Page 60 of 66

Re: Volby

Posted: 13:18 31. Jan 2013
by pavad
Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Porad se nemohu rozhodnout, zda jsi troll tak extremnich kvalit - nebo zda to myslis vazne! :O

Re: Volby

Posted: 13:23 31. Jan 2013
by KaTo
Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Jasně, že je to k pláči, ale jak říkal jistý mravenec Ezopovi...seš moc velkej pesimista, v každým marastu si musíš najít něco pozitivního.
Kalous sice bude dál chrochtat u koryta a kálet na voliče, ale aspoň mu do toho koryta nebude "jeho" prezident kydat med a strdí, ale pepř a piliny. A na ty škleby je třeba se těšit! Pozitivum :wall: .
P.S.
Ezop a mravenec
Jednou z lesa domů se nesa, moudrý Ezop.
Potkal brabce, který brabence málem sezob.
Brabenec se chechtá, Ezop se ho hned ptá:
čemu že se na trávě v lese právě řechtá ?

Já povídá, brabenec se taky rád hlasitě chechtám
chechtám když pupenec s kyselinou leptám.
Vím, totiž ten brabenec, mravenečník, že se mě neptá,
neptá, pozře mne ať se chechtám, nechechtám.

R: Kampak by to došlo třeba s pouhou pondravou,
kdyby měla plakat, že je ptačí potravou.
Ty, ač nejsi brabenec, se taky rád hlasitě chechtej,
chechtej a na svou bídu si nezareptej!

Re: Volby

Posted: 13:41 31. Jan 2013
by Grin
pavad wrote:
Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.
Porad se nemohu rozhodnout, zda jsi troll tak extremnich kvalit - nebo zda to myslis vazne! :O
Rekl bych, ze se zde snazim sebe prezentovat jako pravicoveho volice, ktereho serou tyhle pseudopravicove strany jako TOP 09 a i ODS (a lidi je predstavujici -Kalousek,Swarz , Necas), protoze pojem pravicova politika poslali nekam do p..... . Dale mne serou media, co prave tvrdi o vyse zminovanych, ze to je pravice a v neposledni rade lidi, co si to dle medii tez mysli( To jsou ti, co jsou presvedceni , ze když volili Swarze, ze volili pravičáka ).
Socani a spol mne nezajimaj neb jejich ideologie jde mimo mne.

Re: Volby

Posted: 13:44 31. Jan 2013
by Barbar321
Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:

Re: Volby

Posted: 13:47 31. Jan 2013
by Grin
Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:
Politika je nesmrtelna, navic budou dalsi volby a dalsi a dalsi a dalsi :lol:
Hele ber tohle jako alternativu pro lidi, co nechodej moc do hospod :lol:

Re: Volby

Posted: 13:49 31. Jan 2013
by KaTo
Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. ...
Kecy! :twisted: Boj o koryta nikdy nekončí!! :D :lol: :lol: :lol:

Re: Volby

Posted: 13:54 31. Jan 2013
by kucik
Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)

Re: Volby

Posted: 13:58 31. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)
Image


:twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Volby

Posted: 14:15 31. Jan 2013
by Barbar321
kucik wrote:Aspoň je to v jednom topicu, kterej může každej ignorovat a ne všude možně ve spamu ;)
...však to byl můj první příspevek na toto téma. Takže se dá říct, že se mi dařilo ho skvěle ignorovat. (někdy mi ale cukaly prstíky, abych rychle a rázně reagoval na nějaký příspěvek. Odolal jsem :lol: )

Re: Volby

Posted: 14:58 31. Jan 2013
by Absinthorix
Barbar321 wrote:Lidi, volby skončily. Tohle není politická aréna.

Co takhle celý vlákno uzavřít? :lol: :shock: :lol:
Image

Re: Volby

Posted: 15:02 31. Jan 2013
by -darkvision-
Aspon tu maj holky na co koukat :lol:

Re: Volby

Posted: 01:06 01. Feb 2013
by Hafen
Grin wrote:Nevim, co je k smichu, spis to je smutny. Nehlede na to, ze bych se vsadil, ze dalsi vlada bude CSSD + Top 09 + mozna nejaka nova(staronova) stranička, co se prodre do snemovny, takze vize budoucnosti zas nahovno, hlavne ze Kalousek bude zas u moci.

V pohode, kdyz se tohle stane, muze te tesit ze pak CSSD bude mit jako ODS pet set procent v dalsich volbach. Aspon se nam vyprofiluje levice a strana hodnotama skutecne odpovidajici socialni demokracii ne jen nazvem (KSCM) a mozna i prijde ta tvoje skutecna pravice.

Ale ja budu optimista a verit ze tentokrat si to socani neposerou a nepujdou s pseudopravici, ani pseudostredem (kam vitr tam plast kdu).

Dokud tam budou lidi jako Klaus, Zeman, Necas, Kalousek, Peak a dalsi nikdy se nic nezmeni. Schwarca nezminuji, ten jen delat uzitecnyho idiota a krovi Kalouskovi - i kdyz toho masla ma na hlave stejne jako Zeman.

Re: Volby

Posted: 01:27 01. Feb 2013
by Hafen
J.F.Payne wrote:bohaté a chudé máš v každé kultuře, v každé civilizaci, v každé známé lidské společnosti. I oslavovaní indiáni mají v kmenech různou hierarchii a jiná "majetková práva". Každému podle jeho potřeb, ó ano, ale náčelník Komančů a rada starších mají jisté výsady...

Mimochodem, milionář je dneska každej, kdo má ve městě byt nebo na venkově barák.
Kdysi, neni to tak davno, si bohati mysleli jak na ne nikdo nema. Jenze zapomneli, ze jestli si chteji sve bohatstvi uchovat, musi se mit vetsina jejich poddanych aspon prijatelne. No tak jim to pripomneli(1989) a nejednou (1917), a vysledkem bylo nekolik let valek a pobijeni onech bohatych, kteri byli radi kdyz zachranili hole zivoty :wink:

Z chudych se staly bohaci a z bohacu chudi. Nikdo neni nedotknutelny a nici pozice neni neotresitelna :biggrin:

My v takove situaci jeste nejsme, ale co neni muze byt. Jen pripominka - to co stacilo poddanemu v osmanctem stoleti zdaleka nestaci mestanovi 21teho stoleti. Stejne tak bod, kdy by african drzel hubu a makal (v podstate jen za dolar denne) je mnohonasobne za bodem kdy by evropan rekl "dost". Duvodu proc by mel zamestnanec dostat dobry plat je mnohem vic, nez tento. V zahranici to vetsina firem chape (a mam namysli zapad s kterym se CR srovnana), u nas je zatim snaha drzet mzdy tak nizko jak jen to jde, a vysledkem je ze kdyz zamestnanec onemocni, chodi nemocny do prace nebo si bere dovolenou, na nemocenske by totiz musel zrat hlinu po zaplaceni bydleni a veci s tim spojenych. Cest vyjimkam, ktere jsou vzacne. Kdyz uz u nas podnikatel neokrada stat na danich, nekorumpuje, mzdy plati vcas a nedava jen minimalni mzdu stanovenou zakonem, jedna se skoro o maly zazrak vicemene i proto ze soucasny stat takovym podnikatelum porad haze klacky pod nohy.

Re: Volby

Posted: 11:22 01. Feb 2013
by Krysak
Ahoj,
jsem doma předčasně.
1. Ma předpověd selhala, nestává se mi to často. Lidé jsou ohledne negativní reklamy odolnější než jsem si myslel.
2. Nemyslel jsem si, že je nekdo takovej idiot, aby knížovu interpretaci Benešových dekretů pochopil zcela špatně, aby to vyhovovalo protistraně. Zde je videt jak tenký led to je.
3. Zajimalo by mne, zda negativní kampan spise odradila volice zemana, nebo kníži.
4. Doufám, že to dá zeman pekne socanům sežrat a zatočí s jejich preferencemi, zatim to vypadá, že spíš podkuřuje.

Re: Volby

Posted: 11:48 01. Feb 2013
by KaTo
Krysak wrote:Ahoj,
jsem doma předčasně.
1. Ma předpověd selhala, nestává se mi to často. Lidé jsou ohledne negativní reklamy odolnější než jsem si myslel.
2. Nemyslel jsem si, že je nekdo takovej idiot, aby knížovu interpretaci Benešových dekretů pochopil zcela špatně, aby to vyhovovalo protistraně. Zde je videt jak tenký led to je.
3. Zajimalo by mne, zda negativní kampan spise odradila volice zemana, nebo kníži.
4. Doufám, že to dá zeman pekne socanům sežrat a zatočí s jejich preferencemi, zatim to vypadá, že spíš podkuřuje.
add 0) Doma jo? ...na tebe se taky vztahuje Klausova milost? :twisted: :mrgreen:
add 1) Negativní reklamu dělaly oba tábory. Až na ten poměr. Takže plichta. Zeman na ní neměl moc prostoru v médiích, ale za to ji "osobně" využíval do mrtě. Karel ji pro změnu měl všude, ale "osobně" se držel zkrátka.
add 2) Rakušák se švýcarským občanstvím kandidující na českého prezidenta by to měl mít kua srovnaný :lol: , co z úst a v jaký formě (zvlášť u choulostivých témat) vypustí.
add 3) Vzhledem k tomu, že negativní kampaň médií byla jednoznačně v režii "proknížecích mediálních *censored :mrgreen: *" (*od oka obsah cca 8 článků článků* - 4x jak je MZ fuj, 2x jak je KS super, 1x jak je KS fuj, 1x porovnávající oba (fuj :D ))
add 4) Dávám bolševikovi +/- půl roku, aby se vybarvil (btw - pamatujete na Bártu s Jonem? :wink: ), zatím budu jen sledovat klasický politický prázdný žvásty. Až přijde na skutky (a podpisy) uvidíme, odkud vítr povane.