Page 59 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:18 26. Feb 2010
by Krata
jo ten komix je pecka :D

EDIT: tam taky vznikl termín "noční šichta" pro DM Marvin, Neithan a Krata (čest jejich památce)

Re: Vtípky

Posted: 12:20 03. Mar 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 13:01 03. Mar 2010
by Modrovousice

Re: Vtípky

Posted: 13:43 03. Mar 2010
by marii
Modrovousice wrote:Ho ho ho to jsem čuměla :D

http://www.youtube.com/watch?v=SFsLbCSVRj4
Hehehe...jojo srolovany ponozky delaji svy:))

Re: Vtípky

Posted: 13:53 03. Mar 2010
by Jkerry
No jo Hale & Pace jsou úleťáci :)

http://www.youtube.com/watch?v=woEOhbrRWbU

Re: Vtípky

Posted: 19:43 03. Mar 2010
by Freddy
Tak něco estetického Malující Slon .. http://www.youtube.com/watch?v=He7Ge7Sogrk

, že by některá Zvi Řátka nebyla jen chodící Steak ?? :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 22:29 03. Mar 2010
by Sorrow
No ani si radsi nepredstavuju co musel ten slon podstoupit nez tohle doved namalovat :?

Re: Vtípky

Posted: 23:41 03. Mar 2010
by Sobik
Teď si nejsem jistej, byl v týhle sekci už Rémi Gaillard? :)

Re: Vtípky

Posted: 10:34 04. Mar 2010
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:36 04. Mar 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 13:46 04. Mar 2010
by Modrovousice
Hehe ta dvojka je trefná

Re: Vtípky

Posted: 15:59 07. Mar 2010
by Czech_Luthor

Re: Vtípky

Posted: 16:29 07. Mar 2010
by hrusi
Czech_Luthor wrote:http://www.youtube.com/watch?v=wYlWSpphUNI

:D :D :D To je luxus tohle

:D :D :D :D Ježiši to je pako!!! :D :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 12:13 08. Mar 2010
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:56 09. Mar 2010
by Freddy
Určitě to tady už bylo , ale přec .. zkusím ... Ataka vzteku poté co mamča zrušila synkovy účet na World of Warcraft :wink:

http://www.stream.cz/video/429649-zachvat-vzteku


Monstrózní . :shock: