Page 7 of 7

Re: Nehratelne

Posted: 15:56 12. Feb 2008
by Darien
Neříkejte, že už umíte třeba i harm? :shock: :P :twisted: :mrgreen:

Re: Nehratelne

Posted: 16:00 12. Feb 2008
by OneHeart
Darien wrote:Neříkejte, že už umíte třeba i harm? :shock: :P :twisted: :mrgreen:
spíš se naráží na to, že drowové mají vůči světlu jistou antipatii :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 16:02 12. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Neříkejte, že už umíte třeba i harm? :shock: :P :twisted: :mrgreen:
To sice ne, ale zotroceny skreti samani ho umej. Vezmes skreta, hodis ho po nepriteli, skret zakouzli a pokud umre, chytnes si jinyho.

Re: Nehratelne

Posted: 16:13 12. Feb 2008
by Darien
LOL, tak to se mi s tím světlem poved dobrej joke:)))))))))))))))))))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :idea:

Re: Nehratelne

Posted: 16:48 12. Feb 2008
by liuk
Vážně to je jen špičkování. Naopak si umím dobře spolupráci představit. Naše rodina má své cíle a k jejich dosažení se mohou hodit spojenci. Vztah drowů a duergarů je už po několik století bez válek a obchoduje se..
Nechme to do hry. Já osobně se na vás duergary těším a hlavně na to, až budete sami schopní se probít k nám do města a zas zpět.

Re: Nehratelne

Posted: 23:50 12. Feb 2008
by Rejty
Jinak varuji vsechny predem, pokud by si tu z toho nekdo delal arenu, tak s nim vyssi mocnosti udelaji kratky proces...