Page 60 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:37 21. Dec 2013
by Fryn
Braenn wrote:Řekni Alexovi, ten chtěl jít!

Podle něj jste to prý "roztrhali" ty s Bahňákem, když jste na tom byli před týdnem

, on byl zase včera, protože jedna kamarádka jindy nemohla.
Já to už ale neřeším, podle všeho jsem ušetřil za něco, u čeho bych jen soustavně obracel oči v sloup (už jen pár ukázek, kde si elf skáče vesele z jednoho stromečku na druhý, ve mě vyvovala vlnu pochybností, jestli bych shlédnutí celého snímku přežil bez újmy).
Na místě je tedy spíš poděkování

(protože na podobné snímky je snesitelné chodit jedině masově).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:40 21. Dec 2013
by Braenn
Fryn wrote:Braenn wrote:Řekni Alexovi, ten chtěl jít!

Podle něj jste to prý "roztrhali" ty s Bahňákem, když jste na tom byli před týdnem

, on byl zase včera, protože jedna kamarádka jindy nemohla.
Já to už ale neřeším, podle všeho jsem ušetřil za něco, u čeho bych jen soustavně obracel oči v sloup (už jen pár ukázek, kde si elf skáče vesele z jednoho stromečku na druhý, ve mě vyvovala vlnu pochybností, jestli bych shlédnutí celého snímku přežil bez újmy).
Souhlasím. Chtěla jsem říct, že se někdy hrozně opijem a pak si to pustíme, ale na tuto příležitost nás čeká kvalitnější dílko, další Kucikův objev po Zabijácích lesbických upírek. Myslím, že to bylo něco s Yettim.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:52 21. Dec 2013
by Bahnak
Ne-e, čekáme na Sharkando
Sorry Fryne

Tak nějak se to prostě stalo
Ale je fakt že si to opravdu můžeš nechat utéct, rozhodně nepřijdeš o nic čeho bys litoval.
Teda pokud nemáš rád skákajícího Legolase, trpaslíka slintajícího po elfce, elfku slintající po trpaslíkovi, zhuleného Radegasta, detailní záběry na spousty přírodních krás zapomenutých koutů Nového Zélandu a nicneříkající plytké natahované scény (film bych dokázal i já zkrátit na cca 30-40 minut, dokupy by mohl být ze tří dílů Hobitta opravdu jeden moc hezký a pohádkový celovečerák... takhle je to dotěrný zdlouhavý vizuálně krásny cajdák bez špetky pochopení knihy ze které vzešel)
Ale Bombur je hustej!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:11 21. Dec 2013
by Fryn
Co tak pročítám/vyslechl jsem různé názory, je třeba na to jít jako na jiný film než na Hobita, který je zpracován podle knižní předlohy Hobita a pak se nedá tolik mluvit o zklamání, ale to už by jaksi nesplnilo to, co od tohoto filmu očekávám (i když už v prvním díle se objevily docela jasné varování).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:14 21. Dec 2013
by Molly23
Máte to dělat jako já, nejdřív čučet na filmy.. jooo hustý! A pak přečíst knihu... MEGA DRSNÝ!!! A máte dvakrát dobrej zážitek

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:22 21. Dec 2013
by Bahnak
Molly23 wrote:Máte to dělat jako já, nejdřív čučet na filmy.. jooo hustý! A pak přečíst knihu... MEGA DRSNÝ!!! A máte dvakrát dobrej zážitek

.
Vidíš to, tomu já říkám řešení.
Ne, máš ale fakt pravdu, zatím když jsem viděl dobrý film a našel k němu knižní předlohu, vždy to bylo tak jak říkáš.
Mě tak ale napadá, že se to dá vyřešit i zpětně, stačí se jen za pár let prochlastat k nevědomí, dát si odvykačku a můžeš vlastně jet nanovo.
*otevírá láhev vína*
Prubnu to, za pár let dám echo. Vlastně nedám, někdo mi to pak připomeňte...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:27 21. Dec 2013
by Molly23
Jo jo, já to takhle třeba aplikoval u Sienkiewiczovi trilogie a nářez

, kdybys chtěl Bahnaku, mám ji celou a mohu zapůjčit

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:34 21. Dec 2013
by Bahnak
Přijmám, v létě u moře jsem přečetl celou potopu a byl to nářez.
Letos bych chtěl v létě přečíst "ohněm a mečem", takže si je předběžně rezervuji, cenu půjčky domluvíme pak.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:41 21. Dec 2013
by J.F.Payne
???
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:51 21. Dec 2013
by kokosak
Mno, nemyslim, že nadšený divák filmu bude nadšený čtenář knihy. V případě Hobita.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:16 01. Jan 2014
by klobouk
Amber wrote:
To je ta šiška z Centuriona! Dobrej akční film na odreagování. Něco jako když si jdete zalootit na Thalii s partou týpků, co vědí, jak na to.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:45 05. Jan 2014
by D_E_K_A
Zná zde někdo seriál 30 Rock? Možná jsem ho zde již kdysi dávno plácnul, nejsem si jistý..., přesto těm kdo ho neviděli, doporučuji (ale určitě ne s dabingem!) v originále. Chybí mi některé díly do sbírky, konkrétně u páté řady 20 - 23 díl a proto kdyby se našel někdo, kdo je vlastní, ozvěte se prosím do PM ( těžko se shání na netu - torrentům už tak moc nevěřím jako dříve). Popř. kdyby jste věděli kde je nalézt, budu velice rád.
EDIT1: Tak jsem zjistil, že mi chybí ještě S01E13!
Zde něco málo o něm:
http://www.csfd.cz/film/225741-studio-30-rock/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:22 12. Jan 2014
by J.F.Payne
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:17 10. Feb 2014
by Fryn
Před pár dny jsem byl v kině na snímku "Krásno" od Ondřeje Sokola. Nejedná se o nic zvlášť oslňujícího, ale pokud máte rádi černější druh humoru, chcete si v kině jen tak bez přemýšlení oddychnout, tak doporučuju ke shlédnutí.
Podle toho jestli znáte/bydlíte v Šumperku, se může celkové hodnocení filmu zlepšit/zhoršit

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:39 11. Feb 2014
by Bahnak
Právě jsem byl nucen překopat svou dlouze zažitou pomyslnou top10, může za to 11 let starý snímek s Kidmenkou od Larse von Triera.
http://www.csfd.cz/film/9390-dogville/
Ten film je totální psycho, není to pro každého.
Vlastně k tomu ani nemohu nic napsat, Dogville je tak strašně odlišný od všeho co jsem doposud viděl, že to prostě ani nejde.