Page 59 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:53 04. Sep 2012
by Nalkanar
To je jasná protekce...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:54 04. Sep 2012
by Prasokralik
poperte se která z těch dvou to bude...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:57 04. Sep 2012
by Nalkanar
To je přece jedna a ta samá

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:07 04. Sep 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:To je přece jedna a ta samá

no a? však říkám at se poperou jestli to je kamelie nebo farah... mě tyhle jižanky na thalii přijdou všecky stejný
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:17 04. Sep 2012
by Molly23
A stejně jsou jiný! ...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:15 30. Sep 2012
by Molly23
Takhle nějak si můžete představit ohnivé tance jedné kněžky

...
http://www.youtube.com/watch?v=Hk0tHeotroA
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:20 30. Sep 2012
by Pajule
Mně ty dvě teda spíš přijdou jak Kam (neznam jí

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:31 04. Oct 2012
by Thuereg
To je skoro jak Theu a Elverin... alespoň co do velikosti... i když chlapík je skoro jak Theu... jen toho tetování má nějak víc hehe...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:36 04. Oct 2012
by Prasokralik
A Elverin je šikmoočka jo? To je nějaká elfka z východu tedy

ale co já vím je spíš z Alwarielu a to zas tak dálný východ není.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:46 05. Oct 2012
by Aulus
Poznejte postavy
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:13 05. Oct 2012
by Lolipop
Chichi Zevránek

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:59 05. Oct 2012
by -RoF-
Aulus wrote:Poznejte postavy

Rien a Lina?
Lolipop wrote:Chichi Zevránek

Uaáá snad ne, to vypadá jak nějaké čudné cosi

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:26 05. Oct 2012
by rosnicka
tady má někdo smysl pro humor, chran se me bídáku potkat
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:47 05. Oct 2012
by Amber
Iweyn

po menší úpravě původního obrázku...
Edit: originál
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:42 05. Oct 2012
by Lolipop
Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy.

Zajímavý účes, to musím uznat.

Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu.

Ale hezké.
