Page 57 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:39 16. Aug 2011
by marii
http://www.youtube.com/watch?v=sBQQbcd8QEE hehe.))...mozna uz to tu nekde je..tak mala pripomnka.)))
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:55 19. Aug 2011
by kucik
Tak tohodle jsme byli hotoví před deseti lety To to letí
http://www.dailymotion.com/video/x1z2r_ ... e-gu_music
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:31 20. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Atreyu - Blow
EDIT: hehe, a jeste jedna funky vykopavka
Just a girl
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:27 20. Aug 2011
by Hafen
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:54 20. Aug 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:55 21. Aug 2011
by Nina
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:17 21. Aug 2011
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:40 21. Aug 2011
by -RoF-
heeeej missaku ona je tohle vážně moc chytlavá písnička
Electro Gypsy
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:43 21. Aug 2011
by Molly23
A není jediná chytlavá od tohodle frajera

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:01 21. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:27 21. Aug 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote:heeeej missaku ona je tohle vážně moc chytlavá písnička
Electro Gypsy
hmmm
http://www.youtube.com/watch?v=_RjMSWhGWak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:50 21. Aug 2011
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:07 22. Aug 2011
by Braenn
Tady je něco pro pány z včerejšího tahu, a povinně nacvičit!
http://www.youtube.com/watch?v=VHb00UI5oyg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:28 23. Aug 2011
by Troglodyt
Haha, pánové by měli nacvičit spíš tohle
http://www.youtube.com/watch?v=qewzjSE2tbM 
To jsou fakt magoři... Fakt nechápu, co na nich ty ženský viděj, moje mladá je z Dyka taky úplně na větvi...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:42 23. Aug 2011
by Braenn
No, já třeba ocením každého, kdo si umí udělat srandu sám ze sebe. A ta písnička je celkem vtipná, vzhledem k trendům a tak.