Page 57 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 06:12 27. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:ROFe, jak to vidíš s kanónem na KV-1 ?
No já mám vždy radši kanóny, které jsou přesné, rychlé a průrazné

.
Já osobně u KV-1 používám ten 85 mm F-30, rychlá střelba, penetrace velmi dobrá a dmg taky fajn
Ten 122mm kanón nebypadá špatně, ale je to spíš na kontaktní boj, páč je šíleně nepřesný. Zase dmg by mohl dávat dobrou, ale ta délka nabíjení, brr ne!
kucik wrote:Vaham mezi 7.5 a 10 kanonem u hetzera. Zkousel jsem oboji. Ta 10ka ma papirove strasne malou penetraci, ale zatim s ni prorazim a vetsinu tanku mazu jednim vystrelem.
7.5 ma sice penetraci, ale vetsinou mam pocit, ze to nic nedela.
Viz stejně jako jako předtím, upřednostním rychlost, přesnost a průraz

, takže jsem jezdil s tou 7,5cm.
A jestli máš pocit, že nic nedělá, tak musíš líp mířit

Re: World of Tanks
Posted: 13:18 27. Sep 2012
by drake127
No já své stanovisko klidně rozvedu; souhlasím, že ta velká věc je spíše na boj na blízko, ale i na dálku se dají těžké (velké) tanky trefit a po krátké praxi a díky pomalému letu se člověk naučí i správně předsazovat.
Důvod, proč jsem nakonec skončil u tohoto BUUM věci, je ten, že s tímhle dělem jsou nižší tiery často na jednu ránu a tudíž se člověk zbaví ding-soupeře relativně rychle. U vyšších tier je současně méně nutné mířit, protože ten klid člověk zase tolik nemá a hlavně to vždycky ubere aspoň něco, někdy i hodně.
Na druhou stranu, i ty penetrační děla jsou fajn a když ti budou vyhovovat, jdi do nich. U KV-1 a Hetzera pro mě platilo, že penetrační dělo znamenalo lepší statistiky, ale velké dělo je víc zábavné a hlavně se mi i s tím Hetzerem stalo, že jsem dal 5 fragů v bitvě vyšších tierů, protože jsem se jen ukázal a BUUM, takže neměli čas se na mě otočit a zabít.
Re: World of Tanks
Posted: 15:21 27. Sep 2012
by kucik
Ten vyssi kalibr je zabavnejsi a hlavne se mi osvedcuje v bitvach jeden proti jednomu. Se 7.5 jsem mu neco ubral, nez jsem naladoval, tak me trochu posramotil a proste to trvalo. Takhle si proste nevystreli.
Re: World of Tanks
Posted: 16:55 27. Sep 2012
by johnny98-G
takovej vrhac popelnic KV-2 a jeho 152mm si slovil i MAUSE

Re: World of Tanks
Posted: 17:31 27. Sep 2012
by Sorrow
Re: World of Tanks
Posted: 17:32 27. Sep 2012
by Caehan
MAUS je popelnice...
Re: World of Tanks
Posted: 17:37 27. Sep 2012
by kucik
Tak timto patchem jsem asi skoncil s tanky. Po spusteni hry white screen a hotovo.
A je jedno, na jakou grafiku prepnu.
Re: World of Tanks
Posted: 18:05 27. Sep 2012
by -RoF-
kucik wrote:Tak timto patchem jsem asi skoncil s tanky. Po spusteni hry white screen a hotovo.
A je jedno, na jakou grafiku prepnu.
Zase nepanikař, občas patche blbnout, uvidíme jestli písnou něco na forum sem
http://wowp.cz/ někdy tam dávají rady, jak vyřešit problémy

Re: World of Tanks
Posted: 19:04 27. Sep 2012
by Diemo
prijdu pozdeji, po 21. hodine....nwn
Re: World of Tanks
Posted: 20:09 27. Sep 2012
by Caehan
Nepřijdu vůbec, s novým patchem mi hra na Macu nefunguje... nicméně existuje i pozitivní stránka věci - to, co se mi nelíbilo na starší verzi, je s novým patchem definitivně pryč.
Re: World of Tanks
Posted: 20:14 27. Sep 2012
by drake127
Postrádám místnost na TeamSpeaku kluci a holky (a ještě instaluju patch).
Re: World of Tanks
Posted: 08:46 28. Sep 2012
by Diemo
nwn me zdrzelo, ukoncilo se to az po 22 hodine, to stejne plati pro ostatni brachy co hraji WoT.
Re: World of Tanks
Posted: 08:53 28. Sep 2012
by -RoF-
drake127 wrote:Postrádám místnost na TeamSpeaku kluci a holky (a ještě instaluju patch).
Nezakládal sem ji, páč nás bylo málo. Takže jsme hráli jen čety no

.
Snad jindy.
Jinak co říkáte na nový patch?
- dle mě perfektní zvuky. Když vystřelil Jagd E-100 tak mi to ještě chvíli hřmělo ve sluchátkách.
- graficky moc hezké, ale hodně náročné, když jsem to zapl, tak moje FPS byly kolem 18-40 a trhalo mi to oči. Ted po aktualizaci driveru a přenastavení grafických vzhledů jsem si hru graficky zhoršil, ale mám FPS 50-110. Což je pohoda.
- líbí se mi, že se dá vyjet a nebo spadnout téměř kamkoliv, hodně to upraví styl a taktiky hraní, což je super. Hlavně plus za vyšší reálnost
- technologické stromy

značné mínus, nevím jak vám, ale mě příjdou hrozně nepřehledné.
- maskování nebo tedy nabarvení tanku přidává v daném typu terénu +5% k maskování, dle mě super věc, ted jen kdyby to slevili třeba na 50%

- možnost vypnout si útok a střetnutí, takže tyto mody bojů už nemusíte hrát (stejně si to nechám zaplé

)
- statistiky po bitvě jsou taky dost dobré, líbí se mi to

Re: World of Tanks
Posted: 12:24 28. Sep 2012
by Bahnak
Mám vlastně podobný názor.
Zvuky "nejen" výstřelů jsou super.
Nová grafika je úchvatná - na druhou stránku jsem se po pár hodinách hraní vrátil ke grafice staré a ohlodané. Fps jsou fps.
Ten tech-tree fakt zmastili. Třeba už jen při vylepšování vybavení nevidíte kolik XP máte - musíte si to pamatovat z předchozí obrazovky. A to použití barev - hnus velebnosti.
Čičinu (Tiger (P)) už jsem namaskoval - dostala letní kamufláž (nejvíce druhů map) tak je to paráda - cena mi přijde OK - mimojiné oproti nátěru v minulém patchi slevili cca o 50%. Dále přibyla možnost dát si na tančík malou značku a malej nápis - docela bych to bral a ocenil kdybych mohl být sám tvůrcem znaku/značky/nápisu. Takhle je to jen ždímání zlatých.
Statistiky jsou dokonalé - jen asi překladatelům něco ulítlo - neumím si doteď vysvětlit "zranění nasvícením".
A stále ne a ne na někoho skočit tankem z útesu - vlastně ani nevím čím - všechny moje tanky jsou pomalé lemry. Každopádně už jsem zkoušel všemožné skoky a zase tak reálné to není. Tančík vždy dopadne na pásy - což při skoku z 10 metrů vypadá divně - obzvláště když celou dobu skoku padám na čumák. Voda je taky hodně fajn - teda alespoň přejídění zavodněných oblastí - už jsem se dostal v odpočtu pod jednu vteřinu a stihul to
Jinak KVčko už obdrželo to nejvíc penetrační dělo. Musím říct že z tanku se tak stal masomlejn.
Re: World of Tanks
Posted: 20:06 28. Sep 2012
by -RoF-
Já si tu grafiku nastavil dle obrázku viz níže.
V městě a kde je moc keřů mám FPS 40-60.
V jiných místech se pohybuju kolem 70-110.