Page 57 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 06:12 27. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:ROFe, jak to vidíš s kanónem na KV-1 ?
No já mám vždy radši kanóny, které jsou přesné, rychlé a průrazné ;).
Já osobně u KV-1 používám ten 85 mm F-30, rychlá střelba, penetrace velmi dobrá a dmg taky fajn ;)

Ten 122mm kanón nebypadá špatně, ale je to spíš na kontaktní boj, páč je šíleně nepřesný. Zase dmg by mohl dávat dobrou, ale ta délka nabíjení, brr ne! :D
kucik wrote:Vaham mezi 7.5 a 10 kanonem u hetzera. Zkousel jsem oboji. Ta 10ka ma papirove strasne malou penetraci, ale zatim s ni prorazim a vetsinu tanku mazu jednim vystrelem.
7.5 ma sice penetraci, ale vetsinou mam pocit, ze to nic nedela.
Viz stejně jako jako předtím, upřednostním rychlost, přesnost a průraz :), takže jsem jezdil s tou 7,5cm.
A jestli máš pocit, že nic nedělá, tak musíš líp mířit :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 13:18 27. Sep 2012
by drake127
No já své stanovisko klidně rozvedu; souhlasím, že ta velká věc je spíše na boj na blízko, ale i na dálku se dají těžké (velké) tanky trefit a po krátké praxi a díky pomalému letu se člověk naučí i správně předsazovat.

Důvod, proč jsem nakonec skončil u tohoto BUUM věci, je ten, že s tímhle dělem jsou nižší tiery často na jednu ránu a tudíž se člověk zbaví ding-soupeře relativně rychle. U vyšších tier je současně méně nutné mířit, protože ten klid člověk zase tolik nemá a hlavně to vždycky ubere aspoň něco, někdy i hodně.

Na druhou stranu, i ty penetrační děla jsou fajn a když ti budou vyhovovat, jdi do nich. U KV-1 a Hetzera pro mě platilo, že penetrační dělo znamenalo lepší statistiky, ale velké dělo je víc zábavné a hlavně se mi i s tím Hetzerem stalo, že jsem dal 5 fragů v bitvě vyšších tierů, protože jsem se jen ukázal a BUUM, takže neměli čas se na mě otočit a zabít.

Re: World of Tanks

Posted: 15:21 27. Sep 2012
by kucik
Ten vyssi kalibr je zabavnejsi a hlavne se mi osvedcuje v bitvach jeden proti jednomu. Se 7.5 jsem mu neco ubral, nez jsem naladoval, tak me trochu posramotil a proste to trvalo. Takhle si proste nevystreli.

Re: World of Tanks

Posted: 16:55 27. Sep 2012
by johnny98-G
takovej vrhac popelnic KV-2 a jeho 152mm si slovil i MAUSE :)

Re: World of Tanks

Posted: 17:31 27. Sep 2012
by Sorrow

Re: World of Tanks

Posted: 17:32 27. Sep 2012
by Caehan
MAUS je popelnice...

Re: World of Tanks

Posted: 17:37 27. Sep 2012
by kucik
Tak timto patchem jsem asi skoncil s tanky. Po spusteni hry white screen a hotovo.
A je jedno, na jakou grafiku prepnu.

Re: World of Tanks

Posted: 18:05 27. Sep 2012
by -RoF-
kucik wrote:Tak timto patchem jsem asi skoncil s tanky. Po spusteni hry white screen a hotovo.
A je jedno, na jakou grafiku prepnu.
Zase nepanikař, občas patche blbnout, uvidíme jestli písnou něco na forum sem http://wowp.cz/ někdy tam dávají rady, jak vyřešit problémy ;)

Re: World of Tanks

Posted: 19:04 27. Sep 2012
by Diemo
prijdu pozdeji, po 21. hodine....nwn

Re: World of Tanks

Posted: 20:09 27. Sep 2012
by Caehan
Nepřijdu vůbec, s novým patchem mi hra na Macu nefunguje... nicméně existuje i pozitivní stránka věci - to, co se mi nelíbilo na starší verzi, je s novým patchem definitivně pryč.

Re: World of Tanks

Posted: 20:14 27. Sep 2012
by drake127
Postrádám místnost na TeamSpeaku kluci a holky (a ještě instaluju patch).

Re: World of Tanks

Posted: 08:46 28. Sep 2012
by Diemo
nwn me zdrzelo, ukoncilo se to az po 22 hodine, to stejne plati pro ostatni brachy co hraji WoT.

Re: World of Tanks

Posted: 08:53 28. Sep 2012
by -RoF-
drake127 wrote:Postrádám místnost na TeamSpeaku kluci a holky (a ještě instaluju patch).
Nezakládal sem ji, páč nás bylo málo. Takže jsme hráli jen čety no ;).
Snad jindy.

Jinak co říkáte na nový patch?

- dle mě perfektní zvuky. Když vystřelil Jagd E-100 tak mi to ještě chvíli hřmělo ve sluchátkách. :twisted:
- graficky moc hezké, ale hodně náročné, když jsem to zapl, tak moje FPS byly kolem 18-40 a trhalo mi to oči. Ted po aktualizaci driveru a přenastavení grafických vzhledů jsem si hru graficky zhoršil, ale mám FPS 50-110. Což je pohoda.
- líbí se mi, že se dá vyjet a nebo spadnout téměř kamkoliv, hodně to upraví styl a taktiky hraní, což je super. Hlavně plus za vyšší reálnost ;)
- technologické stromy :( značné mínus, nevím jak vám, ale mě příjdou hrozně nepřehledné.
- maskování nebo tedy nabarvení tanku přidává v daném typu terénu +5% k maskování, dle mě super věc, ted jen kdyby to slevili třeba na 50% :)
- možnost vypnout si útok a střetnutí, takže tyto mody bojů už nemusíte hrát (stejně si to nechám zaplé :D )
- statistiky po bitvě jsou taky dost dobré, líbí se mi to ;)

Re: World of Tanks

Posted: 12:24 28. Sep 2012
by Bahnak
Mám vlastně podobný názor.
Zvuky "nejen" výstřelů jsou super.
Nová grafika je úchvatná - na druhou stránku jsem se po pár hodinách hraní vrátil ke grafice staré a ohlodané. Fps jsou fps.
Ten tech-tree fakt zmastili. Třeba už jen při vylepšování vybavení nevidíte kolik XP máte - musíte si to pamatovat z předchozí obrazovky. A to použití barev - hnus velebnosti.
Čičinu (Tiger (P)) už jsem namaskoval - dostala letní kamufláž (nejvíce druhů map) tak je to paráda - cena mi přijde OK - mimojiné oproti nátěru v minulém patchi slevili cca o 50%. Dále přibyla možnost dát si na tančík malou značku a malej nápis - docela bych to bral a ocenil kdybych mohl být sám tvůrcem znaku/značky/nápisu. Takhle je to jen ždímání zlatých.
Statistiky jsou dokonalé - jen asi překladatelům něco ulítlo - neumím si doteď vysvětlit "zranění nasvícením".
A stále ne a ne na někoho skočit tankem z útesu - vlastně ani nevím čím - všechny moje tanky jsou pomalé lemry. Každopádně už jsem zkoušel všemožné skoky a zase tak reálné to není. Tančík vždy dopadne na pásy - což při skoku z 10 metrů vypadá divně - obzvláště když celou dobu skoku padám na čumák. Voda je taky hodně fajn - teda alespoň přejídění zavodněných oblastí - už jsem se dostal v odpočtu pod jednu vteřinu a stihul to :-D

Jinak KVčko už obdrželo to nejvíc penetrační dělo. Musím říct že z tanku se tak stal masomlejn.

Re: World of Tanks

Posted: 20:06 28. Sep 2012
by -RoF-
Já si tu grafiku nastavil dle obrázku viz níže.

V městě a kde je moc keřů mám FPS 40-60.
V jiných místech se pohybuju kolem 70-110.