Page 58 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 06:02 30. Jan 2016
by sandoftime
Life is Feudal :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:09 03. Feb 2016
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Vše upravené bude ve městečku hezké, ale to je běh na dost dlouhou trať. Zlato potřebuješ pořád a pořád je ho málo, vzhledem k tomu, že přicházíš o hrdiny i jejich výbavu, vzhledem k tomu, že některý questy prostě nedokončíš, a vzhledem k tomu, že v pozdější fázi hry musíš nakupovat trinkety a uzamykat vhodný quirky a negativní za strašný prachy léčt...
Hele, tak je to jak jsem psal. Až vše upravíš, snadno si vytrénuješ postavy a ve vhodné kombinaci nebudeš mít problémy s penězi. Jednoduše skupinu pošleš do dungu pro elitu a přinesou dost. Tím, že už skoro nic nespotřebují, máš peníze na nováčky event. na léčení neduh hrdinů. Je to ale o složení party (dobrých kombinací je hodně) a pak i dost o předmětech. No a musíš používat speciální útoky, kterých sis dřív moc všímat nemusel (třeba snížení protekce, označení, snížení nepřátelského úhybu atd.)

Do toho 80-90 dne je ale o zábavu postaráno. Pak už spíš dělat speciální úkoly (jako zabití všech bossů, vytrénování všech typů na 6-tý lvl)

Na druhou stranu ještě pořád nejsem tak daleko, abych mohl jít do toho nejtěžšího dungu. Nevím, jestli se otvírá zabitím dostatečného množství bossů a nebo vytrénováním všech typů hrdinu na 6-tku či větším množstvím projití dungů.

Caehan: Ať tak nebo tak, pořád platí, že pokud tě chytne styl hry, je to zábava na dlouho.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:49 03. Feb 2016
by J.F.Payne
Barbare, kup si plnou verzi, když už to hraješ. Darkest Dungeon je otevřenej (odemčenej) od začátku a můžeš do něj od 5. levelu.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:58 03. Feb 2016
by KaTo
J.F.Payne wrote:Barbare, kup si plnou verzi, když už to hraješ. Darkest Dungeon je otevřenej (odemčenej) od začátku a můžeš do něj od 5. levelu.
Hahahahaha. Dobře Jon!

Jinak doporučuji "toto" (pokud už to tu nebylo), je na to i čeština.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:04 03. Feb 2016
by sandoftime
DI2

JEště lepší než triaelry na jedničku a riptide

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:27 03. Feb 2016
by J.F.Payne
KaTo wrote:Jinak doporučuji "toto" (pokud už to tu nebylo), je na to i čeština.
Krom Europy Universalis IV samozřejmě nejlepší strategická hra ever.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:44 03. Feb 2016
by pavad
J.F.Payne wrote:... samozřejmě nejlepší strategická hra ever.
Je velmi dobra. Zda je nejlepsi, to je otazka.

Namatkou z tahovych strategii:

- http://www.matrixgames.com/products/351 ... 's.Edition
- stara dobra Civilizace
- do pocitacu prevede a'la Diplomacie hry (napr. Pride of Nations)
- 4x vesmirne strategie (Space Empires a pod)
- UFO
- Heroes 3
- Edit2: Malem bych zapomenul: SACHY!!! :D Edit2End

Namatkou z realtime strategii:
- Total Wars (Medieval, Rome, Shogun...)
- legendarni Duna
- StarCraft
- zde i Crusader Knights a Europe Universalis (resp. Hearts of Iron)
- a nezapomenout na Dwarf Fortress :D

Edit: Specialne u posledne zminovane Trpaslici Pevnosti jsem zatim nenarazil na komplexnejsi hru... EditEnd

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:04 03. Feb 2016
by Zedral
Masters of Orion, Warcraft II, Duna. Nic lepčího neni :-)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:03 03. Feb 2016
by Luelle
KaTo wrote:
Jinak doporučuji "toto" (pokud už to tu nebylo), je na to i čeština.

no to prostě POTŘEBUJU


a pak !!!! :mrgreen:

Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:15 08. Feb 2016
by AloneForever
Aktuálně Divinity Original Sin.
Asi nejlepší RPG co jsem kdy hrál.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:08 19. Feb 2016
by sandoftime
Black Mesa :twisted: Duše fandy původního Half-Life a jeho expanzí plesá.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:44 20. Feb 2016
by sandoftime
S Shantee jsme se rozhodli že půjdeme do GTA 5, někdo to hraje a chtěl by se přidat do multi? :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:44 04. Mar 2016
by sandoftime
Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:34 10. Mar 2016
by sandoftime
Zapjíme se Shantee první vloupačku :D

Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:37 11. Mar 2016
by Caehan
Zapomněli jste na go...