Page 56 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 07:12 25. Sep 2012
by Molly23
Jaksi jsem si neuvědomil, že jsou roty v pondělí a ne v úterý, tak jsem nedorazil, sorry. Ve čtvrtek snad dorazím.
Re: World of Tanks
Posted: 07:24 25. Sep 2012
by -RoF-
To je zkouška vaší pozornosti

.
Jinak co tak hraju tanky vyšších tierů. Funguje zajimavý paradox

.
Chcete se dostat na vysoké tiery, aby jste byli navrcholu v seznamu tanků a mohli se vyrovnat ostatním a nebýt pořád jen snadná obět. Ale ono to funguje přímo opačně. Čím jste v seznamu výš, tím víc po vás soupeří jdou.

Důvod je jasný, jste silní nepřátelé, máte silné dělo a tak dále. Takže priorita artilérie (už je to lepší?

) je taková, že jdou po těch silných tancích a musí je ničit.

.
A co s tím? No to co děláte pořád ..... hýbat se, hýbat se a schovávat se.

Re: World of Tanks
Posted: 17:30 25. Sep 2012
by Bruciacullo
Kde jste byli vcera vsici? :-O
Re: World of Tanks
Posted: 17:57 25. Sep 2012
by Molly23
Jinak ono ani Pz III není na 4. Tier roty vůbec špatné! pancíž 70, rychlost 55, penetrace něco okolo šedesáti... to dělá má T-28 lepší, ale jinak je Pztko rychlejší a víc opancéřovanější.
Re: World of Tanks
Posted: 22:51 25. Sep 2012
by Bahnak
Doma se mi nějak nahromadila práce se šitím, tak na tančíka nebyl čas, ale jinak Braenn už s KVčkem provedla testy a musím říct že se dostavil až nečekaně perfektní výsledek.
KV-čko po týdnu jízdy a dvěstě šedých vlasů na mé hlavě dorazilo do první linie a zastavilo. Objevili se tři light tanky nižšího tieru. Ozvalo se bum,bum,bum - cink, cink, cink. Začali jsme se smát.
Zamířit, PAL!- naše BUM - mínus jeden nepřítel.
Zbytek začíná couvat - bum,bum - cink,cink. Naše BUM - další frag. Bum-cink, BUM - a je po nepřátelích
Jako při jízdě se to spíše plazí než jede, závratná rychlos z kopce je 12 km/h a to se kolem terén skoro rozplývá
Každopádně je to dokonalá hrouda plechu s kvalitním kanónem. Vřele doporučuji
Já věděl že mě ruská linka nezklame.
Re: World of Tanks
Posted: 22:56 25. Sep 2012
by Molly23
Tak já jsem redukoval trochu garáž.
Odstraněno - Renault - stíhač třetí úrovně
a SU-100 stíhač 6. úrovně.
Renault šel do šrotu a SU-100 padla ve prospěch blížícího se SU-152 (chybí jen kredity)
Re: World of Tanks
Posted: 22:56 25. Sep 2012
by johnny98-G
to by me zajimalo kdo sem ten mor zanesl?

Re: World of Tanks
Posted: 06:10 26. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:....
Fajné
johnny98-G wrote:to by me zajimalo kdo sem ten mor zanesl?

*ukazuje na tebe*
Re: World of Tanks
Posted: 10:24 26. Sep 2012
by kucik
V mezicase expim Hetzera. Ten sesikmenej pancir se mi zacina libit.

Re: World of Tanks
Posted: 16:46 26. Sep 2012
by Diemo
pardon, ze jsem vcera nebyl online....priste budu

Re: World of Tanks
Posted: 17:10 26. Sep 2012
by -RoF-
Důkaz toho jak dáváte pozor tankačata. Dnes je co? Středa. Akce byla svolaná na kdy? Nooo? Za pět! Sednout!
Viz zde
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 11#p134511
Takže vás budu očekávat zítra, což je čtvrtek

Re: World of Tanks
Posted: 19:30 26. Sep 2012
by -RoF-
Fíha tak od zítra si zahrajeme dokonce i s novou grafikou a gravitací!
Připravte se na stažení nového pathe
http://worldoftanks.eu/news/3997-version-80-release-cs/
Re: World of Tanks
Posted: 22:41 26. Sep 2012
by Bahnak
Jsem strašně zvědavej! Doufám že to mé KVčko rovnou nafasuje bitvu kde budu na TOPu a někho shodím z útesu!
Jinak úspěchy KVčka pokračují, je to vskutku skvělý stroj. (jen na podvozek bych potřeboval připevnit ještě sudy s pískem - je strašně papírovej.
Koupil jsem si nový turet, pancíř má ze všech stran tlustej 110 mm, když někde vystrčím čumáček, tak to jen udělá zvonkohru a DMG žádnej - paráda

ROFe, jak to vidíš s kanónem na KV-1 ?
Základní ZIS je nuda - koneckonců je to jen přechodnej kanón do začátku, nemá DMG ani penetraci - i když dokáže klidně III.tier smazat jedním výstřelem

Další kanón je zase s malým DMG, ale větší penetrací a je setsakra rychlopalnej.
Pak je tam ta 122 mmm kanónová zrůda, kterou popravdě zvažuju taky - vykašlat se na pentraci a rvát tam 122 HE granáty - good idea?
No a poslední je asi zlatá cesta - základní kanón ISu - vyšší DMG, vyšší penetrace, pomalejší střelba.
Re: World of Tanks
Posted: 23:32 26. Sep 2012
by kucik
Vaham mezi 7.5 a 10 kanonem u hetzera. Zkousel jsem oboji. Ta 10ka ma papirove strasne malou penetraci, ale zatim s ni prorazim a vetsinu tanku mazu jednim vystrelem.
7.5 ma sice penetraci, ale vetsinou mam pocit, ze to nic nedela.
Re: World of Tanks
Posted: 23:38 26. Sep 2012
by drake127
U KV-1 i na Hetzerovi jsem skončil s kanónem, který dělá BUUUM.