Page 7 of 11

Re: Systém smrti

Posted: 12:37 07. Feb 2008
by photter
human_wreck wrote:Mohl bych v rámci ponižování čuchat ... :mrgreen:
zřejmě si pleteš význam slov odměna a trest

Re: Systém smrti

Posted: 12:39 07. Feb 2008
by jiromir
human_wreck wrote:No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:
si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)

Re: Systém smrti

Posted: 12:43 07. Feb 2008
by human_wreck
2jiromir: Chápej tam nejde o ty pachy ale o vzrušivost tý situace :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 12:43 07. Feb 2008
by Lord_Berserk
jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:

Re: Systém smrti

Posted: 12:43 07. Feb 2008
by Darien
Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)

Re: Systém smrti

Posted: 12:47 07. Feb 2008
by jiromir
Lord_Berserk wrote:
jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)

Re: Systém smrti

Posted: 12:48 07. Feb 2008
by Theogil I
jiromir wrote:
Lord_Berserk wrote:
jiromir wrote:si nejdriv zjistit, jestli se tam ty knezky mejou... Aby to nebylo jak cuchat orkovi k držce (i kdyz jestli mas rad i tohle ;)
AAAA tak orkovi k drzce jo.... hmmm hmmmm to si toho svyho zivota moc nevazis :twisted:
nevim no co je horší...jestli orčí zahnilá tlama nebo drowí zahnilá ta, jak se tomu riká slusne...(?)
spodní brada?

Re: Systém smrti

Posted: 12:49 07. Feb 2008
by human_wreck
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat. :?

Re: Systém smrti

Posted: 12:53 07. Feb 2008
by Darien
human_wreck wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
To by se to muselo hrát nastálo a navážno. Hlavní co mě odradilo je, že, když by nebyl žádný drow z dané rodiny ve hře, tak s tím otrokem nemáš moc co dělat. :?
A jakto že ne? Osnovat vzpouru otroků a tajně trénovat, takže až přijde nafrněná drowí královna do hry se svým levelem 10, otrok na levelu 30 ji něžně vezme pod krčkem, posubí, nasadí obojek, vodítko a vyvleče na trh otroků v Karathe:)

Re: Systém smrti

Posted: 13:00 07. Feb 2008
by OneHeart
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:

Re: Systém smrti

Posted: 13:04 07. Feb 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.

Re: Systém smrti

Posted: 13:05 07. Feb 2008
by Krata
Darien: jen řikám že mi to tak připadá :wink: , ale když je to tvůj nápad tak sry.. přesto si myslim že ted je to dobrý.. nic vysokýho a smrt zbytečně nekazí hru, tak jako tak se jí bojim protože každej exp dobrej :mrgreen: .. co terpve ztartit tak nehoráznou částku lagem či jinim technyckmy probléme (pád do oken :roll: )

Jo otrokská vzpoura? tak to bych chtěl vidět jak by se dařilo :mrgreen: , by jste chytli drowí matku za "bradičku" a zůstal by z vás jen mastnej flek na podlaze kterej bude muset váš nástupce umýt :wink:

Edit: myslim že o tomto pravidlu se teprve jedná

Re: Systém smrti

Posted: 13:08 07. Feb 2008
by OneHeart
Theogil I wrote:
OneHeart wrote:
Darien wrote:Hele, jestli by se hrála banda úchylných subíků drowí královny, mohla by být fakt sranda, to bych i založil druhou postavu:)
už je to snad i pravidlo, že můžeš hrát JEN nahoře, nebo JEN dole.
Pokud vím, je zakázaný hrát postavu podtemna a mít zároveň klaďase nahoře. :!:
Kde je to psáno? Nemyslím to zle, jen jsem k této informaci nějak nedošel. Pravda u mě to asi nehrozí, i když někdy v budoucnu bych si to podtemno prozkoumat chtěl.
jestli to ještě není v pravidlech, tak by se to mělo přidat.
Proč? Prevence zbytečného a hrukazícího metagejmu při interakci těchto dvou skupin (podtemno X povrch)

Re: Systém smrti

Posted: 13:15 07. Feb 2008
by kucik
Pokud vim, tak je tu omezeni na clenstvi jen v jedne gilde. Drowi rodina necim takovym je a myslim, ze poradne se da hrat vzdycky stejne jen jedna postava.

Re: Systém smrti

Posted: 13:19 07. Feb 2008
by Seth-Plzen
A kdypa nejakej drow se taky ukaze nahore? Jen pojdte vystrcit cumaky :-)