Page 57 of 331
Re: Poděkování
Posted: 16:50 28. Jun 2009
by Krata
Marvin wrote:Ale musim povedat, ze to bolo sice dost narocne psychicky

ale pacila sa mi ta hra

. Takze v podstate ja dakujem za nevsedny zazitok a nove skusenosti

S tim souhlasim a taky dík

Re: Poděkování
Posted: 21:03 28. Jun 2009
by Czech_Luthor
Taky moc děkuju, byla sranda

Re: Poděkování
Posted: 01:51 29. Jun 2009
by Dark_Sidius
Díky DM za dnešní akci!
Re: Poděkování
Posted: 00:52 30. Jun 2009
by Pajule
já moc díky Carthymu

za trpělivost učit Ami obecně mluvit

a za pěknou hru do hodně hodin

nejlepší jídlo je prostě chrocht chrocht

Re: Poděkování
Posted: 07:20 02. Jul 2009
by Glumišek
Díky za včerejší podvečer - večer, sice byli chvilky, kdy to bylo "dost divoké", ale jínáč super.
Re: Poděkování
Posted: 07:28 02. Jul 2009
by Pajule
děkuju Addie (za zkomolení ména promin

) a její Mamoně.Opravdu jsem měla co dělat udržet se na židli

i trpaslík doe zahrál svoji roli
a taky díky ravarrangomi (taky blbe) za včerejší Q s démonama a poté koníky

fakt díky moc

Re: Poděkování
Posted: 11:15 02. Jul 2009
by Manolla
Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat

Re: Poděkování
Posted: 11:17 02. Jul 2009
by Dark_Sidius
Díky, ale moc jsem nechápal, o co jde.

Re: Poděkování
Posted: 11:22 02. Jul 2009
by Temnastrana
taktéž se přidávám k díkům
Re: Poděkování
Posted: 18:17 02. Jul 2009
by Hassan
Manolla wrote:Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat

Jo jo taky dik Krato ...Jsem byl nakej zmatenej po zasahu tim proudem

Re: Poděkování
Posted: 23:33 02. Jul 2009
by Garett
Hassan wrote:
Jo jo taky dik Krato ...Jsem byl nakej zmatenej po zasahu tim proudem

no nemas ty prsty strkat kam nepatrej
jinak taky diky za Q
Re: Poděkování
Posted: 23:47 03. Jul 2009
by ATom
Já bych chtěl moc poděkovat Simonovi Elkenovi, Ottovi Brandovi a Šermíně prstokladkové za parádní hru jakou jsem už dlouho nezažil.

Re: Poděkování
Posted: 13:16 04. Jul 2009
by Pajule
chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e
bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála

a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky

ta víla byla krásná ...diky moc

Re: Poděkování
Posted: 20:06 04. Jul 2009
by Salyr
chtel bych podekovat ravangornovi za skvelou hru a za zkraceni dlouhe chvile ve vezeni(aspon sem se v ty base nenudil

)
Re: Poděkování
Posted: 22:21 04. Jul 2009
by Cairon
Pajule wrote:chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e
bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála

a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky

ta víla byla krásná ...diky moc

Děkuji ... snad se do budoucna poučíte , že né všechno se má vyrubat a rozmlátit

Takovej pěknej artefat ... takové věci by se sním dali dělat. Kdoví kdy se zas něco takového najde
