Page 58 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:46 01. Sep 2012
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:39 01. Sep 2012
by KaTo
Acces denied. Zkus jiného hostitele obrázku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:19 01. Sep 2012
by Molly23
KaTo wrote:
Acces denied. Zkus jiného hostitele obrázku.
Divný, já se tam dostanu v pohodě, jenže já tam mám účet.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:53 01. Sep 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:
KaTo wrote:
Acces denied. Zkus jiného hostitele obrázku.
Divný, já se tam dostanu v pohodě, jenže já tam mám účet.
Něchtělo se mi to sem postovat ráno, ale

Code: Select all

~pointed-angora has limited the viewing of this artwork
to members of the deviantART community only.
Na registrované partnerství s Deviantem se ještě necejtím.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:01 01. Sep 2012
by Molly23
Tak jooo no. Jsem to nechtěl autorovi krást, ale budiž. Jinak ten účet doporučuji, dostanete se na krásné obrázky kolikrát, které třeba jinde nenajdete. A ted koukám, že to má trochu špičatý uši... no nic, ale vzpomněl jsem si na Aliho když jsem to viděl.

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:26 01. Sep 2012
by Amber
Kamelia? Sice to oblečení není čistě orientální, ale dejme tomu, že když se oblékne do něčeho pro karathský lid přijatelnějšího... :wink:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:31 02. Sep 2012
by Amber
Jeden bílý druidí pán a jedna elfka s měděnými vlasy :wink:

PS1: Já vím, ty vlasy jsou moc dlouhé... ale jinak to sedí!
PS2: A ne, nejedná se o Lar.

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:34 02. Sep 2012
by Prasokralik
Imho Isiel a phelim

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:40 02. Sep 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Imho Isiel a phelim
... a vítězem se stává... no nevyhráváš nic, ale pravdu díš.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:41 02. Sep 2012
by -RoF-
*přikyvuje* :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:45 02. Sep 2012
by Molly23
Jarri!!!
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:17 03. Sep 2012
by Absinthorix
I s klíckou na neposlušné draky... paráda!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:44 04. Sep 2012
by Molly23
Chtěl jsem napsat Kam, ale víc v tom vidím Farah ;)
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:45 04. Sep 2012
by Prasokralik
Já sněhurku z mirror mirror

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:49 04. Sep 2012
by Miell
Pěkná :) Jsem ráda, že moje postava nedopadla stejně jako Jariho a Nalka :)