Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Volby

Post by pavad »

Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Porad se nemohu rozhodnout, zda jsi troll tak extremnich kvalit - nebo zda to myslis vazne! :O
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Jasně, že je to k pláči, ale jak říkal jistý mravenec Ezopovi...seš moc velkej pesimista, v každým marastu si musíš najít něco pozitivního.
Kalous sice bude dál chrochtat u koryta a kálet na voliče, ale aspoň mu do toho koryta nebude "jeho" prezident kydat med a strdí, ale pepř a piliny. A na ty škleby je třeba se těšit! Pozitivum :wall: .
P.S.
Ezop a mravenec
Jednou z lesa domů se nesa, moudrý Ezop.
Potkal brabce, který brabence málem sezob.
Brabenec se chechtá, Ezop se ho hned ptá:
čemu že se na trávě v lese právě řechtá ?

Já povídá, brabenec se taky rád hlasitě chechtám
chechtám když pupenec s kyselinou leptám.
Vím, totiž ten brabenec, mravenečník, že se mě neptá,
neptá, pozře mne ať se chechtám, nechechtám.

R: Kampak by to došlo třeba s pouhou pondravou,
kdyby měla plakat, že je ptačí potravou.
Ty, ač nejsi brabenec, se taky rád hlasitě chechtej,
chechtej a na svou bídu si nezareptej!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Volby

Post by Grin »

pavad wrote:
Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Porad se nemohu rozhodnout, zda jsi troll tak extremnich kvalit - nebo zda to myslis vazne! :O
Rekl bych, ze se zde snazim sebe prezentovat jako pravicoveho volice, ktereho serou tyhle pseudopravicove strany jako TOP 09 a i ODS (a lidi je predstavujici -Kalousek,Swarz , Necas), protoze pojem pravicova politika poslali nekam do p..... . Dale mne serou media, co prave tvrdi o vyse zminovanych, ze to je pravice a v neposledni rade lidi, co si to dle medii tez mysli( To jsou ti, co jsou presvedceni , ze když volili Swarze, ze volili pravičáka ).
Socani a spol mne nezajimaj neb jejich ideologie jde mimo mne.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Volby

Post by Barbar321 »

Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: Volby

Post by Grin »

Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:
Politika je nesmrtelna, navic budou dalsi volby a dalsi a dalsi a dalsi :lol:
Hele ber tohle jako alternativu pro lidi, co nechodej moc do hospod :lol:
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. ...
Kecy! :twisted: Boj o koryta nikdy nekončí!! :D :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Volby

Post by kucik »

Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

kucik wrote:Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)
Image


:twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Volby

Post by Barbar321 »

kucik wrote:Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)
...však to byl můj první příspevek na toto téma. Takže se dá říct, že se mi dařilo ho skvěle ignorovat. (někdy mi ale cukaly prstíky, abych rychle a rázně reagoval na nějaký příspěvek. Odolal jsem :lol: )
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:
Image
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Volby

Post by -darkvision- »

Aspon tu maj holky na co koukat :lol:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Volby

Post by Hafen »

Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.

V pohode, kdyz se tohle stane, muze te tesit ze pak CSSD bude mit jako ODS pet set procent v dalsich volbach. Aspon se nam vyprofiluje levice a strana hodnotama skutecne odpovidajici socialni demokracii ne jen nazvem (KSCM) a mozna i prijde ta tvoje skutecna pravice.

Ale ja budu optimista a verit ze tentokrat si to socani neposerou a nepujdou s pseudopravici, ani pseudostredem (kam vitr tam plast kdu).

Dokud tam budou lidi jako Klaus, Zeman, Necas, Kalousek, Peak a dalsi nikdy se nic nezmeni. Schwarca nezminuji, ten jen delat uzitecnyho idiota a krovi Kalouskovi - i kdyz toho masla ma na hlave stejne jako Zeman.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Volby

Post by Hafen »

J.F.Payne wrote:bohaté a chudé máš v každé kultuře, v každé civilizaci, v každé známé lidské společnosti. I oslavovaní indiáni mají v kmenech různou hierarchii a jiná "majetková práva". Každému podle jeho potřeb, ó ano, ale náčelník Komančů a rada starších mají jisté výsady...

Mimochodem, milionář je dneska každej, kdo má ve městě byt nebo na venkově barák.
Kdysi, neni to tak davno, si bohati mysleli jak na ne nikdo nema. Jenze zapomneli, ze jestli si chteji sve bohatstvi uchovat, musi se mit vetsina jejich poddanych aspon prijatelne. No tak jim to pripomneli(1989) a nejednou (1917), a vysledkem bylo nekolik let valek a pobijeni onech bohatych, kteri byli radi kdyz zachranili hole zivoty :wink:

Z chudych se staly bohaci a z bohacu chudi. Nikdo neni nedotknutelny a nici pozice neni neotresitelna :biggrin:

My v takove situaci jeste nejsme, ale co neni muze byt. Jen pripominka - to co stacilo poddanemu v osmanctem stoleti zdaleka nestaci mestanovi 21teho stoleti. Stejne tak bod, kdy by african drzel hubu a makal (v podstate jen za dolar denne) je mnohonasobne za bodem kdy by evropan rekl "dost". Duvodu proc by mel zamestnanec dostat dobry plat je mnohem vic, nez tento. V zahranici to vetsina firem chape (a mam namysli zapad s kterym se CR srovnana), u nas je zatim snaha drzet mzdy tak nizko jak jen to jde, a vysledkem je ze kdyz zamestnanec onemocni, chodi nemocny do prace nebo si bere dovolenou, na nemocenske by totiz musel zrat hlinu po zaplaceni bydleni a veci s tim spojenych. Cest vyjimkam, ktere jsou vzacne. Kdyz uz u nas podnikatel neokrada stat na danich, nekorumpuje, mzdy plati vcas a nedava jen minimalni mzdu stanovenou zakonem, jedna se skoro o maly zazrak vicemene i proto ze soucasny stat takovym podnikatelum porad haze klacky pod nohy.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Volby

Post by Krysak »

Ahoj,
jsem doma předčasně.
1. Ma předpověd selhala, nestává se mi to často. Lidé jsou ohledne negativní reklamy odolnější než jsem si myslel.
2. Nemyslel jsem si, že je nekdo takovej idiot, aby knížovu interpretaci Benešových dekretů pochopil zcela špatně, aby to vyhovovalo protistraně. Zde je videt jak tenký led to je.
3. Zajimalo by mne, zda negativní kampan spise odradila volice zemana, nebo kníži.
4. Doufám, že to dá zeman pekne socanům sežrat a zatočí s jejich preferencemi, zatim to vypadá, že spíš podkuřuje.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Krysak wrote:Ahoj,
jsem doma předčasně.
1. Ma předpověd selhala, nestává se mi to často. Lidé jsou ohledne negativní reklamy odolnější než jsem si myslel.
2. Nemyslel jsem si, že je nekdo takovej idiot, aby knížovu interpretaci Benešových dekretů pochopil zcela špatně, aby to vyhovovalo protistraně. Zde je videt jak tenký led to je.
3. Zajimalo by mne, zda negativní kampan spise odradila volice zemana, nebo kníži.
4. Doufám, že to dá zeman pekne socanům sežrat a zatočí s jejich preferencemi, zatim to vypadá, že spíš podkuřuje.
add 0) Doma jo? ...na tebe se taky vztahuje Klausova milost? :twisted: :mrgreen:
add 1) Negativní reklamu dělaly oba tábory. Až na ten poměr. Takže plichta. Zeman na ní neměl moc prostoru v médiích, ale za to ji "osobně" využíval do mrtě. Karel ji pro změnu měl všude, ale "osobně" se držel zkrátka.
add 2) Rakušák se švýcarským občanstvím kandidující na českého prezidenta by to měl mít kua srovnaný :lol: , co z úst a v jaký formě (zvlášť u choulostivých témat) vypustí.
add 3) Vzhledem k tomu, že negativní kampaň médií byla jednoznačně v režii "proknížecích mediálních *censored :mrgreen: *" (*od oka obsah cca 8 článků článků* - 4x jak je MZ fuj, 2x jak je KS super, 1x jak je KS fuj, 1x porovnávající oba (fuj :D ))
add 4) Dávám bolševikovi +/- půl roku, aby se vybarvil (btw - pamatujete na Bártu s Jonem? :wink: ), zatím budu jen sledovat klasický politický prázdný žvásty. Až přijde na skutky (a podpisy) uvidíme, odkud vítr povane.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked