Page 58 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 09:47 29. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:Statistiky jsou dokonalé - jen asi překladatelům něco ulítlo - neumím si doteď vysvětlit "zranění nasvícením".
Vyscoutování

. Tys ho objevil a zabil ho někdo jiný.
Re: World of Tanks
Posted: 12:13 29. Sep 2012
by -RoF-
Jinak líbí se mi hodně ty nové statistiky.
Dokonce ve výsledcích je zobrazené kdo jaké dostal expy (bez násobků a premiáků) viz obrázek označeno červeně.
A dobré, že když kliknete na jakýkoliv tank, tak se vám ukáže jak se danému hráči dařilo ve hře. Kolikrát vystřelil, zasáhl a tak dále. Fajnové

Re: World of Tanks
Posted: 14:08 29. Sep 2012
by Bahnak
Já se prostě s KVčkem musím pochlubit:
Re: World of Tanks
Posted: 16:18 29. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:Já se prostě s KVčkem musím pochlubit:
Hehe to je dost pěkné

. Si je tam musel chudáky solidně ničit

Re: World of Tanks
Posted: 19:03 29. Sep 2012
by Bahnak
No to teda, prostě jedna z těch her kdy donabíjíš a frajeři ti skáčou před kříž. Nicméně 11 fragů se mi zatím s ničím jiným než s Pz35 nepovedlo.
Rozhodně to byla hra která stála za zápis do mé paměti.
Re: World of Tanks
Posted: 21:50 29. Sep 2012
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 11:57 30. Sep 2012
by -RoF-
Kdy dáme další? Úterý kolem 20:00?
Re: World of Tanks
Posted: 12:05 30. Sep 2012
by Molly23
souhlas
Re: World of Tanks
Posted: 19:36 30. Sep 2012
by Theogil I
OK oba
Re: World of Tanks
Posted: 19:50 30. Sep 2012
by Diemo
zdaarec, taky mate problem s pripojenim? az pri nacitani garaze se to sekne
Re: World of Tanks
Posted: 20:21 30. Sep 2012
by -RoF-
Re: World of Tanks
Posted: 20:50 30. Sep 2012
by Bahnak
jop, 3x za sebou, po 20 minutách to najelo v pohode a ted me to vyhodilo ze hry uplně definitivně s tím že jde o plánovanou údržbu

Re: World of Tanks
Posted: 08:39 02. Oct 2012
by Molly23
Tak lehká úprava garáže... KV-1S dočasně zmizelo ve prospěch SU-152, které se mi už lebedí v garáži!
Re: World of Tanks
Posted: 08:49 02. Oct 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tak lehká úprava garáže... KV-1S dočasně zmizelo ve prospěch SU-152, které se mi už lebedí v garáži!
Jo upraveno, Co nemá místo v garáži?
Jinak já k sobě přidal M6
A dnes večer vás teda budu očekávat. Kdyžtak dáme čety, pokud nás moc nebude.
Re: World of Tanks
Posted: 08:55 02. Oct 2012
by Molly23
Já snad dorazím, ale později. Ve škole končím v 18:15...
