Page 57 of 67
Re: League of Legends
Posted: 11:48 29. May 2014
by sandoftime
Jaxie!
Re: League of Legends
Posted: 12:00 29. May 2014
by Mourisson1
Hmmm, jen má málo očí

Re: League of Legends
Posted: 14:50 29. May 2014
by sandoftime
Já myslím že oči dobrý...
Re: League of Legends
Posted: 15:02 29. May 2014
by Mourisson1
Dobrý, ale málo!

Re: League of Legends
Posted: 11:57 30. May 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 10:48 31. May 2014
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 11:05 04. Jun 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 14:34 04. Jun 2014
by Puxina
Ta vypadá sympaticky, ale ta nová Nami se moc nepovedla. Je taková barevná jak brazilská tanečnice.
Re: League of Legends
Posted: 07:04 06. Jun 2014
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 08:13 06. Jun 2014
by DarK_cz
Luxusní, jediné co se mi strašně nelíbí je modrej golem a červenej aká malej maokai v jungli
Ale na toho draka a Nashora se těším

Re: League of Legends
Posted: 17:38 27. Jun 2014
by sandoftime
Draven#1
Absinthova hymna.
Re: League of Legends
Posted: 12:36 23. Jul 2014
by Puxina
Parádní

být to jako celovečerní film hmmm to by bylo něco.
http://www.youtube.com/watch?v=2aefse_uvGc
Re: League of Legends
Posted: 16:13 28. Jul 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 16:56 29. Jul 2014
by Puxina
Upoutávka na nového šampa je vcelku sympatická
http://promo.eune.leagueoflegends.com/cs/gnar/
Hlavně ten konec

Re: League of Legends
Posted: 01:14 31. Jul 2014
by sandoftime