Page 59 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:24 07. Jul 2009
by Pajule
Salyr wrote:chtel bych podekovat Caironovi a vsem ostatnim zucastnenym DM a hlavne take vsem hracum az na Simira a Yumi za vcerejsi Q.
moc sem si to uzil a mohl sem i vic kdyby furt neprudili ti dva demoni (kdy ze karatha vyhlasi jejich upaleni Tagar by si rad zamluvil prvni misto at ma peknej vyhled

)
taky me tam dostalo ze chudak Tagar delal pruzkumak a musel proslapavat pasti (DM je snad hazelo rovnou pod nohy

;kdyz nad tim premyslim mohl dostat expy za odvahu: D )
diky Cairone a ostatni zucastneny DM byl to prvni muj Q a moc se mi to libilo kdy ze je dalsi?
taky musim poděkovat bbyla fakt sranad jak se o ten kus padlé hvězdy málem zabili

Jak jinak než poděkování
Posted: 16:57 07. Jul 2009
by Dragorrr
Tak jsem konečně našel tenhle topic (jinými slovy mě konečně napadlo použít vyhledávání).
Chci poděkovat za oba questy, se kterými jsem měl doposud čest:
První je trochu dozadu a je to quest, ve kterém se nám dostala do držení kouzelná miska. Neuvěřitelná škoda, že se proměnila v kupku sutin dřiv, než jsme o ní zjistili něco víc, ale už jenom ta samotná podstata mě neuvěřitelně pobavila (dát hráčům do rukou takový artefakt je super nápad). Stejně tak jsem vděčnej i za RP všech přítomných hráčů - Asshena, Simona a mnou tzv. Bělušky.
Druhý je naopak quest nedávný, ve kterém se jednalo o... meteoricka to byla?... rudu. To, že se lidi málem pobijí pro kousek nezpracovaného kovu pro craft, je něco, co mi vhánělo slzy do očí. Bohužel to nebyl quest, ve kterém by moje slabá postava mohla cokoliv udělat, ale rozhodně to stálo za čas, který jsem tam strávil v nečinnosti.
Re: Poděkování
Posted: 00:22 08. Jul 2009
by ravangorn
Chtěl bych poděkovat za rozsáhlou výpravu Dorenovi, Grombovi, Kimlimu (držel se), Ami (Pajky poprvé na akci nezařvala

), Kermashánovi (sorry nevim jak se to píše

) a nakonec Lensovi a Tagarovi, kteří nás opustili
Tohle byl jeden z takticky nejpovedenějších tahů co sem hrál. Krásná práce, velká odměna, nový zkušenosti

Re: Poděkování
Posted: 00:34 08. Jul 2009
by ATom
ravangorn wrote:
Tohle byl jeden z takticky nejpovedenějších tahů co sem hrál. Krásná práce, velká odměna, nový zkušenosti

JoJo taky bych chtěl poděkovat Grombovi, Elvinovi, Dorenovi, Amarië Fánë Indil za výpravu.
Ta se mi opravdu líbila nejvíce a to jen proto že nikdo nezemřel, zvládli jsme všechno krásně nakonec i nesmrtelné drowy

výborná spolupráce a složení skupiny.

Re: Poděkování
Posted: 06:29 08. Jul 2009
by Salyr
ravangorn wrote:Chtěl bych poděkovat za rozsáhlou výpravu Dorenovi, Grombovi, Kimlimu (držel se), Ami (Pajky poprvé na akci nezařvala

), Kermashánovi (sorry nevim jak se to píše

) a nakonec Lensovi a Tagarovi, kteří nás opustili
Tohle byl jeden z takticky nejpovedenějších tahů co sem hrál. Krásná práce, velká odměna, nový zkušenosti

jo tahle vyprava se mi taky libila pekny expi novy mista ale jen skoda ze me tlacil cas a ja musel odejit

Re: Poděkování
Posted: 07:07 08. Jul 2009
by Grunt
Jo jo taky díkec, nejvíc sem končil z těch hlášek v podtemnu.
A pánové ... nezapomeňte dneska na mně

Re: Poděkování
Posted: 09:37 08. Jul 2009
by Pajule
ravangorn wrote:Chtěl bych poděkovat za rozsáhlou výpravu Dorenovi, Grombovi, Kimlimu (držel se), Ami (Pajky poprvé na akci nezařvala

), Kermashánovi (sorry nevim jak se to píše

) a nakonec Lensovi a Tagarovi, kteří nás opustili
Tohle byl jeden z takticky nejpovedenějších tahů co sem hrál. Krásná práce, velká odměna, nový zkušenosti

taky děkuju moooc

ti dám poprvé

...jojo penez mraky

ale zabili sme 3000potvor

když sme odcházeli chyběli 4000xp a celou evjpravu sem měla všechno pěkně za 1 , takže dobrýý

do ted mi mrzí , že sem si nevyscreenovala tu sekyru co semjí tam furt viděla...
a ještě dík směřuje krátovi!já sem se lekla jak tam na nás naběhli

Re: Poděkování
Posted: 09:50 08. Jul 2009
by Grunt
Mně se ta sekyra taky dělala.... Grombo, Grombo...
Re: Poděkování
Posted: 10:51 08. Jul 2009
by Pajule
Grunt wrote:Mně se ta sekyra taky dělala.... Grombo, Grombo...
první reakce BERSERK!tak sem lapala po dechu , elvin mi uklidnil,,chyba grafiky." jo grombo byl hrooozně rychlej

Re: Poděkování
Posted: 07:38 10. Jul 2009
by Esuliams
Chtěli bychom poděkovat jistému DM za pěkně mrazivé dobrodružství.
Do hor se přistěhovali obrovští yettini a spolu se svými bratry vařili a opékali chudinky bílé medvědy. Brrr, bílí huňáči byli pomstěni a tihle yettiové se tam snad dlouho neukáží. Brzy podnikneme výpravu, abychom se přesvědčili.
Esu, Lens a Otto
Re: Poděkování
Posted: 19:56 11. Jul 2009
by Salyr
chtel bych podekovat Berserkovi a tomu druhymu bohuzel si nepamatuju jmeno

ale ty uz budes vedet o kom se mluvi

za peknou hru a splneni meho herniho snu

(samozrejme sen Tagara)
Re: Poděkování
Posted: 08:23 12. Jul 2009
by Hacanus
Chtel bych podekovat Miawill, Šermine i Nimue za vcerejsi malou vypravu, stalo to za to i kdyz v pul druhe rano sem uz malem mlatil celem do klavesnice jak mi padala hlava

Specielni podekovani jde pro Marii

Re: Poděkování
Posted: 10:12 15. Jul 2009
by tao kan
Díky všem, kteří se podílely na včerejší bitvě u Tartenu. Jedinečná atmosféra strachu, boje o přežití se nesmazatelně vryla Viktoriusovi do paměti. Můžete se těšit na nové písně o záchraně sličných pannen tartenského kraje

.
Re: Poděkování
Posted: 14:04 15. Jul 2009
by ravangorn
Chci poděkovat Kucikovi za funkční persistenci

. Všechny bylinky se dají bez problémů zpracovat. Jedinej problém je, že se nestackujou s těma co mám u sebe. Ale rozhodně to Elvinovi uvolnilo inventář. Díky moc

Re: Poděkování
Posted: 01:12 20. Jul 2009
by LDamian
Chci poděkovat Žoržovi za hraní mrtvé kočky.
Dále chci poděkovat za Gotriedovi za to, že nás špehuje.
No a nakonec všem, které jsme dnes jakožto tieflingové naštvali, urazili, pobavili či vyděsili. Vybrané jedince samozřejmě po zásluze odpravíme... *z dáli se ozývá potutelný ženský smích*
