Page 60 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:12 15. May 2012
by Bahnak
...hm, tak zase sám do knajpy...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:49 15. May 2012
by Miell
Bahnak wrote:...hm, tak zase sám do knajpy...
Tak pojď s námi v sobotu do ZOO.. kněžku máš na pozorování tučňáků zamluvenou

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:05 15. May 2012
by Bahnak
Kdybych nebyl v Jihlavě tak bych šel...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:36 16. May 2012
by Miell
Tak jak? Vidí někdo reálně tu sobotu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:55 16. May 2012
by Molly23
asi já hele... uvidíme co finance

, ale fakt nevím nevím no.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:57 17. May 2012
by Miell
Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:02 17. May 2012
by Molly23
Ale jo, vyšák by snad mohl být ok! Tam tolik neutratím

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:18 17. May 2012
by Absinthorix
Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky

To zní dobře! Do dvou bych se mohl stihnout dospat

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:35 17. May 2012
by -darkvision-
Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky

na Zoo je moc zima ještě

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:51 17. May 2012
by J.F.Payne
V sobotu můžu dorazit, ale až po třetí, spíš čtvrté hodině.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:54 17. May 2012
by Molly23
Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku

, kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:58 17. May 2012
by Miell
-darkvision- wrote:Miell wrote:Hmmm. ZOO se nějak nechytá.. co Vyšehrad? V sobotu tak od dvou, abysme tam mohli vzít i přítelíčky

na Zoo je moc zima ještě

Spíš mi přijde, že to byla lokace s nevhodným spawnem

A nevadí, že dorazíte později.. jen minimálně já a holky budeme muset odjet tak okolo půl šestý

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:59 17. May 2012
by J.F.Payne
Molly23 wrote:Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku

, kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!
Ty tomu říkáš MUZIKA?!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:04 17. May 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Molly23 wrote:Já pak na večer mizím do EXIT-USu, mám tam prácičku

, kdo by si chtěl poslechnout kvalitní thrashovou muziku, tak můžete se mnou!
Ty tomu říkáš MUZIKA?!

Ano říkám, jako muzikant si to dovoluji označit za muziku a dokonce za jeden z instrumentálně náročnějších žánrů a není to žádná prdel to zahrát. Rád si o muzice s tebou promluvím, jen bych ale nerad zaspamoval toto vlákno. Můžeš mi třeba do PM napsat proč to nepovažuješ za muziku

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:53 17. May 2012
by mandos
Já bych se taky mohl snad ukázat na Vyšáku v sobotu
