Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:54 11. May 2016
Elite Dangerous 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
pavad wrote:SolidWorks
Ano, ty dvě a všechny ostatní střílečky na trhu. Je toděsně různorodej žánr.kokosak wrote:Ty dvě maj společnýho tak to, že je to z pohledu vlastní postavy a střílíš
Nemáš fantazii!!sandoftime wrote:Ano, ty dvě a všechny ostatní střílečky na trhu. Je toděsně různorodej žánr.kokosak wrote:Ty dvě maj společnýho tak to, že je to z pohledu vlastní postavy a střílíš
Barbar321 je tam, jestli budeš mít zájem, ale jestli chceš nový šamanský portrét, nemůžu sloužitJ.F.Payne wrote:Někdo kdo hraje Hearthstone? Je to něco jako magicy, ale lepší a z WOWka.
Potřebuju zrekrutovat novýho kámoše: https://battle.net/recruit/LHDHN57PJR?b ... &s=HS&m=pc
Hearthstone bych být tebou moc nerozjížděl. Jak znám tvé RP zaměření, možná by se ti mohla víc líbit tahle hra https://www.playgwent.com/en.J.F.Payne wrote:Někdo kdo hraje Hearthstone? Je to něco jako magicy, ale lepší a z WOWka.
Potřebuju zrekrutovat novýho kámoše: https://battle.net/recruit/LHDHN57PJR?b ... &s=HS&m=pc
Nalkanar wrote:Někdo má nějaké zkušenosti s Wurm Online?
A zda má smysl zkoušet Life is Feudal?
Případně něco v podobném stylu
Ano...je lepší si počkat (pokud tedy člověk nemá čas aktivně podpořit vývojáře hlášeními). Některé bugy opravdu hru dost znepříjemňují ale s Dev týmem je skvělá domluva. Jsou i komunitní eventy kvůli hlášení texturových chyb. Na posledním jsme byli 4 (jeden po chvíli musel do práce) a za večer jsme nahlásili přes 150 chybových textur a bugu (například stromy rostou ze skály, vznášející se tráva, částečně chybějící textura skal).Zeerit wrote:Ten Black Death mě taky zaujal, ale ještě si počkám