Page 7 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:32 14. Mar 2008
by Kiri
No to je dost spatny, to nechci podporovat...zustaneme spis u ty konverzace po tellu a vzajemne duverivosti :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:36 14. Mar 2008
by Darien
může to být náhodný vypadnutí, navíc limitovaný nějakou ofiko pořizovací cenou. Aby z něj nevypadlo brnění za 10 tisíc...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:37 14. Mar 2008
by igor
kucik wrote:ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....
Tyjo, hned se mi vybavil Prehistorik :lol: :lol: :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:39 14. Mar 2008
by photter
dej si jeden bodík do okrádání a zkus, co to udělá :wink: :mrgreen: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:41 14. Mar 2008
by Kiri
igor wrote:
kucik wrote:ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....
Tyjo, hned se mi vybavil Prehistorik :lol: :lol: :lol:
Jooo pravda no, jenze tam si moh tlouct vsade mozno..vlastne si jenom skakal, chodil a tlouk. Pokazdy neco vypadlo...

No a Brneni za 10 tis? Proc jako ne? KDyz uz loupis tak loupis. Nebo myslis, ze se zlodej pta kolik maj na poste nez ji de voloupit? Veme kolik ej tam a nic se nepta...kdyz se pta tak strili :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:42 14. Mar 2008
by Sorrow
kucik wrote:Neda.
Videl jsem nekde upravu, ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....muselo by se to promyslet.
Tak to se mi vubec nezamlouva aby hrac bouchal do postavy jak do palmy aby padnul nakej kokos...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:43 14. Mar 2008
by Kiri
photter wrote:dej si jeden bodík do okrádání a zkus, co to udělá :wink: :mrgreen: :twisted:
No kdyz uz je to lezici (olupovana osoba) Tak ybch spis sazel na body ve vsimavosti (hledani) Tam uz tolik nejde o to okradani potajmu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:49 14. Mar 2008
by photter
photter wrote:...jeden...
to je tak akorát na to, abys věděl, co je pytlík na peníze a kde je kapsa, s tim nevokradeš ani slepýho chromajzla....pokud teda neleží zbouchanej na zemi :mrgreen:

všímavost do toho nemotej, pokud si ho trefil pěstí do xichtu nejspíš mu najdeš na zádech ruksak, ne ? nebo chceš eště házet na vodemykání, jestli jako dokážeš na tom ruksaku rozepnout přezku ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:54 14. Mar 2008
by Kiri
photter wrote:
photter wrote:...jeden...
to je tak akorát na to, abys věděl, co je pytlík na peníze a kde je kapsa, s tim nevokradeš ani slepýho chromajzla....pokud teda neleží zbouchanej na zemi :mrgreen:

všímavost do toho nemotej, pokud si ho trefil pěstí do xichtu nejspíš mu najdeš na zádech ruksak, ne ? nebo chceš eště házet na vodemykání, jestli jako dokážeš na tom ruksaku rozepnout přezku ?
No rpave ez o tom mluvim...kdyz pres ty stinovy .... postava lezi bezmocne na zemi, tak snad tyhle veci jako je prohledani kapes a batohu sou samozrejme a nepotrebuju ktomu ani bod okradani...Ale ejstli je to jedina moznost, budu to muset nahodit... :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:56 14. Mar 2008
by Theogil I
Možná to je trošku mimo, takový nápad - co kdyby ze stínově ubité postavy vypadla 1/2 obnosu peněz jako při úmrtí a průchodu přes podsvětím - nevýhody: když se toho chytne mágór tak bude PK s minimem RP pro to aby to bylo legitimní a domluvit se s ním nepůjde, takže bych to Kiri viděl na nějaký ten bodík do okrádání - pravda problém zůstává, ale nezavádí se nic nového co by zatěžovalo server.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:25 14. Mar 2008
by photter
Kiri wrote:No rpave ez o tom mluvim...kdyz pres ty stinovy .... postava lezi bezmocne na zemi, tak snad tyhle veci jako je prohledani kapes a batohu sou samozrejme a nepotrebuju ktomu ani bod okradani...Ale ejstli je to jedina moznost, budu to muset nahodit... :)
to už zase rozhazuješ systém, některý dovednosti prostě nemůžeš provozovat, pokud v nich nemáš aspoň jeden bod, tak funguje NWN, tak funguje DnD
jeden bodík (dva pro crossclass) nikoho nezabijou
automatický vypadávání věcí je přesně to, co bude provokovat bezdůvodný PvP - okrádání je právě pro svoji nesmyslnost paxadoxně ochrana proti tomu - mužeš ho použít jednou za kolo (tzn. při 1/2 minutě bezmocnosti 5x ale prakticky spíš 4x páč to nevoklikáš tak exaktně) a obvykle uzmeš 1 - 50 GP, řídčeji náhodnej předmět - kvůlivá tomu nikdo nebude zbytečně riskovat
kdo chce pak krást jako hlavní náplň práce, namaxuje si to a nemusí se s nikým prát - musí ale počítat s tím, že při přistižení si asi okradenej subdual nezapne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nehledě k tomu, že není problém udělat lootovatelný mrtvolky - z nějakejch důvodů nejsou - z těch samejch důvodů by neměly bejt lootovatelný "subdual" mrtvolky - a to sou "míň mrtvý" než "opravdový mrtvolky" :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:59 14. Mar 2008
by skarbi
To vokrádání s automatickym padánim věcí mi moc dobrý nepříde. Někdo třeba tohle bude používat čistě z cvičnejch důvodů...cvičení v boji, atd...
Vypadá to tu jako výkřiřk do tmy, ale nemoh sem si to vodpustit :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:31 14. Mar 2008
by Kiri
ttak ty padaci veci se zamitli hned¨ka...;-) to je jasny ,ale po Photrackym vejkladu mi to staci...Dik

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:09 15. Mar 2008
by Sorrow
Docela by se mi libilo kdyby se vemenil ten posed pri spani za ten lezici z nabidky ruznejch postoju a ja nevim ceho jeste.Je takovej vic prirozenejsi nez ten nynejsi :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:38 16. Mar 2008
by Kiri
Chybi mi zdrave a normlani prostitutky, neco jako privat, zatim sou vsecky nakazeny a vybiraj hafo penez jen tak (zadnej zajimavej text)

No a ten tajnej kram zlodejske gildy i kdyz pry, je doooost divny, neniliz pravda? Vyvolavac by bud dostal po cuni, nebo by moh mit rovnou kasparksy odev.

EDIT: Taky je skoda, ze se neda chrapat v banich v Ivory :( i kdyz mam nepouzitelnou levnou deku, tak se tam nemuzu vyspat :(