Page 59 of 67

Re: League of Legends

Posted: 09:32 22. Sep 2014
by Puxina
Absinthorix wrote:Šel by, ale nevím jak :) zkoušel jsem - buď nic nevydrží a je schopen něco udělat, nebo vydrží a je k ničemu :)
To se vychytá :) Já ho zatím nemám, páč myslím je v prodeji jen za prachy. A otázka jestli se na mid někdy dostanu. :D

Re: League of Legends

Posted: 09:37 22. Sep 2014
by Mourisson1
Proč by ffs byl jen za prachy? :D

Re: League of Legends

Posted: 09:40 22. Sep 2014
by Puxina
Mourisson1 wrote:Proč by ffs byl jen za prachy? :D
Co je to FFS?

A Azir je už v prodeji za IP body? Hmm tak to investuju něco z těch 55 000 IP co mám. :)

Možná bych ho zkusil jako supporta.

Re: League of Legends

Posted: 09:42 22. Sep 2014
by Mourisson1
http://www.zkratky.cz/ffs/15288

A champové se vždycky prodávají rovnou za IP, nikdy jen za RP, akorát to první týden stojí 7800 IP a další týden to sleví na 6300.

Re: League of Legends

Posted: 09:48 22. Sep 2014
by Puxina
Mourisson1 wrote:http://www.zkratky.cz/ffs/15288

A champové se vždycky prodávají rovnou za IP, nikdy jen za RP, akorát to první týden stojí 7800 IP a další týden to sleví na 6300.
Aha no mě přišlo, že první dny po oznámení Azira tam byla možnost jen za RP a IP tam nebyly.

Re: League of Legends

Posted: 18:43 22. Sep 2014
by Mourisson1

Re: League of Legends

Posted: 19:22 23. Sep 2014
by sandoftime
Azir je takový vojevůdce na charismu. Sympatický císař.

Re: League of Legends

Posted: 14:04 24. Sep 2014
by Absinthorix
Odinstalováno, mám jen jedny nervy :lol:

Re: League of Legends

Posted: 15:37 24. Sep 2014
by sandoftime
Měkoto

Re: League of Legends

Posted: 16:43 24. Sep 2014
by Absinthorix
sandoftime wrote:Měkoto
Mívat v řadě po sobě 1 nebo 2 AFKery v týmu je pěkně na pytel, aneb pád z promo na S3 na 0LP S5, a poslouchat ty poláky a řeky, už holt nejsem nejmladší

Re: League of Legends

Posted: 17:00 24. Sep 2014
by sandoftime
Nejstarší taky ne. Děláš jak kdyby ti táhlo na důchod :P

Re: League of Legends

Posted: 17:05 24. Sep 2014
by KaTo
..to dělá asi ta ocel v těle, kterou je sešroubovanej. Z Jarriho se holt stává "tvrdej" ocelovej chlap! :lol:

Re: League of Legends

Posted: 18:42 24. Sep 2014
by Absinthorix

Re: League of Legends

Posted: 18:48 24. Sep 2014
by J.F.Payne
Takhle nějak si představuju strigu.

Re: League of Legends

Posted: 18:53 24. Sep 2014
by Absinthorix
Mně to přijde jak kdyby chtěli zfilmovat Jakuba Vandrovce - rodinka Bardaků