Page 56 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:46 10. Jun 2012
by Absinthorix
To jo, ten na obrázku je oproti Diemovi vyžlička
Edit: Ovšem ten Majkl Džeksn s pérem a česnekem za kloboukem je vynikající
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:59 19. Jun 2012
by Molly23
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:07 19. Jun 2012
by G-ladiator
To je spíš "Kdokoli s dostatkem zlata za 500 let

"
Johann za pár desetiletí:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:34 19. Jun 2012
by Molly23
Přístavní hospodská!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:43 19. Jun 2012
by Koninho87
Molly23 wrote:Přístavní hospodská!
Hos co???Hospodská?:D aha

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:16 19. Jun 2012
by Amber
@ Molly: Podle úsměvu soudím, že jí jdou kšefty dobře
Lareth a Seart v přátelském objetí. Jenom tam mezi nimi chybí napasovaný mračící se Rodal.

A Fir metající nějaký blesk, muhehe.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:10 19. Jun 2012
by XŠevyX
Amber wrote:
Lareth a Seart v přátelském objetí. Jenom tam mezi nimi chybí napasovaný mračící se Rodal.

A Fir metající nějaký blesk, muhehe.
Snad nebudou tak žárliví
Jinak povedený obrázek 
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:21 19. Jun 2012
by Aulus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:39 20. Jun 2012
by Thuereg
Hehe Dorgen. Jen ten kabát je spíš plášť a ta bouchačka třeba cejch

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:50 21. Jun 2012
by Nalkanar
Jarri
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:36 21. Jun 2012
by Pajule
ten je pěknej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:04 22. Jun 2012
by -RoF-
Nalkanar wrote:....
Jarri
Cheche to sedí teda

, dobré.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:27 03. Jul 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:45 18. Jul 2012
by Molly23
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:17 18. Jul 2012
by -darkvision-