Page 57 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:53 10. Feb 2010
by Modrovousice
Lemuří level up.
Re: Vtípky
Posted: 09:20 11. Feb 2010
by Krata
to spíš vypadá na stržení expů lemuřím DMkem, přece jen je nejmenší ze všech

Re: Vtípky
Posted: 12:41 11. Feb 2010
by Daanri
Policajti...aj s nimi je obcas sranda, alebo vzdy?
http://free.zoznam.sk/video/policia-1253858648
Re: Vtípky
Posted: 07:39 12. Feb 2010
by Sobik
Nevim, jestli to mělo bejt v hudbě, nebo tady, ale příjde mi to špíš jako vtípek:
Šedesátiny. Hlavně ten refrén! Mega!

Re: Vtípky
Posted: 11:50 13. Feb 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 18:46 15. Feb 2010
by -RoF-
Celá kauza se dostala až k soudu.
Předseda senátu vyslechl nejprve hajného.
Hajný: "Pane předsedo, bylo to jako normálně. Jdu po lese, slyším kukačku, tak jsem po ní bouch. No jak jsem měl tušit, že je to Koktavej Ferda".
Ferda: "Papapane přředssedo, tototo bybyloo ttak. Jájá jssem šššššššel dododoleesssa s tou Mamarušškkou. Zazaved ssem jiji dodo kkkřřoví a susundal jssem jí kkakalhotky. Paapak jíjí popovíddám:"Mamarušškko, tyty máš tatak krásssnoukukuku ... a vvttom jsssem jíjí dodostal".
Re: Vtípky
Posted: 20:51 15. Feb 2010
by Modrovousice
Re: Vtípky
Posted: 22:01 15. Feb 2010
by maku
Sobik wrote:Zkuste si někdy z nudy vygooglit svůj nick, já našel tohle.


Mám vlastní film.. heč

Re: Vtípky
Posted: 22:35 15. Feb 2010
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 22:38 15. Feb 2010
by Modrovousice
Trpaslík, co jsi čekal

Re: Vtípky
Posted: 22:43 15. Feb 2010
by Tretas
Nevím, prostě něco normálního.
Jinak když si povšimnete, tak ten šílenec se asi bude jmenovat Iurg (=Jurg=Jorg) nějaká nápadná shoda.

Re: Vtípky
Posted: 22:51 15. Feb 2010
by Sobik
Probohy zcenzurujte to někdo!

Re: Vtípky
Posted: 23:37 15. Feb 2010
by LDamian
Tak fajn. Je konecne na case prozradit, proc si vlastne BU rika BU. Je zvlastni, ze na to nikdo dosud neprisel.
Nejen ze je to uznavany bard, ale jeste ke vsemu ma klasicke vzdelani... Jen skoda, ze jsou zrovna v mode takove ty vychrtle typy pod sto padesat kilo, protoze v nem drime i prirozeny talent modela a krasavce... Jen ho objevit.

Re: Vtípky
Posted: 18:05 16. Feb 2010
by -RoF-
Ne neznamená to můj nick nebo tak, to sem jen našel na netu, kdysi dávno

Re: Vtípky
Posted: 18:26 16. Feb 2010
by Sobik
Očividně jsi pěkná kočka.
