Page 59 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:54 04. Jun 2010
by Nalkanar
No mít hudební sluch, tak bych to roztřídil dle nástrojů, každýmu nástroji přiřadil buď rozhovor, nebo ty použití..to nevím kolik toho je... akorát můj skill s toolsetem je roven skoro nule .. ale tak, třeba na to mrknu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:41 04. Jun 2010
by nomis_b
Nalkanar wrote:No mít hudební sluch, tak bych to roztřídil dle nástrojů, každýmu nástroji přiřadil buď rozhovor, nebo ty použití..to nevím kolik toho je... akorát můj skill s toolsetem je roven skoro nule .. ale tak, třeba na to mrknu

muj cas se zase blizi 0. takze budto my s tim pomuzes, nebo to nebude
je mi to blbe, ale proste tak to je..
nejni to vubec tezke v tom toolsetu, jde jen o prehravani pisnicek a zapisovani si jejich nazvu (u tech vhodnych).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:43 04. Jun 2010
by Luelle
já bych mohla najít nějaké pěkné skladby

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:45 04. Jun 2010
by KaTo
Zrovna jsem sem chtěl napsat, že najít písničky a popsat je zvládne i cvičená opice, natož Nalk...ale pak sem napsala Luelle a už mi to nepřišlo jako tak dobrej nápad

.
Tak jinak - MY ti věříme, TY to zvládneš

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:47 04. Jun 2010
by Luelle
nenene na toolset nesahám

jen hodím Nalkovi skladby, protože bych mohla mít hudební sluch

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:02 04. Jun 2010
by nomis_b
uplne nejlepsi by bylo :
"poutni pisen" - "avXX-23" (nazev skladby v NWN) - vhodne pro: kytaru, loutnu, harfu
"famfary" - "famfara1" - vhodne rpo : trubku
atd... zkusim to pak nejak sjednotit a dat uplne vsem nastrojum nejakej ten zvukovej projev. bude to sice drbacka, ale prijde mit to jako dobra vec.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:04 04. Jun 2010
by Luelle
já ty skladby budu vybírat jednotlivě - což znamená, že ta skladba bude použitelná jen pro loutnu a bude tam znít jen loutna =)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:05 04. Jun 2010
by nomis_b
aby si se nedivila v te zmeti zvuku, ze nic nenajdes
nebo to budou zvuky stylu: praskani lodnich tramu : buben
pisteni netopyru : dudy
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:06 04. Jun 2010
by efu_redo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:14 04. Jun 2010
by efu_redo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:16 04. Jun 2010
by Luelle
ted jsem to řešila s nomisem...musí to být skladby které už v toolu jsou
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:25 04. Jun 2010
by efu_redo
Luelle wrote:ted jsem to řešila s nomisem...musí to být skladby které už v toolu jsou
Co vím, tak nemusí. Aspon podle toho co vím já, tak se tam dají prostě dát jakékoliv skladby. Ale možná to pak chce nové haky. Byl to jen nástin.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:36 04. Jun 2010
by nomis_b
presne musi byt nove HAky a radsi bych to resil bez nich. nejak se to naskriptuje a kdyztak se to pak prehodi na jine skladby.. ale v zasade bych to radsi udelal ze stavajicich veci v toolu. podle me je tma moznosti dost.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:01 05. Jun 2010
by Nayra
Tak jsem zjistila, že mi chybí ještě dvě věci...
1) bojová hudba... když za váma letí čtyři obří a řádně rozzuřené vosy a okolo stále hraje ta poklidná, mírumilovná hudba lesíku, atmosféru to prostě nemá

)
2) dveře v Karathe. Je tam dost domů, ve kterých zeje černá díra místo dveří. Nevypadá to moc dobře.
*rýp, rýp*

Doufám, že si někdo nebude teď myslet, že jenom kritizuju a nic se mi nelíbí. Líbí, Thalie se mi líbí moc!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:05 05. Jun 2010
by nomis_b
No obecne v XX lokacich proste neni hudba, kdyz zacne boj. Je to trochu schvalne, at te tvice prekvapi, kdyz jdes po lese a neco na tebe utoci, bay te ta hudba nevarovala. teda tak nejak si to prebiram ja.. ale mozna to jiny WB mysli jinak..