Page 57 of 331

Re: Poděkování

Posted: 16:50 28. Jun 2009
by Krata
Marvin wrote:Ale musim povedat, ze to bolo sice dost narocne psychicky :D ale pacila sa mi ta hra :). Takze v podstate ja dakujem za nevsedny zazitok a nove skusenosti :)
S tim souhlasim a taky dík :)

Re: Poděkování

Posted: 21:03 28. Jun 2009
by Czech_Luthor
Taky moc děkuju, byla sranda :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:51 29. Jun 2009
by Dark_Sidius
Díky DM za dnešní akci!

Re: Poděkování

Posted: 00:52 30. Jun 2009
by Pajule
já moc díky Carthymu :) za trpělivost učit Ami obecně mluvit :D a za pěknou hru do hodně hodin :D nejlepší jídlo je prostě chrocht chrocht :D

Re: Poděkování

Posted: 07:20 02. Jul 2009
by Glumišek
Díky za včerejší podvečer - večer, sice byli chvilky, kdy to bylo "dost divoké", ale jínáč super.

Re: Poděkování

Posted: 07:28 02. Jul 2009
by Pajule
děkuju Addie (za zkomolení ména promin :D ) a její Mamoně.Opravdu jsem měla co dělat udržet se na židli :D i trpaslík doe zahrál svoji roli :D


a taky díky ravarrangomi (taky blbe) za včerejší Q s démonama a poté koníky :D fakt díky moc :)

Re: Poděkování

Posted: 11:15 02. Jul 2009
by Manolla
Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat :roll:

Re: Poděkování

Posted: 11:17 02. Jul 2009
by Dark_Sidius
Díky, ale moc jsem nechápal, o co jde. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:22 02. Jul 2009
by Temnastrana
taktéž se přidávám k díkům

Re: Poděkování

Posted: 18:17 02. Jul 2009
by Hassan
Manolla wrote:Taky diky za rozjetej Q.
Ikdyz to nekdy byla fuska ukocirovat :roll:
Jo jo taky dik Krato ...Jsem byl nakej zmatenej po zasahu tim proudem :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:33 02. Jul 2009
by Garett
Hassan wrote: Jo jo taky dik Krato ...Jsem byl nakej zmatenej po zasahu tim proudem :lol:
no nemas ty prsty strkat kam nepatrej :wink:

jinak taky diky za Q

Re: Poděkování

Posted: 23:47 03. Jul 2009
by ATom
Já bych chtěl moc poděkovat Simonovi Elkenovi, Ottovi Brandovi a Šermíně prstokladkové za parádní hru jakou jsem už dlouho nezažil. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:16 04. Jul 2009
by Pajule
chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e

bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála :D a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky :( ta víla byla krásná ...diky moc :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:06 04. Jul 2009
by Salyr
chtel bych podekovat ravangornovi za skvelou hru a za zkraceni dlouhe chvile ve vezeni(aspon sem se v ty base nenudil :D )

Re: Poděkování

Posted: 22:21 04. Jul 2009
by Cairon
Pajule wrote:chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e

bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála :D a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky :( ta víla byla krásná ...diky moc :twisted:
Děkuji ... snad se do budoucna poučíte , že né všechno se má vyrubat a rozmlátit :lol: Takovej pěknej artefat ... takové věci by se sním dali dělat. Kdoví kdy se zas něco takového najde :wink: