Page 60 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:12 15. May 2012
by Bahnak
...hm, tak zase sám do knajpy...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:49 15. May 2012
by Miell
Bahnak wrote:...hm, tak zase sám do knajpy...
Tak pojď s námi v sobotu do ZOO.. kněžku máš na pozorování tučňáků zamluvenou :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:05 15. May 2012
by Bahnak
Kdybych nebyl v Jihlavě tak bych šel...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:36 16. May 2012
by Miell
Tak jak? Vidí někdo reálně tu sobotu?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:55 16. May 2012
by Molly23
asi já hele... uvidíme co finance :), ale fakt nevím nevím no.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:57 17. May 2012
by Miell
Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:02 17. May 2012
by Molly23
Ale jo, vyšák by snad mohl být ok! Tam tolik neutratím :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:18 17. May 2012
by Absinthorix
Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky :)
To zní dobře! Do dvou bych se mohl stihnout dospat 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:35 17. May 2012
by -darkvision-
Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky :)

na Zoo je moc zima ještě :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:51 17. May 2012
by J.F.Payne
V sobotu můžu dorazit, ale až po třetí, spíš čtvrté hodině.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:54 17. May 2012
by Molly23
Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku :), kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!

Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:58 17. May 2012
by Miell
-darkvision- wrote:
Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky :)

na Zoo je moc zima ještě :)
Spíš mi přijde, že to byla lokace s nevhodným spawnem :biggrin: :twisted:
A nevadí, že dorazíte později.. jen minimálně já a holky budeme muset odjet tak okolo půl šestý :ewink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:59 17. May 2012
by J.F.Payne
Molly23 wrote:Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku :), kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!
Ty tomu říkáš MUZIKA?! :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:04 17. May 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:
Molly23 wrote:Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku :), kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!
Ty tomu říkáš MUZIKA?! :wall:
Ano říkám, jako muzikant si to dovoluji označit za muziku a dokonce za jeden z instrumentálně náročnějších žánrů a není to žádná prdel to zahrát. Rád si o muzice s tebou promluvím, jen bych ale nerad zaspamoval toto vlákno. Můžeš mi třeba do PM napsat proč to nepovažuješ za muziku :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:53 17. May 2012
by mandos
Já bych se taky mohl snad ukázat na Vyšáku v sobotu :)