Page 57 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:30 19. May 2010
by efu_redo
nomis_b wrote:To jako fakt myslite vazne ten vypis kolik vam zbyva do dalsiho lvlu ??? ch jo.. no tak uvidime, treba se to casem objevi..
Vůbec, to už raději udělejme hlasování kdo chce a kdo neche. Popravdě řečeno, mě by to sakra otravovalo. Už takhle je ten výpis zbytečně zaflákanej.

To že si stěžují dva tři hráči neznamená že si stěžuje většina. Ba naopak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:31 19. May 2010
by nomis_b
-RoF- wrote: Nějaké zobrazování je detail a jako WB bych to dělal, když už bych se fakt nudil :wink:
ja se nudim porad :mrgreen:

no ja programuju ze me to bavi. treba tu predelavku stitu sem udelal protoze me bavila, ne ze by to nejak horelo.. vlastne si na to nikdo ani nestezoval :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:41 19. May 2010
by Práček
nomis_b wrote:
-RoF- wrote: Nějaké zobrazování je detail a jako WB bych to dělal, když už bych se fakt nudil :wink:
ja se nudim porad :mrgreen:

no ja programuju ze me to bavi. treba tu predelavku stitu sem udelal protoze me bavila, ne ze by to nejak horelo.. vlastne si na to nikdo ani nestezoval :mrgreen: :mrgreen:
a to se ted budes nudit dvakrat vic jak se nebudes moct dostat dohry kvuli plnemu servru :twisted: :twisted: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:43 19. May 2010
by Esuliams
Ten výpis je už tak dlouhý a kdo chce, můžeš si napsat tabulku craft lvlů. Vážně to není těžký. (a ještě je to tady vypsaný)

Každej je jen hodně línej.

Co se týče těch vzhledů štítů je to fajn, ale krom velkých štítů tam žádný, co by se podobali trpasličím nejsou. :(
Já bych chtěla nějakou hezkou kulatou pavézku pro mojí maličkou trpaslici *udělá smutný očka* :)
Jsme se maličko rozrostli a nemáme vlastní štíty...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:53 19. May 2010
by nomis_b
Hm malo vzheldu ? Tusim pavez je tam 250 !! pokud teda tam nejsou nejake neplatne vzhledy. Nemusi se totiz shodovat moje cisla vzhledu se vzhledy na serveru.. furt to nekdo totiz meni :roll: :roll:
Fakt si ty vzhledy projel vsechny ? Jako minimlane tak 200 by jich funkcnich byt melo.. tak bych se divil, kdyby sis nevybral.. Kdyztak muzu zkusit zprovoznit i dalsi vzhledy.. a nebo si stahni WB modul thalie a zkus si vtoolu najit, zda by se ti nejaky vzheld opravdu libil a posli mi ho PM, a ja ho do toho vyberu vzheldu dodelam.. kdyz zjistim, kde je rpobelm, ze ho nemuzes ve hre najit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:07 19. May 2010
by Esuliams
Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:10 19. May 2010
by kucik
Nomisi to nikdo nemění. Ale čísla, který ti ukazuje tool se zpravidla neshodujou s číslama modelu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:26 19. May 2010
by nomis_b
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
spis jestli neni problem v tom, ze chces pavezu, ktera by vypadala jako velky stit. (aneb jak zname plne platy se vzheldem roby plesovych satu, ze ? )

Ad cisla: no ja sem se dival na stity, ze jich bylo zhruba 250, tak sem tam praskl do skriptu cislo 250. Mozna je jich 300, mozna 500 v toolu, a proto rikam, kdzy mi najdes vzheld stitu, ajk vypada v toolu, muzu to upravit. Ale pokud ten tvuj vzhled velkeho stitu pro pavezu neexistuje v toolu, tak ho tam tezko skriptem vytvorim :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:35 19. May 2010
by kucik
Je jich 255. Pak se ti to automaticky přetočí na nulu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:37 19. May 2010
by Lenulasek
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:41 19. May 2010
by Esuliams
Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.

Kdybych to uměla... ale o něco se pokusím

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:52 19. May 2010
by efu_redo
Maličkost je upustit trochu z AC čísla a nosit prostě co se ti líbí. Dáš přednost vzhledu postavičky před její silou. Co je na tom špatného?

Promin Esu, ale tohle je právě jedna z věcí, které by WB ani nikdo jiný prostě nemusel řešit. Vždyt si to můžeš takhle vyřešit sama. Neber to jako rejpanec, ale je to asi zbytečnost.

Jinak, znám někoho kdo by to případně mohl vymodelovat a hodit do hry. Jestli o to stojíš a nemůžeš bez pavézy co by vypadala slušně spát, napiš mi jak bys chtěla aby vypadala a já to zkusím nějak zařídit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:58 19. May 2010
by Luelle
Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.
aby to pak ale všichni viděli muselby si každej ten novej vzhled nacpat do override - což ne každej chce - a hlavně ne každej je na foru

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:26 19. May 2010
by efu_redo
Luelle wrote:
Lenulasek wrote:
Esuliams wrote:Je tam dost vzhledů, ale ne pro trpoše. Jediný kulatý jsou s hlavou nějakýho vojevůdce, pak s hlavou tygra a nakonec ten barevnej bílo-červenej. V toolu nic jinýho není, jsou tam stejný. Tím myslím pavézy, u velkých štítů je výběr o něco lepší, ale ty nenosíme.
Nikdo ti nebrání si ten vzhled navrhnout, vymodelovat a natexturovat. Myslím, že pak už nebude problém ho hodit do hry.
aby to pak ale všichni viděli muselby si každej ten novej vzhled nacpat do override - což ne každej chce - a hlavně ne každej je na foru
Tímhle si nejsem moc jistý. Spíše by se to asi přidalo do nových haků, jestli nějaké budou.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:57 31. May 2010
by Lord_Berserk
vratte mi alkohol do lootu ... :P