Page 60 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:34 20. Jul 2009
by Žorž
Děkuju anonymnímu správci (DenGrassemu?) debatujícíh lidiček a karathského vyvolávače za to, že reagují na světové dění. Velice mile mne překvapilo, že SKUTEČNĚ ivorští štamgasti rozebírali obsah mého nedávného questu.

Re: Poděkování
Posted: 08:54 20. Jul 2009
by Godried
LDamian wrote:Chci poděkovat Žoržovi za hraní mrtvé kočky.
Dále chci poděkovat za Gotriedovi za to, že nás špehuje.
Tez vam vsem velky dik za spestreni hry

Re: Poděkování
Posted: 23:48 20. Jul 2009
by Hacanus
Chci timhle "podekovat" vsem zucastnenym hracum podtemna za skazeni celeho vecera...prepadeni bez jakehokoliv rp to je teda pekne...hlavne dyz je clovek chvilicku afk pak se vrati k pocitaci a uz je temer mrtvy bez moznosti udelat cokoliv....takze diky za stracene expy i "paradni " herni zazitek

Re: Poděkování
Posted: 00:03 21. Jul 2009
by jachyra
Ja ďakujem hlavne za možnosť, splniť si svoj sen, ktorý mám od prvého dňa hrania na Thalii = keď som stretla Bersiho
Jednoducho a stručne, fakt ďakujem za možnosť vrátiť Bersimu devast

kľudne obetujem i nabudúce xp a pád pod lvl, ale toto fakt za to stálo
Bersi, máš u mňa pivo na zraze ...
Cairon ... ty tiež.
A ešte jedno veľké fakt veľmi veľké poďakovanie spoluhráčom: Fallionovi, Asshen Shugarrovi, Kermanšáhovi Salífovi, Carcarothovi, dedovi Gotriedovi za skutočne úžasnú hru, pekný strategický postup, opatrné jednanie, ako skutočne IC má byť, pomalý postup, žiadne hŕŕ vpred

Nečakala som tak peknú bojovú výpravu, ale toto fakt za to stálo.
Rada s vami kedykoľvek znova zahrám, ste úžasní hráči
to podtemnáci: skláňam pred vami, v živote som neverila, že uvidím také boosty

Re: Poděkování
Posted: 07:45 21. Jul 2009
by Hacanus
Navzdory zakonceni cele vypravy kere mne fakt dojalo musim podekovat Kore, Fallovi, Carthymu, Gotriedovi i Karmimu za skvele rp pocas cele vypravy melo to napeti i atmosferu, ale kdybych byl vedel ze to podtemnaci takhle zmrsi tak bych si to byl asi dvakrat rozmyslel.
Re: Poděkování
Posted: 09:22 21. Jul 2009
by Godried
Tez se pripojim s podekovanim Kore, Fallionovi, Asshen Shugarrovi, Kermanšáhovi Salífovi, Carcarothovi za dobrodruznou vypravu ve ktere nechybel smich ani napeti, opravdu sem si to s vami uzil a i pres ten konec to za to stalo
Vzlastni dik Bersimu a dalsim, ze opet nezlamali....
Re: Poděkování
Posted: 10:10 21. Jul 2009
by ATom
Já chci podekovat Koře, Fallionovi,Gotriedovi, Carcarrothovi, Asshenovi za výpravu do podtemna. Moje první zkušenost z podtemňáky, nic moc

Re: Poděkování
Posted: 10:25 21. Jul 2009
by darkpriest
Aby tu neděkovala je hodná strana.

Chtěl bych poděkovat silám zla. Často se neloguji, ale včera byl celý večer parádní. Krásna výprava zakončená pronásledováním a zmasakrováním opovážlivců z povrchu v podtemnu. Což sem ani nečekal, že bude tak snadné vzlhledem k jejich počtu a ooc sem celkem počítal, že nám dají na frak

.
Je mi líto ztrát povrchňanů co se týče xp

, ale na druhou stranu jsem rád, že jsme zachovaly image podtemna jako smrtelně nebezpečného místa přesto, že počet hráčů v podtemnu zkomírá..
Re: Poděkování
Posted: 10:45 21. Jul 2009
by Dark_Sidius
Hlavně, že ses mohl v afk běhat, to jsem ještě neviděl.

Pokud někdo jde do Podtemna a nepočítá s bojem, tak je to blázen a nebo neví, co Podtemno je... Měli jste viditelnou přesilu, okamžitý útok byl jasná volba, aby vaši mágové nestihli kouzlit. Naposledy když jsem potkal tvojí postavu, tak si se hned začal boostit, i když jsem na tebe mluvil, takže si nech řeči od cesty...
Hlavně chci poděkovat všem z Podtemna za celovečerní hru, DM za možnost bojovat s nebezpečným soupeřem namísto nahánění jednotlivců a povrchu za adrenalinový souboj.

Re: Poděkování
Posted: 12:57 21. Jul 2009
by Hacanus
To DarkSidius: odskocil sem na wc na 2 minuty este sem to i psal ostatnim v parte asi za minutu sem uz slysel zvuky boje kdyz sem kouknul na monitor vidim kyselinovy dest a dva naboostene drowy jak na mne utoci, mam pulku zivotu a pomalu celej zbytek party v podsveti - toz bajecna situace, myslim tze by ses taky tesil byt v me pozici..a k tomu predchazejicimu stretu - mohl sem te sundat tam na miste misto toho sem te nechal byt a sel sem ven z jeskyne, nechapu souvis.
BTW kdyz postava jen tak stoji a zacne se hejbat az kdyz ma pulku hp v prdeli to se ti divne nezdalo...nevadi mam pouceni na priste.
Re: Poděkování
Posted: 13:16 21. Jul 2009
by Cairon
Tak aby tu neděkovali jen hráči...
Chtěl bych poděkovat Všem , kteří včera měli trpělivost a chápali že nemůžu být hned a všude. Jen pro představu byl jsem sám na 30 postav a bylo to OPRAVDU rušných sedum hodin v kuse. Jen pro zajímavost: Musel jsem stihnout změny šatů u třech postav , dokončit quest v Azurové věži co ucpal celé patro sumony , questík pro trpoše s upírkou a čerstvmi srdci , porod dvou nových tieflingů do světa , quest s proměnou postavy z impíka na kobolda , vyřešit Issabelu u krejčího bažině , vyřešit Kostivala a jeho problém se strážemi v obchodě , paladinovu modlitbu , vyčištění pěti lokací od masa a kůží po nějakém "skvělém hráči" co si jen honil skill stahování (koho nachytám , že tohle dělá , natrénuji si tenhle skill já na něm

) no a jako bonbónek na konec poslat proti sobě dvě epické armády tak aby se potkali na stylovém bitevním poli...Ufff
Tak ještě jednou díky za trpělivost , opravdu jsem se snažil být všude a snad někteří těch pár minut čekání vydrželi bez trvalého psychického traumatu

Re: Poděkování
Posted: 14:00 21. Jul 2009
by Czech_Luthor
Chci poděkovat povrchnákum za tu včerejší výpravu, ale bohužel jak tu někdo píše, opět druhá situace s Berserkerovou partou, opět smrt bez RP předtím, což je jediné čeho jsem litoval, jinak jsem opravdu rád, že se taková pěkná RP cesta do podtemna povedla, tudíž děkuju Asshenovi, dědovi Gotriedovi, Koře, Salífovi a Carcarothovi.
Re: Poděkování
Posted: 14:09 21. Jul 2009
by G14
TO DM Cairon: tak tomu rikam fofr
kdybych vedela ze zvladas i nemozny,tak v tom Murgondu budu jeste ted a s krejcim si Isabell da treba i lahvinku vinecka nez ji ten ramenatej manik u dveri pusti ven

Re: Poděkování
Posted: 15:31 21. Jul 2009
by kucik
Pokud se chcete hádat a osočovat se ze špatné hry, tak jinde. Sem to opravdu nepatří.
Re: Poděkování
Posted: 18:11 21. Jul 2009
by melvik
kucik wrote:Pokud se chcete hádat a osočovat se ze špatné hry, tak jinde. Sem to opravdu nepatří.
tento post cos napsal bude treba kuciku smazat, protozes nikomu nepodekoval. Dekuji vsem za pozornost
