Page 60 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:54 11. May 2016
by Molly23
Elite Dangerous :oops:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:23 11. May 2016
by Nalkanar
pavad wrote:SolidWorks
:lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:35 11. May 2016
by sandoftime
kokosak wrote:Ty dvě maj společnýho tak to, že je to z pohledu vlastní postavy a střílíš ;)
Ano, ty dvě a všechny ostatní střílečky na trhu. Je toděsně různorodej žánr.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:36 11. May 2016
by KaTo
sandoftime wrote:
kokosak wrote:Ty dvě maj společnýho tak to, že je to z pohledu vlastní postavy a střílíš ;)
Ano, ty dvě a všechny ostatní střílečky na trhu. Je toděsně různorodej žánr.
Nemáš fantazii!! :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:03 11. May 2016
by RainMan
Warface - PVE co-op only

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:45 13. Jul 2016
by J.F.Payne
Někdo kdo hraje Hearthstone? Je to něco jako magicy, ale lepší a z WOWka.

Potřebuju zrekrutovat novýho kámoše: https://battle.net/recruit/LHDHN57PJR?b ... &s=HS&m=pc

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:59 13. Jul 2016
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Někdo kdo hraje Hearthstone? Je to něco jako magicy, ale lepší a z WOWka.

Potřebuju zrekrutovat novýho kámoše: https://battle.net/recruit/LHDHN57PJR?b ... &s=HS&m=pc
Barbar321 je tam, jestli budeš mít zájem, ale jestli chceš nový šamanský portrét, nemůžu sloužit :wink:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:51 13. Jul 2016
by Goran
J.F.Payne wrote:Někdo kdo hraje Hearthstone? Je to něco jako magicy, ale lepší a z WOWka.

Potřebuju zrekrutovat novýho kámoše: https://battle.net/recruit/LHDHN57PJR?b ... &s=HS&m=pc
Hearthstone bych být tebou moc nerozjížděl. Jak znám tvé RP zaměření, možná by se ti mohla víc líbit tahle hra https://www.playgwent.com/en.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:44 25. Jul 2016
by Nalkanar
Někdo má nějaké zkušenosti s Wurm Online?
A zda má smysl zkoušet Life is Feudal?
Případně něco v podobném stylu :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:53 25. Jul 2016
by Paulus
Nalkanar wrote:Někdo má nějaké zkušenosti s Wurm Online?
A zda má smysl zkoušet Life is Feudal?
Případně něco v podobném stylu :)


S wurm online zkušenost mám. Je to super ale jak si nebudeš platit prémium a věnovat tomu hooooodne času tak nedoporucuji. To spíš Wurm Unlimited kde si můžeš pustit vlastni server.

//Edit: Můžeš si samozřejmě na takovém vlastním serveru nastavit rychlost sklil gainu, dobu trvání akce (kutání, řezání, farmaření a pod.)

Jinak teď hraju The Black Death ale je to hodně EA přístup s mnoha bugy a a zatím i docela málo obsahu ale nápad z období temna a moru bez magie je super.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 06:35 26. Jul 2016
by soul1
s Wurmem souhlasím s Paulusem.
Life is Feudal je stále v tuhle chvily naprosto nehratelny.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:26 26. Jul 2016
by Zeerit
Ten Black Death mě taky zaujal, ale ještě si počkám :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:42 26. Jul 2016
by Paulus
Zeerit wrote:Ten Black Death mě taky zaujal, ale ještě si počkám :)
Ano...je lepší si počkat (pokud tedy člověk nemá čas aktivně podpořit vývojáře hlášeními). Některé bugy opravdu hru dost znepříjemňují ale s Dev týmem je skvělá domluva. Jsou i komunitní eventy kvůli hlášení texturových chyb. Na posledním jsme byli 4 (jeden po chvíli musel do práce) a za večer jsme nahlásili přes 150 chybových textur a bugu (například stromy rostou ze skály, vznášející se tráva, částečně chybějící textura skal).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:48 26. Jul 2016
by Molly23
Taky vlastním Black Death. Hrozně mi to začalo padat, tak jsem se na to nějak vybodl.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:51 26. Jul 2016
by pavad
Stellaris - kdyz je cas a vukol chladno (pocitac zacne nehezky topit).