Page 56 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:48 03. Apr 2012
by kucik
Antibiotika. Zákaz fyzických aktivit :-/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:09 04. Apr 2012
by mandos
Tak já nakonec taky ne, půjdu asi spíš na ty komorní larpy když má bejt takhle zima pardon :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:21 04. Apr 2012
by Molly23
Rodinné aktivity, čeká mě opět zdolávání babiččiných hord kulinářských výtvorů, diplomatické odpovědi na dotěrné otázky týkající se mého soukromí, test mé sebekontroly při jízlivých poznámkách na mé studijní výkony a na mé metalové háro. Bude to krušná výprava...

Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:51 05. Apr 2012
by Braenn
mandos wrote:Tak já nakonec taky ne, půjdu asi spíš na ty komorní larpy když má bejt takhle zima pardon :)
Teď je v Pze víkend komorních larpů?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:48 05. Apr 2012
by mandos
Něco v Praze je tuším na Hrej larp nebo někde ale tohle je parta z turisťáku bude to ještě trochu víc komorní :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:31 12. Apr 2012
by Prasokralik
V sobotu jdem vylootovat matějskou, vhodné pro levely 1-40, přidá se někdo z vás lemrouchů? Chtělo by to víc časovek, mobů i lootu tam bude dost, mám vyhlídnutou cukrovou vatu +3....

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:45 12. Apr 2012
by Miell
Od kdy do kdy to vidíš? Přemýšlím, že bych se přidala i se skoro 4 levelovým přítelíčkem :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:48 12. Apr 2012
by Prasokralik
Miell wrote:Od kdy do kdy to vidíš? Přemýšlím, že bych se přidala i se skoro 4 levelovým přítelíčkem :biggrin:
circa od dvou až dokud se nedoexpíme dosytosti

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:50 12. Apr 2012
by Miell
Proberu to s ostatními z party a zavčasu napíšu tell, jak to vidím :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:20 12. Apr 2012
by kucik
No nevim. Jsou tam strasne drahy lektvary a vubec pochybuju o vydelku dungu u Kocky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:21 12. Apr 2012
by Prasokralik
kucik wrote:No nevim. Jsou tam strasne drahy lektvary a vubec pochybuju o vydelku dungu u Kocky.
Na lektvary se chodí jinam ty noobe.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:49 12. Apr 2012
by kucik
A to hodlas tahat plnej inv, nebo co?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:00 12. Apr 2012
by Miell
Tak já bych se Sašou šla, ale jen za dobrého počasí :ewink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:40 12. Apr 2012
by Prasokralik
kucik wrote:A to hodlas tahat plnej inv, nebo co?
Jdem poexpit a něco vylootovat a vyvenčit pety. Nejsme tací noobové co se musej posilnovat lektvarama na všechno.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:41 12. Apr 2012
by Prasokralik
Miell wrote:Tak já bych se Sašou šla, ale jen za dobrého počasí :ewink:
bře bře domluvíme se po tellu během zítřka