Re: Systém smrti
Posted: 12:37 07. Feb 2008
zřejmě si pleteš význam slov odměna a tresthuman_wreck wrote:Mohl bych v rámci ponižování čuchat ...
zřejmě si pleteš význam slov odměna a tresthuman_wreck wrote:Mohl bych v rámci ponižování čuchat ...
si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)human_wreck wrote:No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)Lord_Berserk wrote:AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
spodní brada?jiromir wrote:nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)Lord_Berserk wrote:AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazisjiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
A jakto že ne? Osnovat vzpouru otroků a tajně trénovat, takže až přijde nafrněná drowí královna do hry se svým levelem 10, otrok na levelu 30 ji něžně vezme pod krčkem, posubí, nasadí obojek, vodítko a vyvleče na trh otroků v Karathe:)human_wreck wrote:To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.OneHeart wrote:už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře.
jestli to ještě není v pravidlech, tak by se to mělo přidat.Theogil I wrote:Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.OneHeart wrote:už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře.