CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No to je dost spatny, to nechci podporovat...zustaneme spis u ty konverzace po tellu a vzajemne duverivosti
)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
může to být náhodný vypadnutí, navíc limitovaný nějakou ofiko pořizovací cenou. Aby z něj nevypadlo brnění za 10 tisíc...
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tyjo, hned se mi vybavil Prehistorikkucik wrote:ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
dej si jeden bodík do okrádání a zkus, co to udělá

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jooo pravda no, jenze tam si moh tlouct vsade mozno..vlastne si jenom skakal, chodil a tlouk. Pokazdy neco vypadlo...igor wrote:Tyjo, hned se mi vybavil Prehistorikkucik wrote:ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....![]()
![]()
No a Brneni za 10 tis? Proc jako ne? KDyz uz loupis tak loupis. Nebo myslis, ze se zlodej pta kolik maj na poste nez ji de voloupit? Veme kolik ej tam a nic se nepta...kdyz se pta tak strili
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak to se mi vubec nezamlouva aby hrac bouchal do postavy jak do palmy aby padnul nakej kokos...kucik wrote:Neda.
Videl jsem nekde upravu, ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....muselo by se to promyslet.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No kdyz uz je to lezici (olupovana osoba) Tak ybch spis sazel na body ve vsimavosti (hledani) Tam uz tolik nejde o to okradani potajmuphotter wrote:dej si jeden bodík do okrádání a zkus, co to udělá![]()
![]()
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to je tak akorát na to, abys věděl, co je pytlík na peníze a kde je kapsa, s tim nevokradeš ani slepýho chromajzla....pokud teda neleží zbouchanej na zemiphotter wrote:...jeden...
všímavost do toho nemotej, pokud si ho trefil pěstí do xichtu nejspíš mu najdeš na zádech ruksak, ne ? nebo chceš eště házet na vodemykání, jestli jako dokážeš na tom ruksaku rozepnout přezku ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No rpave ez o tom mluvim...kdyz pres ty stinovy .... postava lezi bezmocne na zemi, tak snad tyhle veci jako je prohledani kapes a batohu sou samozrejme a nepotrebuju ktomu ani bod okradani...Ale ejstli je to jedina moznost, budu to muset nahodit...photter wrote:to je tak akorát na to, abys věděl, co je pytlík na peníze a kde je kapsa, s tim nevokradeš ani slepýho chromajzla....pokud teda neleží zbouchanej na zemiphotter wrote:...jeden...![]()
všímavost do toho nemotej, pokud si ho trefil pěstí do xichtu nejspíš mu najdeš na zádech ruksak, ne ? nebo chceš eště házet na vodemykání, jestli jako dokážeš na tom ruksaku rozepnout přezku ?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možná to je trošku mimo, takový nápad - co kdyby ze stínově ubité postavy vypadla 1/2 obnosu peněz jako při úmrtí a průchodu přes podsvětím - nevýhody: když se toho chytne mágór tak bude PK s minimem RP pro to aby to bylo legitimní a domluvit se s ním nepůjde, takže bych to Kiri viděl na nějaký ten bodík do okrádání - pravda problém zůstává, ale nezavádí se nic nového co by zatěžovalo server.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to už zase rozhazuješ systém, některý dovednosti prostě nemůžeš provozovat, pokud v nich nemáš aspoň jeden bod, tak funguje NWN, tak funguje DnDKiri wrote:No rpave ez o tom mluvim...kdyz pres ty stinovy .... postava lezi bezmocne na zemi, tak snad tyhle veci jako je prohledani kapes a batohu sou samozrejme a nepotrebuju ktomu ani bod okradani...Ale ejstli je to jedina moznost, budu to muset nahodit...
jeden bodík (dva pro crossclass) nikoho nezabijou
automatický vypadávání věcí je přesně to, co bude provokovat bezdůvodný PvP - okrádání je právě pro svoji nesmyslnost paxadoxně ochrana proti tomu - mužeš ho použít jednou za kolo (tzn. při 1/2 minutě bezmocnosti 5x ale prakticky spíš 4x páč to nevoklikáš tak exaktně) a obvykle uzmeš 1 - 50 GP, řídčeji náhodnej předmět - kvůlivá tomu nikdo nebude zbytečně riskovat
kdo chce pak krást jako hlavní náplň práce, namaxuje si to a nemusí se s nikým prát - musí ale počítat s tím, že při přistižení si asi okradenej subdual nezapne
nehledě k tomu, že není problém udělat lootovatelný mrtvolky - z nějakejch důvodů nejsou - z těch samejch důvodů by neměly bejt lootovatelný "subdual" mrtvolky - a to sou "míň mrtvý" než "opravdový mrtvolky"
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To vokrádání s automatickym padánim věcí mi moc dobrý nepříde. Někdo třeba tohle bude používat čistě z cvičnejch důvodů...cvičení v boji, atd...
Vypadá to tu jako výkřiřk do tmy, ale nemoh sem si to vodpustit
Vypadá to tu jako výkřiřk do tmy, ale nemoh sem si to vodpustit
acc.: skarbi
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Medbur, syn Grolkarfův (Medbur Grolkarfsson)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ttak ty padaci veci se zamitli hned¨ka...
to je jasny ,ale po Photrackym vejkladu mi to staci...Dik
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Docela by se mi libilo kdyby se vemenil ten posed pri spani za ten lezici z nabidky ruznejch postoju a ja nevim ceho jeste.Je takovej vic prirozenejsi nez ten nynejsi 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybi mi zdrave a normlani prostitutky, neco jako privat, zatim sou vsecky nakazeny a vybiraj hafo penez jen tak (zadnej zajimavej text)
No a ten tajnej kram zlodejske gildy i kdyz pry, je doooost divny, neniliz pravda? Vyvolavac by bud dostal po cuni, nebo by moh mit rovnou kasparksy odev.
EDIT: Taky je skoda, ze se neda chrapat v banich v Ivory
i kdyz mam nepouzitelnou levnou deku, tak se tam nemuzu vyspat 
No a ten tajnej kram zlodejske gildy i kdyz pry, je doooost divny, neniliz pravda? Vyvolavac by bud dostal po cuni, nebo by moh mit rovnou kasparksy odev.
EDIT: Taky je skoda, ze se neda chrapat v banich v Ivory
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe