Page 56 of 331
Re: Poděkování
Posted: 21:45 17. Jun 2009
by Skipp
Prometheus wrote:Ja na tieto dakovne reci moc niesom ale...
DM Marvin, DM Neithan a DM Krata- vsetkym vam jedno velke dakujem.
Po dlhej dobe sa Amy zase moze vratit do hry.
Dakujem, dakujem, dakujem.

inac kamo ty uz by si sa mohol ukazat hore

sak de si tolko,aspon novu postavu
ale aby som nebol ot tak....dakujem ze som mal tu moznost sem napisat

Re: Poděkování
Posted: 23:17 17. Jun 2009
by -speck-
Chtel bych moci podekovat DM Georgin Matlavous za velice pěknej Q, hru a vše v tom zařazené, který připravil mne a memu druhovi po nasledne jeho smrti.
Opravdu krásná hra a velice povedená i na to, že Dm musel být na dvou frontách najednou.
Ještě jednou díky moc.
Re: Poděkování
Posted: 16:50 18. Jun 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat DM - Gorrgorrothovi za moc pěkný questík a vyslovit mu uznání za rychlé reakce na nepředpokládané chování mojí postavičky - smekám. Bavilo mě to, i když jsem měl o „sebe“ pořádný strach.
Re: Poděkování
Posted: 16:51 18. Jun 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat za včerejší skvělý zážitek Elvinovi, Grombovi a Alleye. Žádný zbytečný spěch a skvělé RP. Moc jsem si to užil.
Re: Poděkování
Posted: 21:24 18. Jun 2009
by Pajule
Anderson I wrote:Chtěl bych poděkovat za včerejší skvělý zážitek Elvinovi, Grombovi a Alleye. Žádný zbytečný spěch a skvělé RP. Moc jsem si to užil.
jojo taky děkujů

bylo to moc pěkný a moc díky za ochotu počkat než se milostivá slečna vyčachtá

ráda si to zopáknů..škoda těch pár úmrtí

Re: Poděkování
Posted: 22:37 18. Jun 2009
by -speck-
Já bych zase rád poděkoval Dm Matlavous za krásné spestření hry, hezky jsem si popovídal a vymyslel pár věcí. Díky moc.
Re: Poděkování
Posted: 23:00 18. Jun 2009
by Czech_Luthor
Díky moc
DM Gorrgorrothovi za dnešní armádní Quest a poté i
DM Ravangorovi za oslazení odvádění vězně do Louče

Re: Poděkování
Posted: 15:43 20. Jun 2009
by Skipp
Ďakujem hráčke Addieau za neustále, kvalitné príspevky v kroniky bratstva, výborne sa to číta a nenechajú nikoho z členov v nevedomosti o súčasnom dianí. Takže díky že aspoň niekto živí našu kroniku...

Re: Poděkování
Posted: 14:08 21. Jun 2009
by Portis
A diky je merciii . Diky Zorzovi za skvelou vcerejsi hru

Re: Poděkování
Posted: 10:15 26. Jun 2009
by jachyra
Ja chcem poďakovať pár ľuďom z Thalie:
Marvinovi a Kratovi - za trpezlivosť a ochotu
Inkognito DM - za prideľovanie xp predpokladám za RP hranie
Fallionovi - za jeho super RP hru, neuveriteľne dobré pokecy či IC či OOC a za trpezlivosť postavy s Korou pri jej výbušnej povahe

Re: Poděkování
Posted: 20:54 26. Jun 2009
by jachyra
Chceš poslať obrovské ohromné poďakovanie neznámemu za to, že dal truhlu do dielne

chvála mu
*spustili sa veľké ovácie a dokonca i mexická vlna*
Re: Poděkování
Posted: 21:26 26. Jun 2009
by Czech_Luthor
Já hrozně moc děkuju Koře, tak jako sní jsem si už dlouhooo nezahrál... Děkuju ti Moc Koro, vždycky mi dokážeš hru jak OOC tak RP krásně osladit.

Re: Poděkování
Posted: 15:03 28. Jun 2009
by jachyra
Chcem poďakovať Marvinovi a Kratovi za ich silné žalúdky pri realistickom IC pôrode ;D dúfam, že ak raz budú vaše ženy rodiť, tak sa vám nové skúsenosti zídu ;D
A hlavne ich musím pochváliť, ako to krásne zahrali, bolo to fakt super

... jak víno ... ako hovorí môj manžel.
A nakoľko by podľa mňa mali byť odmeňovaní i DM za takéto náročné úlohy, tak ak sa raz stretneme real, tak vás určite pozývam na pivo ;D
Re: Poděkování
Posted: 15:38 28. Jun 2009
by Krata
po tom porodu začnu pít asi tvrdej

Re: Poděkování
Posted: 15:41 28. Jun 2009
by Marvin
Udriem radsej po drogach ...
Ale musim povedat, ze to bolo sice dost narocne psychicky

ale pacila sa mi ta hra

. Takze v podstate ja dakujem za nevsedny zazitok a nove skusenosti
