Page 56 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:46 10. Jun 2012
by Absinthorix
To jo, ten na obrázku je oproti Diemovi vyžlička

Edit: Ovšem ten Majkl Džeksn s pérem a česnekem za kloboukem je vynikající

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:59 19. Jun 2012
by Molly23
Johannes za 500 let!

http://i.imgur.com/ProWR.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:07 19. Jun 2012
by G-ladiator
To je spíš "Kdokoli s dostatkem zlata za 500 let :D"
Johann za pár desetiletí:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:34 19. Jun 2012
by Molly23
Přístavní hospodská!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:43 19. Jun 2012
by Koninho87
Molly23 wrote:Přístavní hospodská!

Hos co???Hospodská?:D aha :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:16 19. Jun 2012
by Amber
@ Molly: Podle úsměvu soudím, že jí jdou kšefty dobře :wink:


Lareth a Seart v přátelském objetí. Jenom tam mezi nimi chybí napasovaný mračící se Rodal. :D A Fir metající nějaký blesk, muhehe. :twisted:
Seart_Lareth.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:10 19. Jun 2012
by XŠevyX
Amber wrote: Lareth a Seart v přátelském objetí. Jenom tam mezi nimi chybí napasovaný mračící se Rodal. :D A Fir metající nějaký blesk, muhehe. :twisted:

Snad nebudou tak žárliví :twisted:

Jinak povedený obrázek :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:21 19. Jun 2012
by Aulus
XŠevyX wrote:
Amber wrote: Lareth a Seart v přátelském objetí. Jenom tam mezi nimi chybí napasovaný mračící se Rodal. :D A Fir metající nějaký blesk, muhehe. :twisted:

Snad nebudou tak žárliví :twisted:

Jinak povedený obrázek :wink:
If you think so?! :twisted: :mrgreen:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:39 20. Jun 2012
by Thuereg
Hehe Dorgen. Jen ten kabát je spíš plášť a ta bouchačka třeba cejch :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:50 21. Jun 2012
by Nalkanar
Image

Jarri

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:36 21. Jun 2012
by Pajule
ten je pěknej :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:04 22. Jun 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:....

Jarri
Cheche to sedí teda :D, dobré.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:27 03. Jul 2012
by -RoF-
Arulka jako děvčátko. :D

Image

Arulka jako žena. :twisted:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:45 18. Jul 2012
by Molly23
Ivorský stříbrnák

http://www.z0r.de/316

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:17 18. Jul 2012
by -darkvision-
Molly23 wrote:Ivorský stříbrnák

http://www.z0r.de/316
Strážci vesmíru !