Page 58 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:44 20. Apr 2012
by Molly23
Sobota, práce... a pak válení, velký válení...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:51 20. Apr 2012
by kucik
Já budu u Zoo v neděli. Jsem se přihlásil, že pomůžu s propagací dětskýho tábora.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:00 20. Apr 2012
by Braenn
kokosak wrote:Někteří jistí nejmenovaní lidé (plus jeden skoročlověk) jdou (vezou se) v sobotu 21. do zoo. Kdo se chce připojit, sraz je 11:00 u brány.
Co Libušín, ale mí rodičové.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:19 20. Apr 2012
by J.F.Payne
Já se na Libušín asi zajedu podívat, zkontrolovat pár známých ksichtů.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:49 20. Apr 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já se na Libušín asi zajedu podívat, zkontrolovat pár známých ksichtů.
No neke:) tak se ozvi, až tam budeš, jestli tam budeš.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:24 23. Apr 2012
by Braenn
Má být o víkendu hezky. Velmi teplo.
Co takhle spáchat původně velikonoční vandr?
Nebo něco. Společenského.
Vandr primárně! Kokořínsko čeká.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:46 23. Apr 2012
by kucik
Situace nepříznivá. V sobotu dvě akce, které se už tak kryjou (a jedna z nich nejspíš povinná). Neděle vyspávání kocoviny.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:09 24. Apr 2012
by Molly23
Oslava tátových padesátin...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:13 27. Apr 2012
by kucik
Dnes cca od půl čtvrté. Vyšehrad.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:15 27. Apr 2012
by Miell
Sakra.. kdybyste to napsali dřív.. tak jsem vzala holky na výlet

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:37 27. Apr 2012
by KaTo
Gut, půjdu jim za tebe dát přes uši.
P.S.
Doufám že se nebude kuciku někde krčit a že vás najdu!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:55 27. Apr 2012
by kucik
Já nevim. Jsem zatim v práci, ale prý tam někdo bude

Taky jsem se to dozvěděl teď - pro mě vhodně načasování, abych na to nestihnul zapomenout.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:00 27. Apr 2012
by Molly23
Vždycky mi do toho něco vlítne! Ted tátovi padesátiny... chjo, dlouho jsem nebyl ve větší koncentraci thalijců...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:26 27. Apr 2012
by Braenn
Tady se nekoncentrovali ani tak Thalijci, jako spíš pivo!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:59 28. Apr 2012
by Fryn
Co pivo, ale ten "Jon", jak se tam naprosto nehorázně koncetroval, místo aby se proháněl někde po Thalii.