Page 58 of 67
Re: League of Legends
Posted: 21:08 02. Aug 2014
by Diemo
Re: League of Legends
Posted: 12:59 03. Aug 2014
by Puxina
Diemo wrote:http://www.hitbox.tv/playzone
Koukate se nekdo?

O co tam jde? Jako zápasy lolka?
Re: League of Legends
Posted: 14:24 03. Aug 2014
by Diemo
Nějaké finále tam dávali.
Re: League of Legends
Posted: 11:00 04. Aug 2014
by Puxina
Diemo wrote:Nějaké finále tam dávali.
Aháá to já nesleduju

Re: League of Legends
Posted: 19:15 05. Aug 2014
by Nalkanar
Re: League of Legends
Posted: 14:00 06. Aug 2014
by Absinthorix
To musím vyzkoušet

Re: League of Legends
Posted: 17:31 12. Aug 2014
by sandoftime
Rengar vs. Renekton
Re: League of Legends
Posted: 09:56 27. Aug 2014
by Puxina
Oh ta Shyvana vypadá hodně dobře, to se jim povedlo.

Re: League of Legends
Posted: 20:40 27. Aug 2014
by sandoftime
Pch Shyvana...

Re: League of Legends
Posted: 06:29 28. Aug 2014
by Puxina
Miss Fortunu jsem viděl s tímhle skinem ve hře, nevypadá špatně, ale za ty prachy bych ji nechtěl

.
Jinak zajímavý je ten nový šampion midař magic, něco jak Imothep z Múmie

Re: League of Legends
Posted: 10:00 28. Aug 2014
by Nalkanar
Mě připomíná drobátko Yoricka, zní zajímavě.

Re: League of Legends
Posted: 18:12 10. Sep 2014
by Puxina
Ten nový mód je zajímavý, něco podobné jak Dominion

Re: League of Legends
Posted: 22:58 10. Sep 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 09:27 16. Sep 2014
by Puxina
Hmm Azir vypadá sympaticky
http://www.youtube.com/watch?v=kCRt6iA8 ... e=youtu.be
Ikdyž pravda, že ted je na midu děsně oblíbený Yasuo, ale toho by snad mohl dávat.
Ale Azir by možná šel i jako zajímavý support.
Re: League of Legends
Posted: 15:26 21. Sep 2014
by Absinthorix
Šel by, ale nevím jak

zkoušel jsem - buď nic nevydrží a je schopen něco udělat, nebo vydrží a je k ničemu
