Page 58 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:24 11. Dec 2012
by karolina
Krysak wrote:
To, že ty neumíš postavit kněze silného jako hrom, neznamená že to nejde.
Psala jsem, že jsme si ho nestavěla sama.. Stavěl mi ho člověk, který hraje nwn minimálně pět let a hraje výhradně jen kněze. Imho, on je kněz obrovsky silnej, třeba v podtemnu, bez inkvizice.. Ale na povrchu budu kolem sebe těžko metat "zraň" a "zabij" aniž by mě někdo dotáhl před Johana.
EDIT: A ještě složení mágu (i zaklínačů) na povrchu? Ušatý, okřídlený nebo zakuklení nekrouši

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:25 11. Dec 2012
by Aulus
Koninho87 wrote:Xp z alchymie na vaření?:D Že tu pár jedinců mágu furt brečí že jsou k ničemu.Ano u jezevců jste k ničemu tam nejste potřeba.Chce to zvednout prdel a podivat se jinam taky.
Sám? To může mág tak maximálně summonit.
Já mága vidím maximálně jako úspornou zářivku, která ušetří nějaké ty kačky za lektvary, jinak si fakt nepamatuju, že by někdo nutně potřeboval mága. Ano, klerika určitě, ale mág by vždycky spíš nadstandard.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:27 11. Dec 2012
by Krysak
karolina wrote:Krysak wrote:
To, že ty neumíš postavit kněze silného jako hrom, neznamená že to nejde.
Psala jsem, že jsme si ho nestavěla sama.. Stavěl mi ho člověk, který hraje nwn minimálně pět let a hraje výhradně jen kněze. Imho, on je kněz obrovsky silnej, třeba v podtemnu, bez inkvizice.. Ale na povrchu budu kolem sebe těžko metat "zraň" a "zabij" aniž by mě někdo dotáhl před Johana.
EDIT: A ještě složení mágu (i zaklínačů) na povrchu? Ušatý, okřídlený nebo zakuklení nekrouši

Hele Harm moc nepoužíváme..... jeden dva do cvc. Knez ma brutálně nejvyšší AB ve hře s devastem je to masina. Marne premyslim kdo s takovym dmg a AB ma jeste GS..... ahaaa nikdo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:28 11. Dec 2012
by Koninho87
Aulus wrote:Koninho87 wrote:Xp z alchymie na vaření?:D Že tu pár jedinců mágu furt brečí že jsou k ničemu.Ano u jezevců jste k ničemu tam nejste potřeba.Chce to zvednout prdel a podivat se jinam taky.
Sám? To může mág tak maximálně summonit.
Já mága vidím maximálně jako úspornou zářivku, která ušetří nějaké ty kačky za lektvary, jinak si fakt nepamatuju, že by někdo nutně potřeboval mága. Ano, klerika určitě, ale mág by vždycky spíš nadstandard.
Prošel jsem thalii myslim že skoro celou a musim říct že mág se fakt hodí neskutečně.a jinak xp z alchymie do vaření?:D Rofe Rofe
Furt je to tu o partě!!!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:38 11. Dec 2012
by Aulus
Koninho87 wrote:
Prošel jsem thalii myslim že skoro celou a musim říct že mág se fakt hodí neskutečně.a jinak xp z alchymie do vaření?:D Rofe Rofe
Furt je to tu o partě!!!
Ale o tom se mluví. Kvůli alchymii ostatní povolání mága až tolik nepotřebují. OK, nedají si bez něj pár nejvíc epic dungeonů, ale na zbytek si vystačí sami. Mág si sám prostě nevystačí. Takže v tom vidím jistou nerovnost, která by se měla upravit.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:41 11. Dec 2012
by Koninho87
Aulus wrote:Koninho87 wrote:
Prošel jsem thalii myslim že skoro celou a musim říct že mág se fakt hodí neskutečně.a jinak xp z alchymie do vaření?:D Rofe Rofe
Furt je to tu o partě!!!
Ale o tom se mluví. Kvůli alchymii ostatní povolání mága až tolik nepotřebují. OK, nedají si bez něj pár nejvíc epic dungeonů, ale na zbytek si vystačí sami. Mág si sám prostě nevystačí. Takže v tom vidím jistou nerovnost, která by se měla upravit.
Mágové jsou cíťové prostě.Nepotřebuješ je všude tak jsou uražení.Tak je nehrajte a je to.Řeší se pičoviny.Čeká se na nové mapy atd a radši tu zase hodíme něco navíc ať se to vše zbrzdí.Pičoviny =)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:52 11. Dec 2012
by innfra
Souhlasím s Grinem. Btw já bych si mága rád zahrál, ale vim, že bych to nedal po stránce RP o magii vim jen to, co je napsaný v popisu kouzla. Z toho důvodu se mágům vyhýbám... Hmm tak zas začínám přemýšlet co za build rozjedu

Když jsem našel něco co mě baví, tak se to takhle dosralo

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:55 11. Dec 2012
by FroziKk
Koninho87 wrote:Aulus wrote:Koninho87 wrote:Xp z alchymie na vaření?:D Že tu pár jedinců mágu furt brečí že jsou k ničemu.Ano u jezevců jste k ničemu tam nejste potřeba.Chce to zvednout prdel a podivat se jinam taky.
Sám? To může mág tak maximálně summonit.
Já mága vidím maximálně jako úspornou zářivku, která ušetří nějaké ty kačky za lektvary, jinak si fakt nepamatuju, že by někdo nutně potřeboval mága. Ano, klerika určitě, ale mág by vždycky spíš nadstandard.
Prošel jsem thalii myslim že skoro celou a musim říct že mág se fakt hodí neskutečně.a jinak xp z alchymie do vaření?:D Rofe Rofe
Furt je to tu o partě!!!
To je asi to.. většina hráčů se nikdy nepodívala do dungů kde by to nevymetlo x hráčů před nima a ví jak to funguje. Důvodů je asi víc, ale ten hlavní je nejspíš "sušení" xp a neochota zkusit něco novýho. Dám příklad třeba asabi - dokud několik hráčů "nevymetlo cestičku" byl to dung, kam se chodilo jednou za půl roku a to ještě se staženejma půlkama, teď je to denodenní záležitost. S koněm jsme si vážně prošli snad všechno co za to stálo a i když mě to stálo mraky xp a 40 bych byl teď o poznání blíž .. nelituju toho a aspoň mám pocit, že jsem ve hře něco "dokázal".
Na co tím narážím je to, že ve hře bylo a je mágů vždycky jak na šafránu a nejspíš proto se teď chodí dungy kde mág zkrátka potřeba není (nicméně se hodí vždycky) a většina hráčů nejspíš nikdy nepoznala nutnost přítomnosti mága v partě (a jak už jsem psal výše, těch dungů tu je vážně docela dost).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:00 11. Dec 2012
by Grin
nic navic by se nepridavalo, spis jen neco ubralo. napsal jsem to spis proto, ze se svym WMkem, ktery ma slusny ab a dmg ,jsem schopen diky alchymii vytahnout vsechny zachranne hody nekam, kam se svymi DC nedohlidnout ani ty nejsilnejsi monstra natoz pak hraci s epickym zamerenim na nejakou skolu nehlede na ruzne 20 minut trvajici imunity, AC takovy , ze by se za to nemusel stydet zadny monk, a do toho pripadne jako pozdrav na dalku nekoho dispelnout pripadne srazit atd.
Nechci tim rict ze bych stackoval lektvary, ale jde to.
O uzitecnosti maga vim sve a dobre hranej mag svou uzitecnost najde v parte temer vzdy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:00 11. Dec 2012
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:
Alchymie je dost OP a každej si s sebou radši vezme pár instantních lahviček, než mága (o tom, že boosty nakouzlený mágem lze jednodušejc sundat, radši pomlčím...).
Zajímalo by mě kde furt chodíte na tyhle vejmysly
A když tu furt zminujete shazovaní alchymie, za poslední dva měsíce to slýchám dost často - kolik bylo mass fightů za ty dva měsíce? Nebo radši za poslední půl rok. Kolik? Jeden? WOW!
Vy si na něco stěžujete, ale úplně na zcestný věci. Chcete opravy něčeho co stejně nevyužijete. Jednou za čas někdo sešle dispell na pc. Myslím že jsou daleko důležitější věci, kterých se využije daleko lépe.
Místo abyste hledali řešení tak Vám furt jen něco vadí. A vaděj vám věci, kterých ani sami nevyužijete třeba. Takže nakopněte své líné mozky a začněte přemejšlet.
A na závěr, přemýšleli jste i nad lidma pro které je ted dost těžký si dávat dungy? Co teprve bez alchymie, co budou dělat?
Ps. to RoF: No třeba spěch si jako základní lektvar nepředstavuji. Potěr jak by smet. Invis max obyč.
ps2. Co se týče zrušení alchymie, k tomu se nevyjadřuji. Mám v tom 79hodin čistého vaření jen. Pro mě vaření nebyla zábava ale nutnost. Takže těžko se to dá něčím vynahradit.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:03 11. Dec 2012
by Derken-
Frozzik s Koněm maj pravdu

Ono těch mágů je víc, ale málo těch schopných. A když se někdo nebude chtít zlepšit v tom jak ovládá svého mága, tak je pak jasné, že si takového mága parta co má koule takový dung jít nevybere. Většinou si dokonce tyto party cvičí vlastní mágy nebo se jeden ze zkušených hráčů obětuje a jde hrát mága, aby se mohli všichni kouknout tam, kde to bez něj nedají. A po tom co jsem všechno viděl a i sám zažil se svým mágem si myslím, že je mág na Thalii opravdu OP

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:05 11. Dec 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:Ještě menší vsuvka - mág vs. klerik v praxi.
Mág - nakouzlí členy party (což momentálně není potřeba), sám se ukryje, občas hodí útočné kouzlo (můžou ho přitom zkosit), zase se ukryje - pak medituje, vše se opakuje a pak čeká hodinu na medit
občas něco protikouzlí
jeho boosty družinu nezachrání před hody na smrt
Klerik - naboostí sebe i členy družiny, jde bojovat, když mu dojdou kouzla, může směle bojovat dál, stačí mu vypít nějaký ten lekvoš, medit nepotřebuje tak často
jeho boosty družinu zachrání před hody na smrt
Je můj pohled zkreslený nebo je to vážně tak děsně nevyrovnané?
Tvůj pohled není zkreslený, mág má navíc jen několik sranců oproti klerikovi, bez kterých se v běžném PvE vždycky obejdeš. A do CvC stačí kelrikovi utočiště, self boost a pak už jako kombajn romz*dat všechno co mu stojí v cestě.
Mě třeba vadí, že o mágy by jeden zakopával na každém kroku a furt bych adši přeferoval mít za zády klerika. Těch je sakra málo a těch pár co hraje si raději jedou solo - no a nebo už jsou zabraní pro jinou partu a jedou opět "solo" jen pro danou partu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:15 11. Dec 2012
by -darkvision-
Aulus wrote:Ještě menší vsuvka - mág vs. klerik v praxi.
Vysvětlí mi někdo význam tohodle srovnání? A co srovnat monk vs bojovník?
Aulus wrote:Je můj pohled zkreslený nebo je to vážně tak děsně nevyrovnané?
A na tohle se ptáš nás nebo tvůrců nwn?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:17 11. Dec 2012
by Koninho87
-darkvision- wrote:Aulus wrote:Ještě menší vsuvka - mág vs. klerik v praxi.
Vysvětlí mi někdo význam tohodle srovnání? A co srovnat monk vs bojovník?
Nesrovnatelný vs nesrovnatelný !!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:18 11. Dec 2012
by Molly23
Jo monk vs. bojovník! Já bych těm monkům taky svázal tkaničky.