Page 60 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:07 05. Jun 2010
by Rejty
Nayra wrote:Tak jsem zjistila, že mi chybí ještě dvě věci...
1) bojová hudba... když za váma letí čtyři obří a řádně rozzuřené vosy a okolo stále hraje ta poklidná, mírumilovná hudba lesíku, atmosféru to prostě nemá :))
2) dveře v Karathe. Je tam dost domů, ve kterých zeje černá díra místo dveří. Nevypadá to moc dobře.
1) Bojová hudba je jen u pořádných bossů. Je zbytečné, aby hrála epická hudba při boji s jezevci nebo skřety.

2) To je způsobeno úpravou haků na dveře. Někde zmizely. Průběžně se to opravuje, ale je težké vychytat kde všude to zmizelo...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:07 05. Jun 2010
by Istvan
Rejty: "1) Bojová hudba je jen u pořádných bossů. Je zbytečné, aby hrála epická hudba při boji s jezevci nebo skřety."

Teda takovej jezevec by mel mit v nekterych pripadech daleko lepsi hudbnu nez kdejakej boss :wink:
Zvlaste v pripade kdy je to mlady jezevci hrdina a vyrazil na lov lidi! :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:31 05. Jun 2010
by sandoftime
Istvan wrote:Rejty: "1) Bojová hudba je jen u pořádných bossů. Je zbytečné, aby hrála epická hudba při boji s jezevci nebo skřety."

Teda takovej jezevec by mel mit v nekterych pripadech daleko lepsi hudbnu nez kdejakej boss :wink:
Zvlaste v pripade kdy je to mlady jezevci hrdina a vyrazil na lov lidi! :mrgreen:
a co teprv starej jezevec kterej zbuchá sám celou partu, zatímco jezevčata která chrání se strachy klepou a dívají se na rozhodnutí o svém osudu z blízkosti dvou metrů!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:44 05. Jun 2010
by Nayra
Jo, přesně tak! :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:18 06. Jun 2010
by Sveneld
stahnout zradlo z obchodu, at lidi poznaj co je hlad, kdyz je valka

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:41 06. Jun 2010
by sandoftime
chybí mi expíky za odemykání zámku, odstraňování pastí a vůbec podobné alternativní metody dobrodružství než jen všechno pomlátit

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:05 06. Jun 2010
by Rejty
sandoftime wrote:chybí mi expíky za odemykání zámku, odstraňování pastí a vůbec podobné alternativní metody dobrodružství než jen všechno pomlátit
Tohle by se pak zneužívalo expením na neustálém pokládání a odpasťování. I kdyby zloděj nedostal expy za odstranění svojí pasti, tak by se pak střídali dva zloději dokola. Jinak by se mi to líbilo, ale najde se někdo, kdo to zneužije...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:09 06. Jun 2010
by sandoftime
Rejty wrote:
sandoftime wrote:chybí mi expíky za odemykání zámku, odstraňování pastí a vůbec podobné alternativní metody dobrodružství než jen všechno pomlátit
Tohle by se pak zneužívalo expením na neustálém pokládání a odpasťování. I kdyby zloděj nedostal expy za odstranění svojí pasti, tak by se pak střídali dva zloději dokola. Jinak by se mi to líbilo, ale najde se někdo, kdo to zneužije...
ee zas takhle jsem to nemyslel, samozřejmě pouze na znovu nezamknutelných dveřích a pastích, které jsou implicitně ve světě, ne na pastích od hráčů nebo dveřích které zamkl hráč

na jiném serveru to takhle funguje ale zas po tom nemůžu brečet moc, protože hádám že to tam mají nastavené past po pasti a dveře po dveřích (a nebo ne, netuším)

příklad pro ujasnění: jdu dungem, na zemi vidím před potvorama past, seberu jí a dostanu řekněme 20 expů, když ale past položím, nedostanu nic

pasti položené hráčem jsou pro systém velice snadno rozpoznatelné

stejně tak zámky, je někde zamčená pokladová truhla, za její odemčení dostanu nějaký ten expík, ale truhla už znovu zamknout nejde a pkud přece, zas lze poznat že ji zamkl hráč, tudíž žádný přísun zkušeností za to

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:44 07. Jun 2010
by Nalkanar
Nayra wrote:A pokud není, tak... co lázně? Budou, budou? :)
Teď jsem to náhodou našel :P jen tak pro inspiraci ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

z topicu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 959#p19959

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:20 07. Jun 2010
by Daanri
A jo...ja te lazne delal...tam bolo treba dorobit len NPC a scripty aby sa mohli pouzit na servere. Mozno ich este najdem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:51 07. Jun 2010
by Cairon
Nalkanar wrote:
Nayra wrote:A pokud není, tak... co lázně? Budou, budou? :)
Teď jsem to náhodou našel :P jen tak pro inspiraci ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

z topicu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 959#p19959

Nudááááááá... :? To vaše fantasie nevyplodí něco mega originálně nádherně krásného ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:34 07. Jun 2010
by Daanri
Cairon wrote:
Nalkanar wrote:
Nayra wrote:A pokud není, tak... co lázně? Budou, budou? :)
Teď jsem to náhodou našel :P jen tak pro inspiraci ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

z topicu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 959#p19959

Nudááááááá... :? To vaše fantasie nevyplodí něco mega originálně nádherně krásného ?
Tym narazas na tie screeny z mojich lokacii alebo naco? :?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:47 07. Jun 2010
by Rejty
Daanri wrote:
Cairon wrote:Nudááááááá... :? To vaše fantasie nevyplodí něco mega originálně nádherně krásného ?
Tym narazas na tie screeny z mojich lokacii alebo naco? :?

LOL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:11 07. Jun 2010
by KaTo
Daanri wrote:
Cairon wrote:Nudááááááá... :? To vaše fantasie nevyplodí něco mega originálně nádherně krásného ?
Tym narazas na tie screeny z mojich lokacii alebo naco? :?
Epic fail. :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:54 07. Jun 2010
by Pajule
chudák daanri ranil jsi jeho city!Daanri sem s tebouuu :!: