!".
Vtipné opravdu.
http://filmy.kinotip.cz/video/2043-evil ... vi-kung-fu
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:29 27. Aug 2013
by Nalkanar
Tak pátý díl VGHS stojí za to. Konečně se to pořádně zamíchá a hádám, že tím přecházíme k druhé a akčnější půlce řady.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:37 12. Oct 2013
by Bahnak
Právě jsem se vrátil z kina. Film "Rivalové" není až tak o formulích, ale o životním příběhu dvou závodníků.
Má to šmrnc, má to spád, má to děj. Oba hlavní protagonisté jsou výborní (vojín Fredrick Zoller z Hanebných panchartů a Thor) a pod taktovkou velikána Rona Howarda hrají na jedničku, hudbu k blockboosteru zabalil a dodal klasik Zimmer.
http://www.csfd.cz/film/301401-rivalove/
Na CSFD to má momentálně 94% a i když to časem sleze níž, je vcelku jasné že to rozhodně nebude film na který se zapomíná.
Za mě 100%

Doporučuji.