Page 58 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:56 31. May 2010
by Arsen
to je fakt dřív vlastně padali i flašky chlastu :d
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:33 01. Jun 2010
by kucik
Jaktože už vlastně nepadaj?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:34 01. Jun 2010
by KaTo
kucik wrote:Jaktože už vlastně nepadaj?
Oni někdy padali

? No na povrchu za posledních několik týdnů/měsíců rozhodně ne

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:55 01. Jun 2010
by jachyra
Dodám, že chlast nepadá minimálne rok a pol

ani na povrchu ani v podtemne, čo som odskúšala
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:10 01. Jun 2010
by Pajule
flašky nepadaj proto,že možná ještě před wipem nebo po wipu na to byl podán protest ,že je to kravina,aby tam byli flašky

aspon jestli mi paměť neklame
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:48 01. Jun 2010
by monstera
Pajule wrote:flašky nepadaj proto,že možná ještě před wipem nebo po wipu na to byl podán protest ,že je to kravina,aby tam byli flašky

aspon jestli mi paměť neklame
Představ si kostru, jak pije z flašky..... chachacha
Když padaj zlatky, tak si chlast kup !!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:40 01. Jun 2010
by Pajule
kořinku já to vim,právě proto sem byla jedna z těch co to chtěli

aby to nepadalo,páč to bylo nelogistický
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:15 01. Jun 2010
by Lord_Berserk
proc to zas resite ... v truhle proste archivni pivni vetrak nebo vino proste bejt klidne muze

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:31 03. Jun 2010
by Nayra
Ahoj, ahoj

Jsem tu nová a na úvod musím říct, že Thalie je úžasně rozsáhlá. Nicméně je tu jedna věc, co mi chybí. Moje postava celá šťastná naběhla do Karathy (městská ženská), dopracovala se až do šlechtické části (snobka) a chtěla jít do lázní (fiflena), jenže otevřela dveře a...? Nic! Normálně nikde nic... Žádné lázně. ^_^
Nejdřív se chci zeptat, jestli není jen chyba na mojí straně, že se tam kdo ví proč nemůžu dostat.
A pokud není, tak... co lázně? Budou, budou?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 08:26 04. Jun 2010
by Pajule
nejsou už tak pět let

, slibujou se,ale vždycky je důležitější práce,aspon co vim já

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:54 04. Jun 2010
by Nayra
No pro mě jsou teda důležité dost!

Klidně je vytvořím i sama, když mi to někdo požehná a hlavně dovolí

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:58 04. Jun 2010
by nomis_b
kdyz bude hezka lokace, tak vzdy je pro ni na Thalii misto. Vsechno co na Thalii je, si udelali hraci pro sebe.. a z nadseni. nedelame to za zadnym vydelkem nebo honenim ega: Ja sem WB a kdo je vic
Takez tak.. urcite bych doporucoval se dohodnout o tom s Caironem a stahni si aktualni WB modul, a zkus to delat v nem, aby bylo mozne tam vkladat tisice novych predmetu, ktere zakladni NWN neumi. Zkusim ti dat pristup i do WB pro zacatecniky, tam jsou nejake drobne rady pro tvorbu na Thalii.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:02 04. Jun 2010
by Nayra
Jé, tak jo

Budu makat jako ďas. Chudák moje postava už začíná zapáchat...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:09 04. Jun 2010
by Nalkanar
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:27 04. Jun 2010
by nomis_b
To by zas takovej probém nebyl... a jak by se ti to líbilo, kdyby si dal : použít a vybral by sis z více melodií pomocí rozhovoru ???
Nebo by každá loutna hrála jinou píseň, ale zase by se nevybírala z menu, takže by to neSPAMovalo rozhovory ostatních
Kdyžtak si stáhni WB modul, udělej v něm lokaci, dej umístit zvuk, přidat zvuk a tam jsou napsané názvy hudeb a pak udělej pro mě tabulku:
"Píseň tuláka" "ac_pisen021" (oznaceni melodie podle NWN presne , dodrzovat carky, mezery atd..)
"Píseň zpěvná" "av_song23"
a já s tím něco zkusím udělat...