Page 7 of 10
Re: Zas ty expy
Posted: 12:35 05. Feb 2008
by huhulak
aha
vtom pripade se ti omlouvam kuciku
Re: Zas ty expy
Posted: 14:03 05. Feb 2008
by Jachym
Mě se tento server velmi líbí , připadá mi zisk expů vyvážený, pro naprosté nováčky by mohlo být užasné zisk mala expů za objevení nové oblasti - je to zpočátku velmi motivující, ale to už bych překombinoval.
Já hraju za Hraničáře a jsem z toho opravdu mimo - nevěřil bych že mne může ještě NWN takto překvapit , například reakce zvěře na mne (ale i Druidy) je neuveritelná , moc dobře vychytané. Zisky expů bych řekl že odpovídají záměru tvůrce a nedělají z Thalie takový jenom kecací server jak je Eq , a není to ani hlava nehlava mlátící server. Modlím se pouze aby to nepokazili sami hráči a nebo
nevhodnéé netrpělivé zásahy do modulu i třeba ze strany vedení.
Bohužel server asi ještě nemá plně vychytané muchy (některé obchody se třeba celý den vůbec neotevrou). A přeji tvůrcům štastnou ruku ve tvorbě craftu na nějž se velmi těším.
Re: Zas ty expy
Posted: 14:36 05. Feb 2008
by Darien
Co jsi myslel tou reakcí zvěře na druidy a hraničáře, Jáchyme?
Když jsme u těch druidů a hraničářů, tak na Kandošce byl jeden dobrý nápad, at o že druidský hájek, který by měl vlastně zároveň strážit "srdce" konkrétního lesa, by měl být k "nalezení" jen pro druidy a hraničáře. Jejich "tajná lokace", zázemí, místo, které jim v lese dává jednoznačnou výhodu. Teoreticky i místo umožňující za určitých podmínek přesouvat se na určitá místa v lesích...
Zamyslete se nad tím případně:)
Re: Zas ty expy
Posted: 17:39 05. Feb 2008
by Jachym
Tou příznivou reakcí zvěře na Hraničáře a Druida jsem myslel to že na ně neutočí , ale zase se mi stala taková hnusná věc dojdu na farmu a slepice šli po mě a jak bestie - skákali až na hlavu a klovali a klovali. Utek jsem do Karathy a tam mne napadlo okamžitě kotě, po něm ihned dítě a pak nějaká obyvatelka samozrejme vše NPC postavy. No prostě obyvatelé byli červení - je to bug , nebo to něco značí?
Re: Zas ty expy
Posted: 17:47 05. Feb 2008
by kucik
Muze to byt bug, ale precijen....nezabil jsi nejake mirumilovne mestske zviratko?
Re: Zas ty expy
Posted: 19:01 05. Feb 2008
by photter
Re: Zas ty expy
Posted: 02:40 06. Feb 2008
by jiromir
kucik wrote:Muze to byt bug, ale precijen....nezabil jsi nejake mirumilovne mestske zviratko?
tohle jsem reportoval uz pred vajpem. Tehdá jsem obětoval v lese jelena (ufik sem mu palici) a po prichodu do Ivory slo veskery NPCenstvo proti me. (vyjma strazi myslim) Stalo se mi to pak i kdyz jsem jednou sundal v lese nejakyho modryho ftáka.
Po wipu se mi stalo nejvic to, za jsem mel NPC ve vesnici cerveny, ale uz na me aspon neutocili (nevim uz ale co jsem to vodprásk, nicmene to bylo urcite mimo lokaci s NPC a jsem toho názoru, ze co NPC nevidi, to ho nebolí)
A pokud so dobre pamatuju, tak to tu uz taky nekdo hlasil s tim, ze zabil cosi nekde u Ivory a v Doubkove mu rozbila drzku pulcice, tak to se mi taky stalo (taky pred wipem)...
Re: Zas ty expy
Posted: 08:40 06. Feb 2008
by kucik
Nechci ukazovat, ale nekdo by mel asi zkontrolovat nastaveni frakci.
Re: Zas ty expy
Posted: 11:31 06. Feb 2008
by Jachym
Aha , ono jde o to že bych neměl zabít nic neutrálního , hm tak to brzy má postava zemře hlady, já musím zabíjet, já mám většinou už všechno modrý, i vlky a medvědy a obří lesní zmije. No je to paráda ale něco lovit musím a skřeti mi moc nechutnají a když jich je víc měli by na večeři oni mě.
Na druhé straně je to dobře udělané - např smečka vlků čtyři jsou ke mě neutrální a jeden nebo i dva útoční červení - pokud mne ale napadne ten červený a já začnu bojovat zčervenají všichni, tak toto hodnotím velice dobře a dost reálně.
Jinak chápu, že když bych zabil neutrální postavu tak mne napadnou všechny neutrální v lokaci - to je OK , ale to se v mém případě jistě nestalo.
No s tím útokem kotěte a dívky , jsem to vyřešil utěkem do jiné lokace a asi to tak udělám i příště a snad to nebude problém.
Re: Zas ty expy
Posted: 11:43 06. Feb 2008
by kucik
Jachym wrote:Aha , ono jde o to že bych neměl zabít nic neutrálního , hm tak to brzy má postava zemře hlady, já musím zabíjet, já mám ...
To tu prece nikdo nerika. Temer urcite se jedna o bug, ale k jeho odhaleni je potreba vedet, co presne jsi zabil.
Re: Zas ty expy
Posted: 14:58 06. Feb 2008
by Shifter
No ja teda nejsem privrzencem velkejch expu, ale soucasna situace u duergaru je dost demotivujici. Beru ze mam ECL 1 takze ty xp nebudou tak velke, ale aby bylo za kobolda 2xp, hlavne kdyz ma jeste hide, sneak atack a kritik kazdou chvili (to je ale pouze smula vb kostkach)....
Je to sice paradox, ale nejvic se "naexpim" kdyz umiram. Za dobu nez vykrvacim dostanu vic expu nez ztratim, po oziveni se pomalu dosouram z5, kdyz nepadnou kusinikum dva kritiky za sebou tak se i pomstim a situace se opakuje.
Cele stizeno skutecnosti, ze dole zadnej jinej duergar neni, takze si ani jeden nema s kym pokecat a nic jineho mu nezbyde, navic nefunkcni banker, ale nastesi jeste o prachy neprichazim. Jedine by se dalo jeste kraftit coz me privadi k otazce mimo tema.
Je vubec v hagolu nejaka dilna? Nekolikrat jsem mesto prolezl a nenasel jsem jedinyho mistra, nebo misto kde bych mohl zamestnani vykonavat. Mozna jsem taky slepej a dilny jsem minul...
Re: Zas ty expy
Posted: 15:06 06. Feb 2008
by kucik
Vez ze v celem podtemnu je to co do xp a gp stejny. Ale pokud nechces byt sam, porad je tu lakava nabidka otroctvi.

Re: Zas ty expy
Posted: 15:07 06. Feb 2008
by Krata
Drowové neustále přijímaj nové otroky, přihlásit se může kdkoliv a bude bez pohovorů a jiných testů přijat

Re: Zas ty expy
Posted: 15:09 06. Feb 2008
by photter
kór takový, co chtěj vykonávat zaměstnání, ty sou ceněný, těch na maso máme dost

Re: Zas ty expy
Posted: 15:18 06. Feb 2008
by Teesha
a věř, že o zábavu budeme mít postaráno...sice tvůj hovor bud poněkud chudý na slova: Ano, paní! Omlouvám se, paní! Jsem metr vysoká hromada sra.ek, paní!
Ale zase budeš mít jistotu stálého přísunu trestů, mučení a ponížení a pobyt v mladé a dynamicky se rozvíjející společnosti.