Page 58 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:01 04. Jul 2009
by Pajule
Cairon wrote:
Pajule wrote:chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e

bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála :D a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky :( ta víla byla krásná ...diky moc :twisted:
Děkuji ... snad se do budoucna poučíte , že né všechno se má vyrubat a rozmlátit :lol: Takovej pěknej artefat ... takové věci by se sním dali dělat. Kdoví kdy se zas něco takového najde :wink:

Ami ho zničit nehchtěla..měla tu vílku ráda :)

Re: Poděkování

Posted: 00:36 05. Jul 2009
by jachyra
Chcem dať veľké poďakovanie trpaslíkovi Tellir Palltin, za jeho odvážne správanie a super RP hru ;D toto mi chýbalo, obyčajná klasická bitka ... bez následkov smrti ;D fakt ďakujem

Re: Poděkování

Posted: 12:03 05. Jul 2009
by Czech_Luthor
Jojo taky moc děkuju... Docela sem měl o něj strach, když se Kora rozzuřila.. (díky bohu, že měl Fall zrovna v ruce dceru, jinak by na něj šel taky :lol: :twisted: :twisted: )

Re: Poděkování

Posted: 19:04 05. Jul 2009
by Pivo
Simon také děkuje za krásné chvilky.Nějaký čas se tu budu ukazovat ikdyž jsem naprosto šokován craftem.

Re: Poděkování

Posted: 20:02 05. Jul 2009
by nomis_b
Pivo wrote:ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
doufam, ze pozitivne :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:10 05. Jul 2009
by Pivo
nomis_b wrote:
Pivo wrote:ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
doufam, ze pozitivne :mrgreen: :mrgreen:
Bohužel přesně naopak.Přehnané itemy to jsem opravdu nečekal.To co jsem já koupil za pár milionů se dá sehnat za pár set zlatých.Jinak samožřejmě přeju týmu Thalie hodně úspěchů.
P.S.Doufám,že funguje finanční úřad.Chystám se na Thalii přispět finančně :D

Re: Poděkování

Posted: 14:07 06. Jul 2009
by Radim
Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Carcaroth Benseph

Re: Poděkování

Posted: 14:31 06. Jul 2009
by Pajule
Radim wrote:Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Carcaroth Benseph

jo to bylo dobrý :D prej až vythnu poznáš..tak píšu - nic ..hm asi pro něco skočil tak zíram na simpsony a zkusim po dýl znova :D spíí :D haha dokoukala se díl a šla sem spát taky :D ačkoliv tapostel byla šílene daleko

Re: Poděkování

Posted: 15:51 06. Jul 2009
by Krata
Radim wrote:Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Carcaroth Benseph
Myslim že to neni nic špatnýho, já jednou usnul při pokecu v hospodě, ten tell potom mě pobavil "ty si snad usnul ne?" :D

Re: Poděkování

Posted: 16:03 06. Jul 2009
by Pajule
Krata wrote:
Radim wrote:Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Carcaroth Benseph
Myslim že to neni nic špatnýho, já jednou usnul při pokecu v hospodě, ten tell potom mě pobavil "ty si snad usnul ne?" :D

no ale je to dosti nepohodlné :D spát u compu :D

Re: Poděkování

Posted: 20:49 06. Jul 2009
by Radim
no ale je to dosti nepohodlné :D spát u compu :D

Mám takový rozkládací křeslo takže u toho ležím pokaždý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:28 06. Jul 2009
by Gorrgorroth
Díky Caironovi, zaslouží si to !

Re: Poděkování

Posted: 23:04 06. Jul 2009
by Hassan
Diky krato za dnesni Quest s drowama konecne se neco deje tmel si to pekne pripraveny :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:07 06. Jul 2009
by Lord_Berserk
pridavam se a taky dik za predeslej desnej boj v arene byla prdel :)

Re: Poděkování

Posted: 06:31 07. Jul 2009
by Salyr
chtel bych podekovat Caironovi a vsem ostatnim zucastnenym DM a hlavne take vsem hracum az na Simira a Yumi za vcerejsi Q.
moc sem si to uzil a mohl sem i vic kdyby furt neprudili ti dva demoni (kdy ze karatha vyhlasi jejich upaleni Tagar by si rad zamluvil prvni misto at ma peknej vyhled :twisted: :twisted: )

taky me tam dostalo ze chudak Tagar delal pruzkumak a musel proslapavat pasti (DM je snad hazelo rovnou pod nohy :D;kdyz nad tim premyslim mohl dostat expy za odvahu: D )

diky Cairone a ostatni zucastneny DM byl to prvni muj Q a moc se mi to libilo kdy ze je dalsi?