Page 60 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:37 21. Dec 2013
by Fryn
Braenn wrote:Řekni Alexovi, ten chtěl jít! :)
Podle něj jste to prý "roztrhali" ty s Bahňákem, když jste na tom byli před týdnem :), on byl zase včera, protože jedna kamarádka jindy nemohla.
Já to už ale neřeším, podle všeho jsem ušetřil za něco, u čeho bych jen soustavně obracel oči v sloup (už jen pár ukázek, kde si elf skáče vesele z jednoho stromečku na druhý, ve mě vyvovala vlnu pochybností, jestli bych shlédnutí celého snímku přežil bez újmy).

Na místě je tedy spíš poděkování :) (protože na podobné snímky je snesitelné chodit jedině masově).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:40 21. Dec 2013
by Braenn
Fryn wrote:
Braenn wrote:Řekni Alexovi, ten chtěl jít! :)
Podle něj jste to prý "roztrhali" ty s Bahňákem, když jste na tom byli před týdnem :), on byl zase včera, protože jedna kamarádka jindy nemohla.
Já to už ale neřeším, podle všeho jsem ušetřil za něco, u čeho bych jen soustavně obracel oči v sloup (už jen pár ukázek, kde si elf skáče vesele z jednoho stromečku na druhý, ve mě vyvovala vlnu pochybností, jestli bych shlédnutí celého snímku přežil bez újmy).
Souhlasím. Chtěla jsem říct, že se někdy hrozně opijem a pak si to pustíme, ale na tuto příležitost nás čeká kvalitnější dílko, další Kucikův objev po Zabijácích lesbických upírek. Myslím, že to bylo něco s Yettim.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:52 21. Dec 2013
by Bahnak
Ne-e, čekáme na Sharkando :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sorry Fryne :oops: Tak nějak se to prostě stalo :oops:
Ale je fakt že si to opravdu můžeš nechat utéct, rozhodně nepřijdeš o nic čeho bys litoval.
Teda pokud nemáš rád skákajícího Legolase, trpaslíka slintajícího po elfce, elfku slintající po trpaslíkovi, zhuleného Radegasta, detailní záběry na spousty přírodních krás zapomenutých koutů Nového Zélandu a nicneříkající plytké natahované scény (film bych dokázal i já zkrátit na cca 30-40 minut, dokupy by mohl být ze tří dílů Hobitta opravdu jeden moc hezký a pohádkový celovečerák... takhle je to dotěrný zdlouhavý vizuálně krásny cajdák bez špetky pochopení knihy ze které vzešel)

Ale Bombur je hustej!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:11 21. Dec 2013
by Fryn
Co tak pročítám/vyslechl jsem různé názory, je třeba na to jít jako na jiný film než na Hobita, který je zpracován podle knižní předlohy Hobita a pak se nedá tolik mluvit o zklamání, ale to už by jaksi nesplnilo to, co od tohoto filmu očekávám (i když už v prvním díle se objevily docela jasné varování).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:14 21. Dec 2013
by Molly23
Máte to dělat jako já, nejdřív čučet na filmy.. jooo hustý! A pak přečíst knihu... MEGA DRSNÝ!!! A máte dvakrát dobrej zážitek :lol: .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:22 21. Dec 2013
by Bahnak
Molly23 wrote:Máte to dělat jako já, nejdřív čučet na filmy.. jooo hustý! A pak přečíst knihu... MEGA DRSNÝ!!! A máte dvakrát dobrej zážitek :lol: .
Vidíš to, tomu já říkám řešení.
Ne, máš ale fakt pravdu, zatím když jsem viděl dobrý film a našel k němu knižní předlohu, vždy to bylo tak jak říkáš.
Mě tak ale napadá, že se to dá vyřešit i zpětně, stačí se jen za pár let prochlastat k nevědomí, dát si odvykačku a můžeš vlastně jet nanovo.
*otevírá láhev vína*
Prubnu to, za pár let dám echo. Vlastně nedám, někdo mi to pak připomeňte...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:27 21. Dec 2013
by Molly23
Jo jo, já to takhle třeba aplikoval u Sienkiewiczovi trilogie a nářez :D, kdybys chtěl Bahnaku, mám ji celou a mohu zapůjčit ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:34 21. Dec 2013
by Bahnak
Přijmám, v létě u moře jsem přečetl celou potopu a byl to nářez.
Letos bych chtěl v létě přečíst "ohněm a mečem", takže si je předběžně rezervuji, cenu půjčky domluvíme pak.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:41 21. Dec 2013
by J.F.Payne
???

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:51 21. Dec 2013
by kokosak
Mno, nemyslim, že nadšený divák filmu bude nadšený čtenář knihy. V případě Hobita.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:16 01. Jan 2014
by klobouk
Amber wrote:Image
To je ta šiška z Centuriona! Dobrej akční film na odreagování. Něco jako když si jdete zalootit na Thalii s partou týpků, co vědí, jak na to.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:45 05. Jan 2014
by D_E_K_A
Zná zde někdo seriál 30 Rock? Možná jsem ho zde již kdysi dávno plácnul, nejsem si jistý..., přesto těm kdo ho neviděli, doporučuji (ale určitě ne s dabingem!) v originále. Chybí mi některé díly do sbírky, konkrétně u páté řady 20 - 23 díl a proto kdyby se našel někdo, kdo je vlastní, ozvěte se prosím do PM ( těžko se shání na netu - torrentům už tak moc nevěřím jako dříve). Popř. kdyby jste věděli kde je nalézt, budu velice rád. :)
EDIT1: Tak jsem zjistil, že mi chybí ještě S01E13! :x

Image

Zde něco málo o něm: http://www.csfd.cz/film/225741-studio-30-rock/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:22 12. Jan 2014
by J.F.Payne
Český rozhlas, zajímavý pořad o Krvavé Kateřině:

http://www.rozhlas.cz/dvojka/stopyfakta ... a--1302022

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:17 10. Feb 2014
by Fryn
Před pár dny jsem byl v kině na snímku "Krásno" od Ondřeje Sokola. Nejedná se o nic zvlášť oslňujícího, ale pokud máte rádi černější druh humoru, chcete si v kině jen tak bez přemýšlení oddychnout, tak doporučuju ke shlédnutí.
Podle toho jestli znáte/bydlíte v Šumperku, se může celkové hodnocení filmu zlepšit/zhoršit :).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:39 11. Feb 2014
by Bahnak
Právě jsem byl nucen překopat svou dlouze zažitou pomyslnou top10, může za to 11 let starý snímek s Kidmenkou od Larse von Triera.
http://www.csfd.cz/film/9390-dogville/
Ten film je totální psycho, není to pro každého.
Vlastně k tomu ani nemohu nic napsat, Dogville je tak strašně odlišný od všeho co jsem doposud viděl, že to prostě ani nejde.