Page 56 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:45 17. Jun 2009
by Skipp
Prometheus wrote:Ja na tieto dakovne reci moc niesom ale...
DM Marvin, DM Neithan a DM Krata- vsetkym vam jedno velke dakujem.
Po dlhej dobe sa Amy zase moze vratit do hry.
Dakujem, dakujem, dakujem. :lol:
inac kamo ty uz by si sa mohol ukazat hore :) sak de si tolko,aspon novu postavu

ale aby som nebol ot tak....dakujem ze som mal tu moznost sem napisat :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:17 17. Jun 2009
by -speck-
Chtel bych moci podekovat DM Georgin Matlavous za velice pěknej Q, hru a vše v tom zařazené, který připravil mne a memu druhovi po nasledne jeho smrti.
Opravdu krásná hra a velice povedená i na to, že Dm musel být na dvou frontách najednou.
Ještě jednou díky moc.

Re: Poděkování

Posted: 16:50 18. Jun 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat DM - Gorrgorrothovi za moc pěkný questík a vyslovit mu uznání za rychlé reakce na nepředpokládané chování mojí postavičky - smekám. Bavilo mě to, i když jsem měl o „sebe“ pořádný strach.

Re: Poděkování

Posted: 16:51 18. Jun 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat za včerejší skvělý zážitek Elvinovi, Grombovi a Alleye. Žádný zbytečný spěch a skvělé RP. Moc jsem si to užil.

Re: Poděkování

Posted: 21:24 18. Jun 2009
by Pajule
Anderson I wrote:Chtěl bych poděkovat za včerejší skvělý zážitek Elvinovi, Grombovi a Alleye. Žádný zbytečný spěch a skvělé RP. Moc jsem si to užil.

jojo taky děkujů :D bylo to moc pěkný a moc díky za ochotu počkat než se milostivá slečna vyčachtá :D ráda si to zopáknů..škoda těch pár úmrtí :D

Re: Poděkování

Posted: 22:37 18. Jun 2009
by -speck-
Já bych zase rád poděkoval Dm Matlavous za krásné spestření hry, hezky jsem si popovídal a vymyslel pár věcí. Díky moc.

Re: Poděkování

Posted: 23:00 18. Jun 2009
by Czech_Luthor
Díky moc DM Gorrgorrothovi za dnešní armádní Quest a poté i DM Ravangorovi za oslazení odvádění vězně do Louče :lol:

Re: Poděkování

Posted: 15:43 20. Jun 2009
by Skipp
Ďakujem hráčke Addieau za neustále, kvalitné príspevky v kroniky bratstva, výborne sa to číta a nenechajú nikoho z členov v nevedomosti o súčasnom dianí. Takže díky že aspoň niekto živí našu kroniku... :?

Re: Poděkování

Posted: 14:08 21. Jun 2009
by Portis
A diky je merciii . Diky Zorzovi za skvelou vcerejsi hru ;)

Re: Poděkování

Posted: 10:15 26. Jun 2009
by jachyra
Ja chcem poďakovať pár ľuďom z Thalie:

Marvinovi a Kratovi - za trpezlivosť a ochotu

Inkognito DM - za prideľovanie xp predpokladám za RP hranie :mrgreen:

Fallionovi - za jeho super RP hru, neuveriteľne dobré pokecy či IC či OOC a za trpezlivosť postavy s Korou pri jej výbušnej povahe :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:54 26. Jun 2009
by jachyra
Chceš poslať obrovské ohromné poďakovanie neznámemu za to, že dal truhlu do dielne ;) chvála mu
*spustili sa veľké ovácie a dokonca i mexická vlna*

Re: Poděkování

Posted: 21:26 26. Jun 2009
by Czech_Luthor
Já hrozně moc děkuju Koře, tak jako sní jsem si už dlouhooo nezahrál... Děkuju ti Moc Koro, vždycky mi dokážeš hru jak OOC tak RP krásně osladit. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 15:03 28. Jun 2009
by jachyra
Chcem poďakovať Marvinovi a Kratovi za ich silné žalúdky pri realistickom IC pôrode ;D dúfam, že ak raz budú vaše ženy rodiť, tak sa vám nové skúsenosti zídu ;D
A hlavne ich musím pochváliť, ako to krásne zahrali, bolo to fakt super ;) ... jak víno ... ako hovorí môj manžel.

A nakoľko by podľa mňa mali byť odmeňovaní i DM za takéto náročné úlohy, tak ak sa raz stretneme real, tak vás určite pozývam na pivo ;D

Re: Poděkování

Posted: 15:38 28. Jun 2009
by Krata
po tom porodu začnu pít asi tvrdej :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 15:41 28. Jun 2009
by Marvin
Udriem radsej po drogach ...

Ale musim povedat, ze to bolo sice dost narocne psychicky :D ale pacila sa mi ta hra :). Takze v podstate ja dakujem za nevsedny zazitok a nove skusenosti :)