Page 7 of 11
Re: Drobné chyby
Posted: 02:02 05. Mar 2008
by DenGrasse
norek de stáhnout. vypadne z něj kůže označená jako
´stažená kůže´ a v karathě jí nikdo nechce, nebo jsem na nikoho nenarazil. maximální nabídka = 0 (ach jo, s tou nízkou charizmou se fakt nedaj dělat zázraky

)
Re: Drobné chyby
Posted: 02:47 05. Mar 2008
by Rejty
A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
Re: Drobné chyby
Posted: 11:49 05. Mar 2008
by DenGrasse
Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...
Re: Drobné chyby
Posted: 11:56 05. Mar 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...
A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?
Re: Drobné chyby
Posted: 12:02 05. Mar 2008
by DenGrasse
Theogil I wrote:A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?
přes stolek nevim (což ve mně evokuje nejistotu, jestli nějaký mají

), možnost výkupu trofejí v dialozích tuším není... a klasicky přes nabídku buď nevykoupili nebo nabídli 0 (vetešník).
Re: Drobné chyby
Posted: 12:04 05. Mar 2008
by Zyga
hledej vetesnika co ma v dialogu "prodam vsechny trofeje", pres normalni obchod neprodas zadnou trofej
Re: Drobné chyby
Posted: 12:05 05. Mar 2008
by DenGrasse
Zyga wrote:hledej vetesnika co ma v dialogu "prodam vsechny trofeje", pres normalni obchod neprodas zadnou trofej
ok budu hledat ja jen jestli ten item kůže je správnej
Re: Drobné chyby
Posted: 12:06 05. Mar 2008
by kucik
DenGrasse wrote:Rejty wrote:A prodavas tu kuzi pres rozhovor?
ja, zkoušel jsem vetešníka, oděvníka a už nevim koho...
Zkus v rozhovoru neco jako ,,Prodam vsechny trofeje".
Re: Drobné chyby
Posted: 12:11 05. Mar 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Theogil I wrote:A to i prodejem přes obchodnický stolek, nebo přes rozhovorovou větu "prodám ti všechny trofeje které mám u sebe" ?
přes stolek nevim (což ve mně evokuje nejistotu, jestli nějaký mají

), možnost výkupu trofejí v dialozích tuším není... a klasicky přes nabídku buď nevykoupili nebo nabídli 0 (vetešník).
Tak teď nevím ještě zda povrch či podtemno, ale na povrchu je v každém kameném krámku stolek (Ivory vetešník, Karhata kožešník nebo třeba prodejce v dobrodruhově obchodě). Na ten lze otevřením přeskládat všechny kůže, syrová masa atd. atd. a pak jít promluvit s prodavačem. Jedna z odpovědí při otevření dialogového okna je " prodám ti všechny věci ze stolku" či tak něco ... nasledně to obchodník probere co je obchodovatelné přes stůl a rovnou připíše postavě obnos zlatek. Co se nedá obchodovat přes stůl je většinou obchodovatelné přes klasickou nabídku obchodníka (prstýnky, náhrdelníky, misky, kamínky atd. atd.).
Další možností je promluvit (opět vztahuji na ty tři obchodníky co jsem jmenoval a kde nabeton to ještě včera večer fungovalo) s obchodníkem a jednou z odpovědí v nabídce je "prodám ti všechny své trofeje" .... to pak ten obchodník automaticky vyluxuje inv. od trofejí atd. a rovnou připíše majiteli peníze.
Re: Drobné chyby
Posted: 12:29 05. Mar 2008
by DenGrasse
Theogil I wrote:...
je to v karathě (jak píšu výš), jinak dík, vyzkouším to a dám referenci (sem byl zvědav co taková kůže z norka vysype..)
Re: Drobné chyby
Posted: 09:24 08. Mar 2008
by MaSo
Zdarec chlapi....tož neska se v klidku připojim... a co nevidim...načtu se kdesik u vas v podtemnu... tušim že Hag Hagol přistav? už nevim...ale hned jak sem se objevil tak mě zabili ...ale to je jedno... spiš jako jaktože sem se objevil v podtemnu... inak de kdyžtak o postavu Helma z roda Hornů
Re: Drobné chyby
Posted: 10:24 08. Mar 2008
by Rejty
Opraveno. Byla startovni pozice na spatnem miste.
Re: Drobné chyby
Posted: 12:45 08. Mar 2008
by Jachym
No já jsem v podtemnu také (Menhiri) a nemohu odtamtud , dolní Hagol jsem už prolezla skoro celý v hospodě u dvou ostří seděla , akoráte se nedostala do Horního Hagolu a ti dva kapitáni v přístavu mne též nechtějí odvézt lodí pryč.
To je situace - prekérní.
Já chcíí odtamtud ale do obeda jsem se nedovolala Dm - bohužel
Re: Drobné chyby
Posted: 10:52 10. Mar 2008
by OneHeart
Jachym wrote:No já jsem v podtemnu také (Menhiri) a nemohu odtamtud , dolní Hagol jsem už prolezla skoro celý v hospodě u dvou ostří seděla ...
Já jen pevně doufám, že budeš tvojí návštěvu Podtemna brát jen jako OOC chybu a ne,že hned na povrchu začneš tlachat o obranných pozicích a obyvatelích Hagolu (na to by byl DM kill málo...)
Jak už ti psal někdo v jiným topicu, zkus po PM kontaktovat DM...
Re: Drobné chyby
Posted: 10:56 10. Mar 2008
by DenGrasse
OneHeart wrote:Já jen pevně doufám, že budeš tvojí návštěvu Podtemna brát jen jako OOC chybu a ne,že hned na povrchu začneš tlachat o obranných pozicích a obyvatelích Hagolu (na to by byl DM kill málo...)
co ty víš o temných záměrech thalijských bohů s vámi, ubohými smrtelníky? třeba se všichni stali nevědomou součástí nějakého experimentu s časoprostorovou magií

PS: ten leták o náboru dobrovolníků na průzkum Podtemna někdo minulý týden sundal
