Page 58 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:44 17. Feb 2010
by nomis_b
Tak tohle je zajimava variace na dopravni znacky.. jen se mrknete od zacatku radsic (zacina to znakou jizdy na kole) Kdyztak si dejte reload stranky, ci si to stahnete, at to vidite od zacatku...
Re: Vtípky
Posted: 09:56 18. Feb 2010
by Skipp
Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku) 1. vyndej si z tasky svuj notebook 2. pomalu a klidne ho otevri 3. zapni ho 4. ujisti se, ze se ten blbecek diva na tvuj monitor 5. zapni svuj oblibeny vyhledavac 6. zavri oci a zvedni hlavu smerem k nebi 7. hluboce se nadechni a prejdi k tomuhle odkazu:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. sleduj oblicej sveho souseda.
Re: Vtípky
Posted: 11:12 18. Feb 2010
by monstera
Skipp wrote:Jak zaujmout souseda v letadle (8 kroku) 1. vyndej si z tasky svuj notebook 2. pomalu a klidne ho otevri 3. zapni ho 4. ujisti se, ze se ten blbecek diva na tvuj monitor 5. zapni svuj oblibeny vyhledavac 6. zavri oci a zvedni hlavu smerem k nebi 7. hluboce se nadechni a prejdi k tomuhle odkazu:
http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. sleduj oblicej sveho souseda.
a připrav se na to, že letadlo nouzově přistane na nejbližším letišti a budeš zatčen a umístěn na Quantanamo
Re: Vtípky
Posted: 13:16 18. Feb 2010
by Skipp
monstera wrote:
a připrav se na to, že letadlo nouzově přistane na nejbližším letišti a budeš zatčen a umístěn na Quantanamo
Ale prosim ta...to mas odkial

))
Lietadlo bude musiet nudzovo pristat akurat tak preto lebo chlapik vedla mna sa tak posere ze vsetkym v lietadle pride zle
Re: Vtípky
Posted: 12:33 19. Feb 2010
by -RoF-
Sobik wrote:Očividně jsi pěkná kočka.

Tsss ty sprostáku, ale beztak já na googlu našel lepší

, pravda ten obrázek mám někde jako avatar
Hmm že bych udělal změnu a vyměnil elfku na panterovi za vílku na oříšku?

Re: Vtípky
Posted: 12:45 19. Feb 2010
by -RoF-
A sem si ted vzpoměl na dobrou haluz co se mi stala v práci

Sice to není vtip, ale asi se zasmějte
Si tak povídám s jednou holčinou a ona vzala tácek, kde měla hrnky od kafe a že je jde umýt a že at jdu s ní, že pokecáme....tak fajn šla na WC a tam v umyvadle teda ty hrnky umývala a my kecali. No pak vidím že v jednom hrnku má ještě usazeniny z kafe, tož ten hrnek vzala a že to vyleje ho záchodu.....no co udělala pak, to sem jen zůstal čumět a nebyl sem schopný slova
Udělala věc co sem čekal, vylila ten zbytek do záchodu.
Ale pak udělala něco co sem nečekal, asi tam něco zbylo, tak nabrala vodu z toho hajzlu a tak ten hrnek vypláchla. Dál ten hrnek neumývala.
Hej jako dost mě s tím dostala, sem si říkal, jestli je to hrnek šéfa vývoje, tak ji vcelku chápu

Re: Vtípky
Posted: 13:45 19. Feb 2010
by Sobik

:X
K tomu nejde jiná reakce. Máte rádi svoje šéfy, co?
Re: Vtípky
Posted: 16:33 19. Feb 2010
by Pajule
Xoita..tak sem taky goooooglovala.. a vyšlo toho hodně na Pajule dokonce prste a nějaký odporný šaty

a na Pajky ..samozřejmě pájky

ale přesto sem vybrala co mi nejvíc potěšily

- no a tady vidíte , jaká z boštva sem ..Lilith!:D
Re: Vtípky
Posted: 22:01 19. Feb 2010
by Modrovousice
Hihi
Re: Vtípky
Posted: 03:33 21. Feb 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:08 21. Feb 2010
by Sobik
Ajťákova kamasutra.

Re: Vtípky
Posted: 12:27 21. Feb 2010
by Aliik
Re: Vtípky
Posted: 15:02 22. Feb 2010
by Jkerry
Několik vtípků, co mě dneska rozesmály
"Jéjej, Mařenko, dlouho jsem tě neviděla, jak se máš, co rodina?"
"Ále, celkem to jde, dcerka se vdala moc dobře. Ten její hodně vydělává, takže holka je doma, ráno nemusí vstávat, pak sedí u holiče, pak se sejde s kamarádkami na kafe a dortík, večer s mužem na večeři do restaurantu. No zkrátka super."
"A co syn?"
"No, ten už neměl takový štěstí. Furt v práci. Vzal si mrchu, která se jen válí, vysedává u holiče, kafrá s kamarádkama po kavárnách a ani večeři mu neudělá, takže on, chudák, jí jen po hospodách."
U urológa :
-Pane, mali by ste prestať masturbovať.
-Prečo ? Škodí mi to ??
-Nie, ale chcel by som vás vyšetriť.
Sherlock Holmes a Dr. Watson jeli na čundr. Když v noci ulehli ke spánku, Holmes říká: "Watsone, podívejte se na nebe a řekněte mi, co vidíte!"
"Vidím miliony a miliony hvězd."
Holmes: "A co z toho vyvozujete?"
Watson: "Astronomicky z toho můžu vyvodit, že jsou tu miliony galaxií a možná miliardy planet. Nábožensky mi to říká, že bůh je všemocný a my jsme malí a nevýznamní. Meteorologicky můžu usoudit, že zítra budeme mít krásný den. Proč, co z toho vyvozujete vy?"
"Někdo nám ukradl stan."
Re: Vtípky
Posted: 10:25 25. Feb 2010
by Aliik
Tak tomu se řiká povedená reklama

Re: Vtípky
Posted: 22:20 25. Feb 2010
by Bahnak
Tak tohle mě dostalo... díky Krato