Page 57 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:07 16. Apr 2012
by kokosak
Takže, ve středu (tuhle) od 17:00 Karavanseraj. Tentokrát ne čajovna, ale restaurace, neb v čajce maj soukromou akci. Asi nějaký orgie. Kdo hodlá dorazit?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:39 16. Apr 2012
by Braenn
Když se nás sejde víc, tak bych i dorazila. S nějakou deskovkou a tak.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:22 16. Apr 2012
by mandos
Nejspíš bych dorazil pokud mi to vyjde časově :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:49 16. Apr 2012
by Molly23
Zrovna v tuto dobu mi začíná rande... :/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:51 16. Apr 2012
by KaTo
Molly23 wrote:...začíná rande... :/
..že by nakonec ta kóča z KFC? :shock: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:55 16. Apr 2012
by Molly23
KaTo wrote:
Molly23 wrote:...začíná rande... :/
..že by nakonec ta kóča z KFC? :shock: :lol: :lol:
Kdepak, jedna studentka psychologie... právě proto jsem tak vypadl z toho meka :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:04 16. Apr 2012
by Nalkanar
Psychologie... to si dávej pozor :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:15 16. Apr 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:...to si dávej pozor :wall:
Taky mě jako první napadlo, že se holka na Mollyho pokouší napsat seminárku :twisted: :twisted: :twisted: .
//dneska mi to "Evilství" ale jde... :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:19 17. Apr 2012
by Braenn
Musíte pánové nutně zanést každé vlákno spamem? Ty, KaTo, přednostně? Kdyby to alespoň bylo trošku k tématu.

Pokud máte potřebu mi odpovědět, prosím do tématu SPAM, pokud své příspěvky toužíte smazat, zlobit se nebudu.

A k tématu dodám jen to, že nakonec Kokos tuhle středu nemůžu :( Což vzhledem k účasti asi znamená, že to padá...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:38 17. Apr 2012
by kokosak
Lidi dneska.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:05 17. Apr 2012
by KaTo
kokosak wrote:Lidi dneska.
Nespamuj! :P
P.S.
On si začal! :confused:

to Braenn: Já se polepším, specielně v každém Tvém topicu. Jenom mi je nějak označ. Přednostně! :twisted: (ne vážně - soráč a já už budu hodnější :oops: :geek2: )

edit: a k tématu dodám jen to, že ve středu nepřijdu...když vy teda taky nepřijdete...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:23 20. Apr 2012
by kokosak
Někteří jistí nejmenovaní lidé (plus jeden skoročlověk) jdou (vezou se) v sobotu 21. do zoo. Kdo se chce připojit, sraz je 11:00 u brány.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:39 20. Apr 2012
by Bahnak
Zrovna tenhle víkend je Libušín, chjo, a to mám ZOO tak rád...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:09 20. Apr 2012
by Miell
No.. my taky nic.. jedeme na svatbu.. tak snad vyjde ten květen :ewink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:35 20. Apr 2012
by -darkvision-
Já jsem pro změnu na chalupě po dlouhé době (neodložitelné). Takže snad příště.