Page 60 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:45 05. Oct 2012
by -RoF-
Lolipop wrote:Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy. :oops: Zajímavý účes, to musím uznat. :) Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu. :twisted: Ale hezké. :wink:
Třeba to je plátno, které upředli pavoučci :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:04 05. Oct 2012
by Amber
Lolipop wrote:Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy. :oops: Zajímavý účes, to musím uznat. :) Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu. :twisted: Ale hezké. :wink:
Já vím, nebyl ale čas a materiál... pošlu ti 2. upravenou verzi, která by odpovídala lépe :twisted: :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:56 05. Oct 2012
by klobouk
Proč PM? Postni to sem. Copak nechceš bořit tabu? Navíc tam, kde není?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:25 05. Oct 2012
by Amber
klobouk wrote:Proč PM? Postni to sem. Copak nechceš bořit tabu? Navíc tam, kde není?
Abys měl tedy radost... druhá předělávka :wink:
paint2.JPG

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:45 05. Oct 2012
by Molly23
Lareth! To je určo Lareth!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:47 05. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:Lareth! To je určo Lareth!
Jo? Vypadá chudina nějaká uspaná (uštknutá hadem?).


Tady máš Lareth, kdyby se jí navlnily vlasy: :wink:
(Přeci jen dospívá, hmm)
Lareth_Belle.png

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:41 06. Oct 2012
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:11 06. Oct 2012
by Amber
@ Molly: Sansa? Nééé :shock:


Přidávám jeden obrázek Arie :twisted: :wink:
aria__lezici_nespici.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:20 06. Oct 2012
by Amber
... a jeden zlatoočky Liny, když už má zpátky dlouhé vlásky. :wink:
Lina.JPG

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:52 06. Oct 2012
by -RoF-
Amber wrote: Přidávám jeden obrázek Arie :twisted: :wink:
Hezký obličej a ty oči ;) fajné

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:10 06. Oct 2012
by Prasokralik
To nemůže být Aria, je to málo obdařené.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:19 06. Oct 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:To nemůže být Aria, je to málo obdařené.
To neva, ale po tváři je hezká, jen teda ten piercing ne-e

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:42 07. Oct 2012
by Pajule
Amber ty obrázky sou úžasný! :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:55 07. Oct 2012
by Amber
Pajule wrote:Amber ty obrázky sou úžasný! :)
Děkuji :wink:


Upravená Aria - bez piercingu (původně jsem ho chtěla umazat a nějak jsem zapomněla :oops: )
Image

A slečna, která mi výrazem připomíná Nien:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:12 07. Oct 2012
by Amber
*spamuje vesele dál*

Jedna Vilma. :mrgreen:
Image