Page 56 of 67
Re: League of Legends
Posted: 10:56 13. May 2014
by Nalkanar
Tak důležitý je zabít ADC, takže skillshoty, které ti chytne Braum, jsou zbytečné defakto.
Re: League of Legends
Posted: 12:06 13. May 2014
by sandoftime
Counter na Brauma je Leona
Re: League of Legends
Posted: 12:55 13. May 2014
by Absinthorix
sandoftime wrote:Counter na Brauma je Leona

Nejen na Brauma

Re: League of Legends
Posted: 12:58 13. May 2014
by sandoftime
passive: suntouched legs
Q: stunning smile
W: sunbathed skin
E: Boob flash
R: DISTRACTING SWIMSUIT!
Re: League of Legends
Posted: 13:30 13. May 2014
by Puxina
Leona asi taky, ale tak ukáže pak hra.
Jinak jasně je třeba zabít ADC, ale když na chvíli znemožníš supportovi to ADC bránit, tak to má taky smysl.
Re: League of Legends
Posted: 13:31 13. May 2014
by sandoftime
Jak to braumovi znemožníš s morganou?
Re: League of Legends
Posted: 13:33 13. May 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Jak to braumovi znemožníš s morganou?
Bud zastunuju jeho a nebo ADC. Pak třeba dáš imku na magii svému ADC a to má pak větší pohodlí zabíjet. Když ještě použiješ ulti, která zpomalí a po čase taky zastunuje, tak proč ne

.
Re: League of Legends
Posted: 13:39 13. May 2014
by Mourisson1
Re: League of Legends
Posted: 13:41 13. May 2014
by Puxina
Zastunovat Yasua na midu jsem problém neměl, ten to svým štítem umí vyblokovat taky ne?

Re: League of Legends
Posted: 13:43 13. May 2014
by Mourisson1
Když necháme stranou že yasuo štít hodí, a ten je na místě, tudíž můžeš střílet z dobrýho úhlu a braumův štít se drží na braumovi a přesunuje se s ním tudíž ti cca 160 stupňů vyblokuje, no, asi pak jo
Btw to bylo v době kdy byl Yasuo freepick,ne? Jinak si to na lajěn nedokážu představit

Re: League of Legends
Posted: 13:59 13. May 2014
by Czepulda
Mě napadl Zilean a Zyra. Zilena protože jeho bomby přehodí i přes Brauma na ADC, zrychlí adc a ještě mu dá druhý pokus v podobě ultiny...
A Zyra hlavně kvůli její ultině a deadly bloom, kdy dostane kytky i za Brauma a DMG dá ADCčku také s tímto skillem....
Ale jak říkáte, ukáže to hra, však ono se brzy rozjede hlasování na lolcounter

Re: League of Legends
Posted: 14:01 13. May 2014
by Mourisson1
Zyra jde no, hra ukázala už na betě

Soraka celkem jde taky, a pak jsem měl problémy s agressivní annie, sice ty její skilly moc neprojdou, ale medvěd jo
Re: League of Legends
Posted: 14:25 13. May 2014
by sandoftime
Morgana Qčkem nestunuje.
Braum od ni dostane root, ale vychytá dmg, ADCčka se tím ani nedotkneš.
Tvoje ADCčko Braumovu nic nedělá, protože Braum blokuje všechny střely, Braumovo stojí za ním a střílí.
Morgana je proti němu vcelku k ničemu.
Re: League of Legends
Posted: 15:47 13. May 2014
by Puxina
Se uvidí.... já to vyzkouším ,když bude možnost

.
Jinak sympatická Jinx, takhle jí to sluší
Re: League of Legends
Posted: 18:56 13. May 2014
by Czepulda
Tak jsem si potestil Brauma...Jste si jistí že morganin stun neprojde? Q od Blitze a Threshe projde, neda dmg ale natahne to...
Edit, už to vidim, root dostane ale dmg ne..

Btw, už se mi podařilo zachranit team od ultin aka Jinx a Ez

Sympatický champ..A ten manly mustache!
