Page 7 of 7

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 14:53 02. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Nehlede na to, ze ses videt pekne pro ostatni, coz urcite spravnej lovec neudela :wink:
no vecinou pak sam vidis este veci ho*no...co takhle rozebrat problematiku panenky a ocni bulvy komplet?....uz so moc nepamatuju..

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 17:05 02. Feb 2008
by RES
Ale jiste ze pri lovu je clovek videt kdyz beha jako svetluska :lol: Jen to zver bude pasit nejsem uplne blbej kdyz mam par tech lovu za sebou i v realu :roll: Ale na lov se neda jit vzdy zda nesviti mesic tak chytnes leda tak nejakou vetev do oka pri prodirani se lesem jen tu pisu pro ty spravne hrace RP kdyz behaji noc co noc a s louci neni videt nikdo jako s infra brejlema :wink: Je to jen takovej postrech kdyz tu nekomu vadi presun beham :roll:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 17:33 02. Feb 2008
by Daanri
heh nedavno som absolvoval pochod v lese s louci v noci. Poviem vam, ze tam louc mi totalne vadila, viac ma oslepovala ako mi osvetlovala cestu. Bez nej som videl lepsie.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 17:41 02. Feb 2008
by steel_martin
Pravda... k čemu louč. Navrhuji všem rasám, co nemají aspoň vidění za špatného osvětlení, v noci - 2 do útoku a - 5 do všímavosti. Tyto nešvary se zapálením louče neutralizují.

Uvidíte kolik lidí v noci poběží zapálit Olympský oheň 8)

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 17:45 02. Feb 2008
by cmon
steel_martin wrote:Pravda... k čemu louč. Navrhuji všem rasám, co nemají aspoň vidění za špatného osvětlení, v noci - 2 do útoku a - 5 do všímavosti.
Je tam sice psáno vidění za špatného osvětlení, ale vidí jen postava, hráč aby něco viděl si tu louč musí zapálit :lol: . Chudáci moji trpaslíčci odsoudíš je na smrt :lol:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:19 02. Feb 2008
by Kiri
distancuju se z toodle topicu....v pousti vidim i v noci...az budu nekde kde to bude neprimerene a budu mit argument tak se vohlasim :twisted:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:45 02. Feb 2008
by Krata
Tak v pouští jo? hmm *píše si* tak sem zas o krok blíže abych tě našel :twisted:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 22:02 02. Feb 2008
by Kiri
Krata wrote:Tak v pouští jo? hmm *píše si* tak sem zas o krok blíže abych tě našel :twisted:
hh na tebe tam bude porat dost svetla.....taham sebou klacek s ohnem zvany pochoden

Pro ty, co nosej oochodeň a vadí jim to

Posted: 00:00 03. Feb 2008
by monstera
Za drobný obolus vám okouzlím některý předmět nebo součást oblečení ( prstýnek, čepici, zbraň a pod ) tak, aby svítila
Sandra Ztruhly, toho času u Ivory a okolí

Re: Pro ty, co nosej oochodeň a vadí jim to

Posted: 00:10 03. Feb 2008
by Kiri
monstera wrote:Za drobný obolus vám okouzlím některý předmět nebo součást oblečení ( prstýnek, čepici, zbraň a pod ) tak, aby svítila
Sandra Ztruhly, toho času u Ivory a okolí
OOC nereaguju...prijed lodi a napis to na nastenku ;-) :D

Re: Pro ty, co nosej oochodeň a vadí jim to

Posted: 00:48 03. Feb 2008
by monstera
[
OOC nereaguju...prijed lodi a napis to na nastenku ;-) :D[/quote]

to víš, kvůli pár zlatkám se budu někam trmácet - copak tam u vás nemáte klerika ?

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 00:58 03. Feb 2008
by Kiri
sice mi tam postavicka vyrustala od utlehodetsvi, lae je tam velkej kolotoc obyvatel znas to...Kel A Hazr..tam nikdy nevis koho potkas zlobivy nebo moc hodny...tak ruzne se to tam vrazdi..tezko rict jestli je tam nejakej uzitecnej klerik :mrgreen:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 02:26 03. Feb 2008
by OneHeart
nabízím dekapitaci za přijatelné ceny, zájemci ať se hlásí u nás dole :)