Page 60 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:45 05. Oct 2012
by -RoF-
Lolipop wrote:Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy.

Zajímavý účes, to musím uznat.

Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu.

Ale hezké.

Třeba to je plátno, které upředli pavoučci

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:04 05. Oct 2012
by Amber
Lolipop wrote:Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy.

Zajímavý účes, to musím uznat.

Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu.

Ale hezké.

Já vím, nebyl ale čas a materiál... pošlu ti 2. upravenou verzi, která by odpovídala lépe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:56 05. Oct 2012
by klobouk
Proč PM? Postni to sem. Copak nechceš bořit tabu? Navíc tam, kde není?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:25 05. Oct 2012
by Amber
klobouk wrote:Proč PM? Postni to sem. Copak nechceš bořit tabu? Navíc tam, kde není?
Abys měl tedy radost... druhá předělávka
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:45 05. Oct 2012
by Molly23
Lareth! To je určo Lareth!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:47 05. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:Lareth! To je určo Lareth!
Jo? Vypadá chudina nějaká uspaná (uštknutá hadem?).
Tady máš Lareth, kdyby se jí navlnily vlasy:
(Přeci jen dospívá, hmm)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:41 06. Oct 2012
by Molly23
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:11 06. Oct 2012
by Amber
@ Molly: Sansa? Nééé
Přidávám jeden obrázek Arie
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:20 06. Oct 2012
by Amber
... a jeden zlatoočky Liny, když už má zpátky dlouhé vlásky.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:52 06. Oct 2012
by -RoF-
Amber wrote:
Přidávám jeden obrázek Arie
Hezký obličej a ty oči

fajné
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:10 06. Oct 2012
by Prasokralik
To nemůže být Aria, je to málo obdařené.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:19 06. Oct 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:To nemůže být Aria, je to málo obdařené.
To neva, ale po tváři je hezká, jen teda ten piercing ne-e
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:42 07. Oct 2012
by Pajule
Amber ty obrázky sou úžasný!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:55 07. Oct 2012
by Amber
Pajule wrote:Amber ty obrázky sou úžasný!

Děkuji
Upravená Aria - bez piercingu (původně jsem ho chtěla umazat a nějak jsem zapomněla

)
A slečna, která mi výrazem připomíná Nien:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:12 07. Oct 2012
by Amber
*spamuje vesele dál*
Jedna Vilma.
