Page 59 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:11 11. Mar 2016
by sandoftime
Všichni jsme gogo

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:05 04. Apr 2016
by sandoftime
Aktuálně Stardew Valley. Neuvěřitelný žrout času. Člověk to poprvé zapne na chvíli a steam najednou hlásí 11 odehraných hodin.

Možnost kupovat a pojmenovávat zvířata je také fajn. Dnes mi hra vypsala že "Drusila and Aria dont have any milk yet...."

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:08 28. Apr 2016
by G-ladiator
Life Is Strange. Stala se jednou z mých nejoblíbenějších her. Doporučuji vřele se vyhýbat spoilerům. Jde o epizodickou choice-based adventuru od DONTNOD (tvůrci Remember Me, které jsem ale nehrál) - pokud jste někdy hráli něco od Telltale, tak je gameplay víceméně identický. Témata/klíčová slova: dospívání, vztahy, cestování časem, detektivka

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:07 29. Apr 2016
by Puxina
G-ladiator wrote:Life Is Strange. Stala se jednou z mých nejoblíbenějších her. Doporučuji vřele se vyhýbat spoilerům. Jde o epizodickou choice-based adventuru od DONTNOD (tvůrci Remember Me, které jsem ale nehrál) - pokud jste někdy hráli něco od Telltale, tak je gameplay víceméně identický. Témata/klíčová slova: dospívání, vztahy, cestování časem, detektivka
Jojo já to hrál taky, ale zatím jen první epizodu a je to hezká filmo-hra :). Je tam aj parádní hudba. Občas tam jsou i dobré legrační situace.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:50 29. Apr 2016
by G-ladiator
Dej vědět, až se dostaneš dál.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:17 29. Apr 2016
by Puxina
G-ladiator wrote:Dej vědět, až se dostaneš dál.
Jasná věc. Mám to koupené, ale musím stáhnout ty gigabajty dat :).

Teď jsem dohrál po děsně dlouhé době už po několikáté Deus Ex (rok 2000 :roll:), furt parádní hra.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:25 30. Apr 2016
by G-ladiator
Ten jsme před rokem, dvěma taky hrál. Jen mi to možná přišlo až skoro mco dlouhé, ale bylo to supr. Hrál jsi ten nový?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:27 30. Apr 2016
by Puxina
G-ladiator wrote:Ten jsme před rokem, dvěma taky hrál. Jen mi to možná přišlo až skoro mco dlouhé, ale bylo to supr. Hrál jsi ten nový?
Nový jsem ještě nehrál, ale je v pořadí :).

Jako ten starý Deus ex je dlouhý (ta délka hry mi tam nevadila, spíš naopak :) ), já ho hrál asi 17 hodin a to spíš stylem plížení a používal jsem tu malou kuši či elektrický bodec a pak i stealth gun. Ale ten příběh té hry je super.

Aspoň už vím jak zachránit Jocka, aby mu nevybuchla helikoptéra :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:42 30. Apr 2016
by Caehan
Ono to jde i pokazit a on může vybuchnout? Drsný...


Já tu hru nikdy nedohrál... jsem skoro na konci, ale vždycky mě odrazovala ta blbnoucí grafika, kdy je obrazovka šíleně tmavá, nevím, čím to je.

Na internetu jsou nějaké vylepšené grafické textury a vypadá to nádherně, ale to bych nejspíš nerozchodil.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:05 10. May 2016
by kokosak
Open beta Overwatch skončila. Fňuk.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:11 11. May 2016
by sandoftime
Běž hrát Battleborn.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:57 11. May 2016
by kokosak
Ty dvě maj společnýho tak to, že je to z pohledu vlastní postavy a střílíš ;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:24 11. May 2016
by Nalkanar
Však se musí držet různorodost, aby byl člověk přizpůsobivý.

Mě zas skončil asi dva tři týdny zpět openalpha Atlas Reactoru. Taky fajn hra. :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:45 11. May 2016
by pavad
Stellaris

SolidWorks

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:52 11. May 2016
by KaTo
HoMM VII