Page 59 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:30 28. Apr 2012
by KaTo
Fryn wrote:...nehorázně koncetroval...
Netuším co dělal Jon, po té co jsem odjel "nach house" lognout na Thalii :twisted: , ale do tý doby jediný co udělal bylo, že prohrál kartičkovou hru, namočil (vlastní) žváro do piva a pak zmizel pro lahev panamskýho třtinovýho rumu :lol: :lol: .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:54 02. May 2012
by Miell
19.5. ZOO?
Znojmo ubytování u nás?
Může být? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:12 02. May 2012
by Nalkanar
Omrknu, jak mi vychází zkoušky a ještě se dohodneme na ICQ ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:37 02. May 2012
by -darkvision-
Mám ze sluníčka úžeh vždy, musím to promyslet. Ale kdyby to slunce nesvítilo .. :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:48 02. May 2012
by Molly23
Uvidíme uvidíme, nápad se mi líbí

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:23 02. May 2012
by Miell
No vzhledem k tomu, že mám holky.. tak bych to taky viděla tak, že na době setkání se dohodneme podle aktuálního počasí. Klíďo můžeme jít ZOO třeba od dvou.. nebo od tří do zavíračky a kdo bude chtít, může se poté přesunout do nějaký hospůdky.. já budu muset domů :wink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:48 04. May 2012
by Braenn
Pondělí nebo úterý, beachvolejbal nebo podobná aktivita?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:55 04. May 2012
by -darkvision-
V pondělí jsem určitě mimo prahu. V úterý ještě nevím jak na tom budu/budem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:08 05. May 2012
by Derken-
Jsem pro úterý a pivko :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:23 05. May 2012
by FroziKk
Tak mě napadá, nepotkám dneska někoho na legalizaci?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:40 05. May 2012
by Molly23
Na legalizaci nejsem, pondělí sem na chalupě a večer na MEtallice, úterý chalupa...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:13 07. May 2012
by Braenn
úterý na pivko ne. Nechci moc chodit na pivo před pracovním dnem :O

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:05 15. May 2012
by Bahnak
Jde někdo na hokej?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:06 15. May 2012
by Theogil I
Bahnak wrote:Jde někdo na hokej?
Já jo. :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:11 15. May 2012
by KaTo
*zívne*
bump sobotní ZOO.